0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #120 -: Април 22, 2010, 22:22:13 pm »
Сиска - как са при теб нещата? Стартира ли стимулацията?
Ох, абе още не ми е дошло, а последното хапче беше в неделя.Има някакви симптоми, ама нищо налице.Нали беше до седем дни от спирането на хапчетата?

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #121 -: Април 22, 2010, 22:30:39 pm »
Не ти ли казаха,че се случва от хапчетата да не ти дойде?Всеки реагира различно на тези хапчета,едното момиче с което бяхме също не и дойде,но и започнаха стимулацията.Не се притеснявай,вече си на старта...Късмет
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #122 -: Април 23, 2010, 06:48:50 am »
На мен след Регулон не ми дойде с чиста кръв, а само ден-два ми зацапваше. Но все пак имах някакви индикации, а съвсем без да има признаци за цикъл да й почнат стимулациите ? Наистина ли без капчица зацапване поне ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #123 -: Април 23, 2010, 08:45:48 am »
Ха, такааааа :DДнес сутринта ми дойде.Не е чиста кръв, но си е цикъл.Сега чакам да стане 9,30 поне, да се обадя на док да каже кога ще се видим и да се надяваме този път всичко да е наред и да се мятаме.
Ама от сутринта съм в такова готино настроение, нямам търпение(въпреки че адски ме е страх от инжекциите-имам страх от игли от малка 8O), да видим как ще се оправям сама...с боцкането.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #124 -: Април 23, 2010, 08:47:47 am »
Хихихиххихихих Сисееее супер мила ,хайде се амо напред и нагоре и да ти кажа от раз бодваш не като мене да се целиш 3 пъти и само да отскача иглата от пкембенцето ахахаааххахаха еееееее супер емоция е товааа,хайде успешен старт и много успешен финал  :wink: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #125 -: Април 23, 2010, 09:47:17 am »
Хайдееееее, бума от положителни тестчета наближава  :lol:
Включвайте се, моля  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #126 -: Април 23, 2010, 11:21:45 am »
Супер, Сисе! Успешен старт и най-вече финал  :wink:

/Аз вървя около седмица след теб и може често да се включвам с питане. Пиши за всичко което ти се случва и което те вълнува - ще е абсолютно актуално и за мен  :)/

Още веднъж -  :bighug:  и  :crossfingers:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #127 -: Април 23, 2010, 14:03:03 pm »
Успешено начало ти желая Сиска!!! И + край!!! Стискам силно палци!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #128 -: Април 23, 2010, 22:03:15 pm »
Благодаря на всички ви , да знаете колко ме топлите и ме вадите от дупката, когато попадна там...
Днес минах през всички настроения-смях се, нервих се, плаках(и аз незнам защо)
Обаче първата инжекция е вече факт, док ме хареса, Анито ми я връчи да си я боцна, като ме гледаше-дали ще се справя - и така.
Сега остава да се моля и да се надявам.
Рачо :bighug: , отдавна не съм те засичала , липсваш ни.

Желая успех и на всички останали в процедура, било то инкогнито или не.
Май и аз като Бамби и Барбарон ще си се отчитам сама, ама ще ме траете, какво да се прави :D

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #129 -: Април 23, 2010, 22:53:50 pm »
Сиска, стискам палци
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #130 -: Април 24, 2010, 10:24:32 am »
О, Сиска, нервенето е забранено, сълзите ще са само от радост, смеха е задължителен  :lol:  :lol:  :lol:
Много успешен старт ти желая!
А май виж, че който се отчита тук е с положително тестче - така че ще чакам с нетърпение отчета ти!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #131 -: Април 25, 2010, 18:49:45 pm »
Успешен старт и успешен край ти пожелавам Сиска , дай Боже да ни зарадваш с приятни новини !!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #132 -: Април 25, 2010, 19:50:34 pm »
Хеййй аз утре ще съм на преглед към 9.00 сутринта,стискайте палци да каже че съм ок и да бодна гоналчетооо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #133 -: Април 25, 2010, 21:35:32 pm »
Хайде Мънкич,  :crossfingers: :crossfingers: и да се отчетеш после.
Аз продължавам с Гоналчето и в сряда съм на преглед, да видим какви съм ги свършила като за начало.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #134 -: Април 26, 2010, 11:30:49 am »
Стискам ви палци - Мънки, Сисе. Дано е късметлийски този месец за всички ни  :cheerleader: :cheerleader:
Момичета, и аз утре съм на преглед /последното ми регулонче е тогава/ и ако всичко е наред и аз ще започвам с Гонала. Тогава трябва да ми направят и сондажа.
Ох, и аз съм кълбо от нерви. Чак такива вълнения не съм очаквала да ме залеят. Учудвам дори себе си с тази емоционалност.
От вчера ми прокървява, а още не съм приключила с регулона. Разбрах че е нормално или по-точно не е необичайно и въпреки това малко ми се накриви шапката  :(  Вие имали ли сте този проблем?
Утре ще се отчета за резултата от прегледа /не е нужно да обяснявам че от сега тръпна, нали :wink:/
още веднъж - на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Април 26, 2010, 11:44:20 am от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #135 -: Април 26, 2010, 12:58:48 pm »
Хоп цоп тропппп ето меее вече с един бит Гоналлл урааааааааа  :lol: ,сега остава нещата да вървят както трябва и суперр  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #136 -: Април 26, 2010, 15:59:28 pm »
На всички които са стигнали вече донякъде с одисеята - успех!
Маймунчо, оптимизма ти е заразителен:) Така ставали момиченца съм чувала:)
Аз в сряда съм при д-р Александров за първи път:) Надявам се да ми допадне, да не се бавим много-много, и да сътворим план-график по спешност че вече нямам грам търпение!
Поздрави!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #137 -: Април 26, 2010, 16:31:03 pm »
Ехоооооооооооо!
Ето и отчета от моя/наша/ милост  :wink:
Имам си едно здраво, силно тупкащо, добре развиващо се ембрионче-бебе  :lol:
От това повече - здраве му кажи  :wink:  :lol:
Леле като излязох от кабинета - не стъпвах по земата сякаш  :lol:
Пожелавам на всички ви тук в най-скоро време да изпитате това удоволствие!
Мънкич, успешен старт! Май ще да сме се разминали днес, но нищо!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #138 -: Април 26, 2010, 16:35:33 pm »
Момичета, желая ви най-невероятния и щастлив финал в процедурите.
Само вярвайте със сърцата си, останалото е лесно.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #139 -: Април 26, 2010, 16:44:52 pm »
Барбарончиккк ,ми разминахме сее аз бях мн бърза хахахахаха майтапя се..честито ти бебчеее с силно тупкащо сърчице много лека и успешна бременност ти желая от сърце  :D
 Аз да ти кажа от сега не стъпвам по земята ми лета  :lol:
 Човече,ми дано съм те заразила с оптимизъм и теб,дано си допаднете с док. Александров успех в сряда., ще чакам да се похвалиш с хубав план  :wink:
Петя успех и на теб на прегледа  :crossfingers:
 Лисее мерси за пожеланията,аз да се наредя под тези малки патъчета ;) тамън три на брой  :lol: че мн съм им хвърлила око  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Април 26, 2010, 16:46:47 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...