0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #60 -: Април 03, 2010, 17:31:18 pm »
Успех миличка Хармони :)


Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #61 -: Април 03, 2010, 18:02:56 pm »
Брей Хармони, дойде големия ден!
Нека всичко мине леко и по вода.
Какъв хубав ден сте избрали :lol:
*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #62 -: Април 03, 2010, 18:42:48 pm »
harmony  :) дойде дългоочаквания ден. А и много хубав ден наистина ,дай боже след няколко дена да видим и твоята дългоочаквана темичка. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за утре и :bighug:
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #63 -: Април 03, 2010, 19:11:58 pm »
Момичета, Весели празници ви пожелавам. За мен утре ще е Най-великият ден, защото ще се срещна с нашата мечта. Живот и здраве утре вече ще сме с един член на семеството повече. Дано дъщеричката ми Мая се роди жива и здрава и след няколко дни ви се похваля с наша тема! Леки оставащи дни на всички, пазете се и бъдете здрави!  :D

Леле harmony, кога мина това време. Страхотно! Пожелавам ти незабравими мигове ( макар че съм сигурна, че ще са такива) и всичко да мине леко. Баш на Великден, а? Супер!


Боби


  
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #64 -: Април 03, 2010, 20:08:34 pm »
Harmony стискам ти палци :) Нека утре някой пише тук какво е станало - оторизирай някоя съфорумка osi_9 Сигурна съм, че всичко мине леко :)
[/url][/url]
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #65 -: Април 03, 2010, 20:47:30 pm »
Хармони, предстои ти най-вълнуващата среща. Пожелавам ти да мине бързо и безболезнено. Скорошно прибиране у дома и те чакаме тук със снимки :)


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #66 -: Април 03, 2010, 21:21:52 pm »
Хармони, предстои ти най-вълнуващата среща. Пожелавам ти да мине бързо и безболезнено. Скорошно прибиране у дома и те чакаме тук със снимки :)
По този повод забелязах, че вие сте станали на 1 месец вече, а нови снимки няма. Време ти е да ги обновяваш.  :D

Боби


  
*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #67 -: Април 03, 2010, 21:46:03 pm »
Хармъни, щастлива среща утре! Ще чакаме вести!!
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #68 -: Април 03, 2010, 21:55:07 pm »
Успех и от мен. Имаш стиснатите ни палци за безпроблемно раждане!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Незабравима първа среща с Мая!
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #69 -: Април 03, 2010, 22:25:05 pm »
Хармони, много щастлива среща с дъщеричката ти Мая ти желая утре! Сталка, дано нямаш повече нежелани моменти и всичко мине нормално до постъпването ти в болницата (и аз не разбрах защо толкова рано ще постъпваш- за раждане ли?). Относно усещането на бебчетата толкова рано в 13-14 г.с., аз също тогава усетих нещо, което си мислех, че са били моите бебоци, но като казах на д-р Сигридов, той ми каза, че е по- вероятно да са червата ми. Аз също си мисля, че не бяха червата, а някое бебе. Сега обаче със сигурност вече са бебетата- от 3-4 дена всяка вечер ми казват "Здравей" и са много интересни, защото се редуват- първо започва момата, а после братята и едновременно от двете страни на корема ми се обаждат. Много са тактични към майка си, не бушуват едновременно, а ме щадят и ми удължават удоволствието. А още по- интересното е, че когато момата започне(след като съм се оплакала, че днес още не се е обадила) да си прави гимнастиките и поспре, аз в промеждутъка си помислям как братята и са по- мързеливи, и те веднага започват да ми доказват обратното. Убеждавам се, че всичко четено и гледано по филмите за бебетата в утробата е много, много вярно. Много хубав и прекрасен празник на всички утре!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #70 -: Април 04, 2010, 01:07:51 am »
Хармъни,леко и безболезнено раждане! :crossfingers:

*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #71 -: Април 04, 2010, 08:09:39 am »
Христос Воскресе!
Да сте живи, здрави и спокойни.
Щастлива, дългоочаквана среща на Хармони с  нейната принцеса Мая.
На всички хубаво изкарване на празничния ден.
*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #72 -: Април 04, 2010, 08:26:54 am »
Христос Воскресе!Много здраве и щастие :balk_45:

*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #73 -: Април 04, 2010, 09:05:48 am »
Христос Воскресе! Честит празник момичета и весело изкарване  :balk_44:
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #74 -: Април 04, 2010, 09:14:05 am »
Христос Воскресе!
Желая приятен ден с много усмивки и пролетно настроение!
Топлина в душите и сърцата ни!


Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #75 -: Април 04, 2010, 09:43:12 am »
Христос Воскресе!  :balk_40:
Пожелавам на всички весели празници и незабравими моменти със семейството!!!

Хармони стискам палчета за леко и безпроблемно раждане и незабравима среща с малкото човече  :D
mari-al да за раждане  :D
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #76 -: Април 04, 2010, 10:28:54 am »
Христос Воскресе !

Хармони, леко и безпроблемно раждане ти желая! :)
Много красиво име сте избрали !


Аз добре 4е се вдигнах да изляза от София, та да видя щъркел! (не знам къде е 4-то...)
Ина4е щях да си нося мартеницата до другата година  :lol:

Аз в момента никакжи билки не пия...даже и 4ай - не съм фенка много...
Това с моите камъните беше преди много години .

За водата исках да ви кажа, понеже с това се занимавам...вода продавам и вси4ко възножно, свързано с нея.От производствени линии до диспенсъри и самата вода.

В БГ розовите етикети са само етикети. Няма такова нещо като минерална вода подходяща за деца, това е абсолютна заблуда. Най-добрата вода в София е тази от 4ешмата - преварена. Въобще минералната вода е ле4ебна и изобщо не се препоръ4ва за ежедневна консумацип, а камо ли за деца!
От бутилираните води става само "Горна Баня 1" - има на етикета си то4ка с еденица.
Също така изворните и трапезни води, друг е въпроса до колко са такива.
Като цяло българите изобщо не знаят каква вода пият, а и масово не се интереруват...няма култура за водата. А каква то4но пиеш е много важно.
В Европа са забранени води с по-високо ПХ от 8, ние тук нямаме вода с ПХ под 8 ...

Аз имам система за пре4истване на водата, на Цептер. Първона4алната инвестиция е огромна , но после забравяш .

Весело изкарване днес !  :D  :balk_45: мен ве4е ме разбиха  :lol:
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #77 -: Април 04, 2010, 11:00:12 am »
Христос Воскресе !
Раиса, ще те ползвам като инфо за вода :) Аз исках да съм на чешмяна, преварена, ама има един гаден вкус след преваряване :? Иначе аз съм отрасла с каварненска чешмяна и съм била винаги много ОК, но от тукашната си лепнах ешерия коли - прочетох, че се намира тази бактерия във фекалните води и от тогава спрях да пие.
[/url][/url]
*
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #78 -: Април 04, 2010, 13:03:00 pm »
Христос воскресе!
Пожелавам на всички леки оставащи дни до срещата с малчуганите.
Ще чакаме новини от Хармони.
Жаси ти направо ме развесели-едва ли Каварненската вода е по-хубава от Софийската-като се има предвид лошото качество на водата по морето, това че е варовита и ред други неща-дори на вкус е по-лоша. Все пак водата в София е планинска лека вода, аз си пия вода от чешмата без притеснения като понякога мешам с Горна баня, но не трябва да се прекалява с мин. вода, тъй като е естествено радиоактивна.
Снощи пих Квамател и ме беше бая страх, въпреки че Д-р Сигридов ми ги изписа, но прочетох в листовката, че не са подходящи за бременни и все ми се върти в главата.
Весело изкарване на празника.
Re: Великденска Тема на Бременните № 56
« Отговор #79 -: Април 04, 2010, 13:52:45 pm »
Aaaa, Шаноар, не е така - Каварна е известна с многото си извори -минерални и не само. Като цяло се води много чиста вода и въпреки варовика много рядко хората там страдат от бъбреци.  Там водата е по-странна на вкус, но е по-чиста, в сравнение със софийската - тук има много хлор, а и тръбите ни не са сменяни от години.
п.с. минутка за реклама :lol:
[/url][/url]