0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Наденка, чакам във вторник добри новини. Няма да спра да се надявам! Довечера ще се помоля за те и за всички други момичета!  :P

Хубаво изкарване на празника, слънца! :)


*
Просто док не видя ембрион... това е... има само много малък плоден сак... Вторник ще пусна ново чхг и това ще е окончателния резултат... но за мен вече е ясно...
благодаря ви, милички
Надеж, всичко ще е наред. Щом има плоден сак в матката всичко ще се нареди :bighug:
Зависи си от ехографа.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте и от мен в този късен следобед.И аз бях на работа до 15ч.Прибрах се,замесих козунака и докато го чакам да втаса ви чета.Ако ми се получи утре сутрин ще ви сервирам от него.
Наде-щом момичетата казват че още има шанс значи до последно трябва да се нсдяваме. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: във вторник всичко да е наред.
Момичета весели празници от мен :balk_44: :balk_40: :balk_35: :balk_45:
И активна почивка!
  <br />
Толкова сте мили, момичета  :grouphug:
Но аз наистина невярвам вече...  :balk_144:

Пожелавам ви весел Великден  :balk_45: :balk_40:

Здравейте ,малко е добър вечер вече амммааааа така е ,не можах да седна да ви пиша до сега  :lol:
 Боядисах яйцата ,обачеее май мойте ръце се боядисаха повече от яйцата  :lol: :lol: :lol:
 Весело изкарване на празника мили момичета  :balk_45: :balk_44: :balk_40:
 А тези който ще обикалят църква,обличайте се по дебеличко,ии връзвайте косите да не станете с тука има тука нямаа  :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Момичета направих козунака.Малко го попрепекох,но така е като каталясах от работа 2 седмици без почивка и го забравих.Но не е и толкова лош.
Ето ви да се почерпите утре.



Наздраве!
  <br />
*
Христос Воскресе! :balk_40: :balk_45: ММмм,Тити изглежда чудесен,браво!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Христос восресе.Желая на всички сбъдване на най-съкровенната мечта.Нека на този светъл празник Господ чуе молитвите ни,нека Боже гушнем тъй дългоочакваните си Рожбички,нека бъдем Майки.
П.П.И моите козунаци са вече факт,но не съм правила снимки,по-късно ако снимам ще ви се похваля.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
 :balk_45:Христос Воскресе!Приятно прекарване на този ПРАЗНИК НА ПРАЗНИЦИТЕ!Господ ще чуе молитвите ни,стават чудеса
« Последна редакция: Април 04, 2010, 08:33:18 am от moniks_s »

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
 :balk_44:
Христос воскресе!
Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви!
Много здраве и благополучие!


 :balk_35:Да се чукнем за здраве с великденските яйца :balk_45:
Честит Великден!
Много любов, здраве, късмет и кошница пълна с яйца и козунак!
Весел празник!

:balk_40:
Христос Возкресе и от мен! Нека чудото на Възкресението ни покаже, че чудеса наистина стават - може би когато най-малко очакваме!Да сте живи и здрави и дай боже чудо за всички.  :balk_45:На ловуващите момичета, успех - дано хванете яйцето.Аз не мога да правя козунак /не съм опитвала да правя де/- Тити поздравления - изглужда вкусно - затова ще опитам от вашите произведения. Да не пропусна  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:Весели празнични дни!
« Последна редакция: Април 04, 2010, 09:19:36 am от Radka_Marinova »
*
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #191 -: Април 04, 2010, 09:16:57 am »
Добро утро милички!
Камбанен звън разнесе вестта "Христос Воскресе!" - "Во Истина Воскресе!" И на земята нам донесе, навред по целият Всемир - Любов и здраве, щастие и мир!
Тити, козунака е страхотен - Благодаря за почерпката!
А сега на кафенце

ПП: Весели празници!
*
Честито Воскресение Христово!
Нека пожелаем мир и любов за всички и приемем в сърцата си вярата и надеждата, които да ни водят по пътя, който сме поели - към нашите бленувани дечица!

 :grouphug:

Надеж, живота познава какви ли не ситуации, може пък твоята точица да е от срамежливите. Да вярваме, че във вторник ще се покаже :crossfingers:

Тити, така обичам аз - всичко да си е по-изпеченко...

Виждам - започнали сериозни процедури, успех :crossfingers: yahoo_17

Други са се заканили за грандиозен лов, а така!
Трети пък вече са наредили едни графики, пу-пу-пу ...

Хайде, да ходим да си чукнем яйчицата.


Слънчев ден, момичета!

*
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Много здраве и благополучие!


*
Честито Възкресение Христово! Нека запалените свещи във Великденската нощ осветят душите и сърцата ни и пламъка на любовта и добротата изпълват живота ни!

titibar козунака изглежда много апетитно,страхотен е.


 и на този ден бъдете бойците, които винаги сте.
Весел Великден

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Христос Воскресе,момичета!

 :balk_40:Нека този светъл празник данесе на всички ни много здраве, щастие,любов,късмет и не на последно място нека желанието ни да бъдем майки да стане реалност тази година!

Да ви кажа пък аз какво сънувах тази нощ....не си спомням точно сюжета на съня,но си седях на някаква тераса и при мен дойде една катеричка :) .Сега проверих какво означава и вижте:

КАТЕРИЦА - ако видиш насън, значи ще създадеш семейство или потомство.

Ами силно се надявам да се случи!
Хайде весел празник от мен!
07.10.2009
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Христос Воскресе!
Честит Великден момичета!
Дано се изпълнят всички наши мечти и желания!Дано станем майки и ние,но това да бъде и волята Божия.
Весел празник и приятно изкарване на почивните дни.
  <br />
*
ХРИСОС ВОСКРЕСЕ

Момичета пожелавам ви да сте здрави ,като червеното яйце,
Сладки като великденския козунак ,
и с много късмет ,и да е по -голям от този на великденското  :a_sheep_01: .

 :balk_40: :balk_45:
*
power, аз вярвам в сънищата   yahoo_17 yahoo_17
*
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!



Нека да бъдат светли и топли дните, и нощите ни!
Нека да се научим да не изпускаме от сетивата си нито за миг Лъча, който озарява Пътя ни!
Нека да имаме куража да бъдем истински и искрени!
Нека да имаме смелостта да прогоним страха!
Нека да бъде винаги в нас вярата, че от нашите желания и мечти зависи утрешния ни ден!

И да имаме силата да ги достигнем!


http://vbox7.com/play:e730e22a



ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ И САМО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
« Последна редакция: Април 04, 2010, 12:57:34 pm от dgina »