0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Наденце, много съжалявам миличка :bighug: Стискам палци на следващия преглед да се види ембрионче, до тогава има надежда, нали така? Ето сега на светлия празник се случват чудеса. Силно те прегръщам и сме с теб.
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Наде,надежда има още!!!!Не се отказвай!При мен се видя ембрион чак в 6гс и 3д,говоря за вагинален ехограф,и сравнително нова техника!И това при ЧХГ над 50 хил...

Маринче - кураж!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Благодаря ви, момичета  :bighug:
Фибс, аз във вторник ще съм 6гс4д, незнам дали мааааалката ми надежда не е напразна...  :?

*
Ами силно се надявам да е било рано за ембриончето да се види и във вторник да си е там и да се види точицата. Силни прегръдки и целувки
Момичета аз утре заминавам на село и искам да ви пожелая весело изкарване на празника и много + тестове и усмивки. Стига тъга, стига отчаяние, тук сме силни и борбени по една голяма  :bighug: за всяка една от вас
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
И аз ще се надявам до вторник...
Както има една приказка - тъщата и надеждата умират последни.

В събота ще се помоля за всички момичета, Чудото да се случи .  :grouphug:
*
Наде - силна прегръдка от мен.Силно се надявам във вторник да има добри новини за теб!  :bighug:
*
Наде душице и аз ще стискам палчета за теб , дано във вторник да изглеждат по друг начин нещата!
Приятно изкарване на празника мили момичета и ние ще ходим на село малко!
[/url]
*
Надеж,нали видя и при мен какво ставаше,надежда още има.При мен и то на вагинален ехо.се виждаше само точка Ще стискам палци пък каквото е писано :crossfingers: :hug2:Много те гушкам,да знаеш

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Наде,ще се моля за хубави новини във вторник :)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Надее миличка и аз съм със стиснати палчета и затаен дъх до вторник  :wink:
Ooooooooo и само да допълня че от утре започва ловът при нас,незнам ще има ли овулация или не ама ще пробваме няколко пъти де  :lol: :lol: :lol: та стискайте палции миличкии моята матка да не е забравила че е била бременна ,че май е по късопаметна  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Април 02, 2010, 22:42:38 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,аз пак на работа,ама като се прибера довечера мятам козунак да меся.Луд умора няма.
Наденце,и аз съм с теб,щом както казват "Не слушай старило ами патило",щом момичетата казват че има надежда значи има.
Исе,давай душа,скъсай го мъжо,секс,секс и пак секс.Нали говорихме,жартиери,стрийптиз,свещи ,ала бала,ще го гепите яйцето да знаеш.
Е да сервирам вече кафето и да ви пожелая лек ден

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Благодаря Марински за кафето,аз пък ще ви наръся с вируси.На очакващите стискам палци,че да се разпише някой и в моята тема.Ако не, вече знам как става и докато не се отчетете ще я пускам само аз :hello:Иси,успешен лов :pleasantry:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :balk_45:

*
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН С МНОГО НАСТРОЕНИЕ!

*
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #173 -: Април 03, 2010, 09:18:19 am »
Добро утро!
Маринче, а бе наистина, че нямаш умора -  :D :D :D
Благодаря за кафето!
Мони - Благодарности за вирусите! Хоп, цоп, пльооооос! :D
Исе, успешен лов и от мен!
Лек и усмихнат ден на всички!
ПП Джинка, благодарности за кафенцето - хммм, ама то париииииии -  хахах
*
Здравейте момичета,
Наде късметти желая.
Аз още си чакам вещицата.Ние отиваме на пикник,приятен ден на всички.


*
Nikid с толкова много сърчица каква вещица те гони  :lol: :lol: :lol: Я не така - исаме две чертички  :goodluck: Ние с мъжо яко гоним яйцето - аз гоня той бяга  :lol: :lol: :lol: Ще го гепа де - няма съмнение! Весели великденски празници!
Здравейте и от мен,
Наде,много се надявам във вторник всичко да е както трябва.
На всички други момичета успех с лова , и двете чертички. При нас няма да е и този месец, БТ драстично пада.
 
Лек и много слънчев и усмихнат ден на цялата банда. :goodluck:
*
Здравейте момичета,еееее Маринче значи утре с кафето и козунак ще сервираш :D.
Давай слънце, стискам палци да настигнете повече яйца  :balk_21:  :D :D :D 
Спорен ден на всички
*
Ехоо и аз съм на работа днес до обяд!
И хуквам по гостита на мама на свекито и така !
Ники като се върна да ми се похвалиш с двете чертички мила !
На всички ви желая приятно изкарване на Вликденските празници!
[/url]
Весели празници и от мен момичета!Наде ,искрено се надявам да има още надежда и във вторник всичко да е наред -стискам ти палци ,миличка! Отдавна не съм писала ,но ви чета редовно ,то няма и с какво да се похваля , този цикъл стимулацията ми отпадна та ще чакаме всъщност добрата новина е ,че НК-клетките са ми паднали доста и сега са малко над норма  :wink: .