0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Наде, кой ден закъснение ти е? и колко беше ЧХГ последния път? нали знаеш, трябва да е над 1000 единици, за да се види нещо. А за ембрион - поне 40 дни от последния МЦ... дано просто да е рано и всичко да е наред!!
dianka, 5гс6д няма начин да не се види....

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Наденце  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Njamam net i pi6a ot mobilnia tel,no nemoga da ne izkaza sa4uvsvie na Nadez.Tolkova tezak da e zivota e ne4ove6ko.Mila pregra6tam te.Njama li ve4e da svr6at tia gadosti?
  <br />
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Наде мила много съжалявам, не губи кураж, не се отчайвай мила, дано следващия път бъде успешен, разбирам колко ти е мъчно и много силно те прегръщам  :hug2:

ioly pадвам се, забелязах че и ти си доста шеговита   :D
Лека вечеp

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро!
Маринка, успех миличка, дано този път крайния резултата да е поне  ylinfant ylinfant.
Исеее, ти си била скрит талант, какви рими ги редиш само, браво на теб.
Наде, много ме е яд, предполагам как се чустваш, горе главата - следващият път ще е последен.  :hug2:
Късмет и усмивки на всички! :sunshine:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Цветенце,ами да пием кафенце ,щом си рекла,благодаря за което.
Наденце,много съжалявам.Всички думи са излишни,поплачи си и бъди силна.А причината за този неуспех търсили ли сте?
Тина,яйцата ги боядисахме как инъче,пожалих само на мъжо.Те мъжките нали са в торбичка по 2,та ако бях решила трябваше комплект да ги топна в боята :lol:.Ще чукнем яйцата в неделя.Набързо ги боядисах ама са си хубави,нали са моите :wink:.Момичета,много ви благодаря за подкрепата,имам огромна нужда от нея,а и то сега се започва.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро и от мен!Ще си пийна кафенце и аз ЦВете и даже ще похапна...Мерси Маринка,айде дано стане работата душко,много искам и аз  :crossfingers:Наде,знам как е ,но... :?Не се предавай :hug2:Исе,ама много те бива с римите :DНа всички лек ден.Мамчето не пише отдавна,а и на скайпа я няма :?Йоани и тя се скри някаде :( :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:   

Благодаря за кафенцето, не мога без него и помалко си пийвам сутрин. Маринка стискам палци  :crossfingers: :crossfingers:дано да имаш желания успех, Наде - не знам защо така, :ask: но аз не съм и достатъчно компетентна, надявам се да имаш успех,  :bighug:ако не сега - по-нататък. На разпети петък и от мен много вирусчета - аааа и днес да не правите нищо освен да си почивате :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро банда!
Наде, много съжелявам! :( Толкова се надявах за теб! Не знам какво да ти кажа за да те успокоя, освен, да бъдеш спокойна и да изчакаш да мине още малко време. Дано нещата се обърнат в твоя полза и на следващия преглед се види точица.  :cuddle:
Маринка и на теб ще ти стискам палци.  :crossfingers: Имаш и моята подкрепа.
Исе, дано по-бързо да ти спре зацапването и го нападай тоя твоя мъж. Чукайте яйцата :balk_45:  :D

Лек ден на всички.
Приятно прекарване на празниците. Дато те ни донесат само хубави емоции!
*
Добро утро и от мен!
Благодаря за кафенцето, веднага си пиивам :D
Наде, мила, прегръдки и от мен! Дано това да е последното лошо нещо, което трябва да преживееш!
Маринка, стискам палци за успешна процедура!
Исе, голяма поетеса се извъди, брейй :D
Прегръщам ви всички!
Аз ще се поразходя малко в това слънчево време!
Лек и спорен Разпети петък!
Гарджееее, петък е, къде си?
*
Добро утро, то аз докато се намоткам и добър ден ще стане :D. Много сте ранобудни. Хайде като новодошла и аз да почерпя с лека закуска

Наденце силна  :bighug:
Маринка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Април 02, 2010, 09:40:29 am от siesta »
Добро утро  :lol:
 Хехе благодаря за хвалбите вии  :hug2: ,ама да си призная и аз съм горда и изненадана от себе си  :jump12:
 Мерси за за кафенцето и закусчицата на Цвете и Сиеста  :D :D :D
 Чокиииии ахаххаха мерси миличка ,от утре сме в джазаааа не знам просто какво ще му се случи  :pipy_longstocking: :cul2:
 Мариии боди се там че после и куче трябва да търсиш щотоо то всичко ред си има,първо децата 2 на брой,после кучето с балони на врата ахахахахаххахахха( да ти шушна нещо "Вярвай във силата на въжетоо упс коланчето "  :balk_87: ) ахахаххаххахааххааххаххахахххааахххах
 Желая ви приятен и спокоен ден милички  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #153 -: Април 02, 2010, 10:43:25 am »
Здравейте, момичета,
много ви благодаря за думите... Въпреки всичките ми притеснения много дълбоко в себе си вярвах че този опит ще е успешен, но явно трябва да преживея още едно голямо разочарование...
Цвете, мерси за кафенцето имам нужда от огромни дози  :?

На всички приятни празници

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Наденце все още има надежда мила! Колко е ЧХГ сега? Знае ли се?
*
Наде, моля те не се отчайвай. Докато няма М има надежда. Все пак има плодно сакче. Може да си била с по-късна овулация. Колко ти е чхг? Кога си пак на лекар?


Не съм пускала чхг, не съм с по-късно ову нали правих инсе на 5.03... надежда наистина няма...  :(

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Наденце извини ме не помня дали си казала, но взимаше ли някакъв прогестеронов препарат? При мен трите пъти на плюс тест и после нищо се дължаха на нисък прогестерон.Последния път започнах да слагам утрогестан още след ову.и закрепихме нещата не че я докарахме до края ама......дано намерите причината и следващия път всичко да е наред до края, от сърце ти го желая. :cuddle:

Взимам, Дениска, 2х3 утрогестан и 2х1 дуфастон, от инсе-то и сега дори продължавам, ще ги пия до прегледа във вторник.
Благодаря ти, миличка, дано и при теб скоро се случат хубави неща.

*
Ох, Наде, много ми е мъчно за теб! Няма да спра да се надявам до вторник да знаеш. Прегръщам те  :)