0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #120 -: Април 01, 2010, 18:12:28 pm »
Не мога да го снимам, защото  на телефона ми се развалиха сензорните бутони и е на ремонт, а от фотоапарата нямам кабел за компа. Теста го правих следобед, не със сутрешна урина. А чертичката наистина е бледа, обаче я виждам...Забравих дали писах, обаче правих 2 теста/от най-евтините/, различни марки. Не мога да сравня от друг път, защото при първата си бременност направих тест в 9 г.с./заради липсата на симптоми и ужасно нередовен мц/ и си имаше две еднакви черти... osi_7
« Последна редакция: Април 01, 2010, 18:14:20 pm от miraniki »
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #121 -: Април 01, 2010, 18:17:24 pm »
Освен това и двата теста ги изхвърлих, защото не спирам да се взирам в тях osi_15.За празниците няма да съм тук, но във вторник веднага ще пиша, понеже мисля тогава да си направя още един тест... :balk_81:
*
Мира,хайде дано  :crossfingers: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: поръсвам ви от сърце милички :bighug:

Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #123 -: Април 01, 2010, 19:00:20 pm »
Мира стискам палчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
Докато чакаш да дойде вторник си мери Т.тя също е показателна
Много късмет и дано се похвалиш скоро с по наситени две чертички

п.п и весели празници
« Последна редакция: Април 01, 2010, 19:02:49 pm от пантерка »
*
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #124 -: Април 01, 2010, 19:06:00 pm »
Ехаа, днес пак имаме вирусчета - пльооооос :D :D :D
Не, че този месец нещо ще направим, аз на север, а мъжо на юг, ама нищо - ще си ги събирам :D Имам си работа и по празниците, така, че ще погустувам още на мама :D
Вивка, мила, да ти е честита лентичката, и Дай Боже всичко да е ОК до финала!
Мира, присъединявам се с палците и аз!
Приятна вечер на всички - и да боядисате яйчицата, ей!!! :D :D :D
ПП: Благодаря за вирусите!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,аз най-сетне я сколасах.Сутринта ходих да давам кръв за изсл.,после на работа,прибрах се и боядисах яйцата и ей ме на тук.И тъй,мечка страх,Марина не,метнахме я вече,преди малко боднах първата доза Пурегон.Хайде бременелките,насам моля,пръскайте вируси,че започвам да влизам в разни филми още от сега.Като че ли не минах вече през това,че пак психясвам.Айде да не ви занимавам с моите кахъри.Мираника,дано,силно стискам палци за успех.Наденце,успех на прегледа.Ми май от мен лека вечер,че днес много се уморих.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ехаа, Маринка! Честита първа инжекциика,мила!
Дано този втори опит да ти е и последен - сполучлив с поне два бебока! :D
Дай Боже!
Нащо весело Маринче бодна първо пурегонче  :needleani: :goodluck:,има още дози тя ,нооо не е сама, цяла банда от деца ще направя тя  :grouphug:.А мъжлето чака да разпусне от застой osi_16 osi_17 ,и да  пусне банда калпазани да превземат малки беборанииии  :pleasantry:.А наща бъдеща мама ще стане глезана  :balk_177:,за месеци наред ще става все по напред с корем като за пет  :lol:
Миличка желя ти финала да е с двеееее малки сладки бебчета  :lol:
Римата ми не е идеална ,ноо от цялото сърце съм го сътворила за теб миличка  :balk_21:
« Последна редакция: Април 01, 2010, 20:28:37 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ееееее Исе,страхотно е,цяло стихотворение ми написала,миличката ми приятелка.Мерси,супер е,сладуранка :bighug:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
няма ембрион  :(

Наде миличка как така бе злато ,бооожееее прегръщам те много силноо офффф  :( :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Божее, какво е това??? :(
Защо се получава така??? :(
Наде, миличка - и от мен сиилни прегръдки!
*
Леле Наде  8O :bighug: :bighug: :bighug: :balk_145: оффффф , силни прегръдки и от мен миличка,Господи защо има толкова мъка по смета  :(
*
Наде,да не би да е рано още?
Мираники ,честито.
Маринка,успех.


Надеж, много съжалявам  :bighug:
Маринка, браво, дано финала ти донесе  :bfp:
Мираники, ако не си много сигурна може да направиш и кръвен тест.
При мен явно има някакъв проблем та още няма МЦ.
Момичета, боядисахте ли яйцата, че на Великден ще се чукнем макар и виртуално  :lol:  :balk_45:
Лека вечер!
« Последна редакция: Април 01, 2010, 21:47:01 pm от tina799 »
 
Просто док не видя ембрион... това е... има само много малък плоден сак... Вторник ще пусна ново чхг и това ще е окончателния резултат... но за мен вече е ясно...
благодаря ви, милички

Надежж мила незнам какво да кажа,минах по този път и знам че боли,но също знам че колкото по бързо се изправиш толкова по лесно ще ти бъде силни прегръдки.
 Аз все пак ще се надявам нещата да се развият в друга по хубава насока  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Наде много съжалявам  :( :( :(

Не се затормозявай , природата си знае работата... Явно не е бил сега моментът.
А дано да е бил!!!
Ако не - следващият месец !  :bighug:

Маринка много кураж, вяра и успех!
« Последна редакция: Април 01, 2010, 22:11:41 pm от Raissa777 »
Re: Великденска седмица пълна с тестчета с че
« Отговор #138 -: Април 01, 2010, 22:15:35 pm »
Надежж мила незнам какво да кажа,минах по този път и знам че боли,но също знам че колкото по бързо се изправиш толкова по лесно ще ти бъде силни прегръдки.
 Аз все пак ще се надявам нещата да се развият в друга по хубава насока  :wink:

Права си, миличка, но кагато се случва за трети път отчаянието започва да ме обзема... три пъти положителни тестове и трите пъти нищо....

Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...