0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хахххаахахах мЪри небях амЪ  :? на то явно изкуках и аз накрая ,ахахахахахах ужас ама така денят ми е по дълък,мога да свърша повечко работа  :lol:
 Как ще изключим някой бреее,лелелеле ама никакви такива всички сме си банда и независимо кой колко често пише сме екип  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #101 -: Март 24, 2010, 07:42:28 am »
Добро утро и от мен!
Наде, мерсаж за кайвето, веднаго си пиивам, че нещо ми е сънливо! :wink:
Верно, бе , Маймунче, ти преди не си била на линия толкова рано, а сегааа :wink:
Лек и спорен ден, милички!
Мен днес вече окончателно ме навести оная гад - така, че съм за следващият тираж!
Наде,стискам палци за довечера!!!
Исе, цикъла си е ново начало - дано твоето да е много успешно  :D
Пете, мерси за палците - много ще ми трябват  :)
Сонче, когато можеш пиши - тук неизвинени непишем  :lol:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Наде, благодаря за кафето и закуската,знаеш че имаш и моите  :crossfingers:
Исе, само ти си знаеш от къде намираш сили да си усмихната и позитивна, аз ти пожелавам да си останеш такава и да си все така борбена. :hug2:
Момичета вижте това, току що го чух по радиото дано да помогне http://vitoshaonline.com/survey
Лек и спорен ден.
Цветенце благодаря ,аз се записах пък каквото стане ,човек е длъжен да опитва  :D
 Абе Надеж ти днеска тест трябваше да правиш май ааааааа ,лелеле как се скъта милата дано да е за хибавооо имаш мн ама мноооогооо стиснати палчета от мен  :wink:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 08:20:45 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро щъркелчета!Надеж,браво мила веднага грабвам една кифличка...Аз днес съм от 10 на работа та реших да закуся при вас  :bighug:Лек ден на всички!

*
Добро утро! Смених си аватарчето с весело Великденско пате :lol: и ще си изпия кафенцето с вас момичета. Усмихнат ден на всички борбени щърщелчета в бандата :lol:
*
Добро утро, банда!

Исе, Пете, успешно ново броене - дано този път продължи 9 месеца :crossfingers: yahoo_17

Соня, какво стана с твоята ЩЗ - лекуваш ли я вече?
Надеж, надушвам поредните приятни изненади  :crossfingers:

Спорен ден на всички :grouphug:

А, и мерси за кафенцето, закуската преотстъпвам, че се борим тука с едни диети :lol:

Добро утро момичета.На работа съм и ви чета докато си пия кафето.Успех на всички ловуващи и неловуващи.Стискам палци,но скоро ще трябва и вие да ми стискате!
Успешен ден на всички! :pleasantry:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Здравейте муцункиии, Наде благодаря ти за кифличките и кафенцето и обезателно стискам палци, да же вече започнах и няма да ги пускам, докато не ни поднесеш хубави новини, ама да не забравиш еййй  :D
Сонче, как така бе мила ще те изключваме от бандата, като е преместиш в другата тема ти пак ще си от нашата банда  :D
Пете, Исе успех ви желая с новия месец- нови сили и по-успешен  :D
Аз днес пак съм с висока БТ и съм  :D :D :D :D :D :D , дано да е на хубаво, ама ще видим
Хайде лек ви ден и успешен
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте сладки щъркелчета- хубав, топъл и позитивен ден от мен  :sunshine: :sunshine: :sunshine:

Наде, благодаря за закуската, но...къде си сега? А резултат? Стискам палчета и чакам да се отчетеш  :crossfingers: yahoo_17

Мони, ти ще излезеш работохоличе май а? Радвам се, че си по-добре и кръвотечението е спряло.и миличка мнооого благодаря за вирусчетата, ама другите бременелки се скътават нещо.Рашииии , Вив

Жени, там дето имаш "МЦ?" ти пожелавам и следващите графички да пише същото до едно положение, а после да видим  "няма ама няма и да има следващите 9 мес."

Маймунче, браво мила много си ведра-само така и... "ново начало-успешен край" ти пожелавам.

Аз също днес съм по-усмихната, защото снощи чичо ми професор каза: "Ще стане бе, аз ти обещавам" и аз съм доста по-оптимистично настроена. Затова нищо, че не му е дошло времето се цопвам във вирусчетата.Пльоооооооооос...ехаааа, якооооо, а дано др.месец даде резултат това омокряне.

Целувам ви мацуранки.Засега чао от мен и до скоро. Цунки, цунки, цунки и едно гооооооооооооолямо гуш за всички.
« Последна редакция: Март 24, 2010, 11:22:01 am от ioly »


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
..................Сонче, когато можеш пиши - тук неизвинени непишем  :lol:
аааааа това не е вярно, аз ви водя на отчет и трупам тук в една тетрадка извинени и неизвинени отсъствия :lol: Сонче ти пак пиши когато можеш аз пиша в тетрадката  :lol: :lol: Наде имаш и моите стиснати палчета. :bighug: :goodluck: :bighug:
Да не пропуснем вирусчетата  :green_dust_1:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 13:55:20 pm от anizi »
*
Ето ме и мен, да не ме запише в черния списък Надежката :)

Усмивки и успешен ден!

И заповядайте малко звездички: 
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:



*
Цамбууууур :)
Здравейте момичета!Аз днес пак пътувах - писна ми нещо, прибрах се по-рано от работа и сега ви чета!Нищо ново около мен -  в петък ще посетя доки, пък тогава ще пиша каква е ситуацията!За момента се чувствам добре,повече не мога и да желая!стискам палци на всички момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!Искренно желая успех на всяка от вас!Ето малко звездички и от мен :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Пльоооооооос веднага във вирусите
  <br />
Ама идвам и аз за вирусиииииииии ейй къде без мен хаахахах хохоохоохох
 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Здравейте всички,
тук цари страхотно настроение  :D

Успех на Надето  yahoo_17 :bfp:


А за всички занимаващи се усилено с гимнастика :  :lol:

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*
Ето ми и мен,това е за приятеликите :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Момичета днес видях щъркел  :D Всички  :bighug:няма да ви споменавам,че ще изтърва някой и.... :oops:


 Ехаааа мой са мойййй....  :P :P :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...