0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Благодаря за трапезата.Стискам палци Исе за каквото трябва.
Лек ден и успехи на всички.
  <br />
*
Добро утро и от мен!
Исее мило имаш моята подкрепа изцяло знаеш!
Момичета и аз имам нужда от вашата морална подкрепа днес трябва да са готови изследванията от бронхоскопията за дроба ми !
Боже помагай ни !
Лек ден на всички!
[/url]
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!  :D
Аз най-после приключих с изпитите и веднага сядам да ви чета и как само се зарадвах на това, което прочетох.
Рашинце, точно това очаквах от теб миличка, толкова много се радвам за теб.
Ами за Вивката пък, направо настръхнах, честито и на теб мила. И на двете ви пожелавам много лека бременност и само положителни емоции.
Мънки, благодаря за кафето и закуската, много ама много стиснати палчета за теб и те чакаме с добри новини.
Мони, браво и на теб, щом можеш не е зле да се възползваш от предложението за болничен, поне още някои друг ден.
Радостче, каквото и да каже ще прозвучи банално, само знай, че тук имаш нашата голяма подкрепа.  :grouphug:
Надеж, а с теб какво става, нищо не казваш? :wink:
« Последна редакция: Март 23, 2010, 08:30:27 am от Цвете »
*
Исе, дано днешните резултати са толкова хубави, както и закуската, която си ни сервирала  :crossfingers:

Вив, всичко да е наред и при теб :crossfingers:

На всички пожелавам усмихнат (макар и дъждовен) ден! :babydust: :babydust: :babydust:
*
Добро утрооо. Ама Исе ти от вълнение май изобщо не си спала бе душа, естествено че ще стискаме палци - на теб и на Вивка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: Мони браво и на теб за хубавите новини. Лек ден милички, аз по-късничко пак ще пиша, н остискам палци на всички :D
Хахахааахха ами да си призная от 4 часа съм луднала,ама мъжа спеше иначе още тогава щях да сервирам  :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Хайде и аз да кажа добро утро и да поседна на масата. Исе благодаря и днес много, много ще стискам палци  :goodluck: :bighug:
Тук сега започна да вали  :? така не обичам...ама скоро ще се оправи и марш пак по разходки. Вчера например си се разходих страхотно. Имаше много балони, свирки, захарни петлета....абе като на сбор  :lol: само за мое голямо щастие нямаше гащи и сутиени .......... :cheerleader:
Чакам и днес още хубави новини  :oops: от всички.  :bighug:
п.с.забравих  :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Здравейте :)

Мерси мило Цветенце! :)

Иске, стискаме ти палци много силно! Вивке и на теб за бронхоскопията. Дано няма нищо смущаващо и да ти кажат, че си здрава! :)


*
Момичетаааа, всичко свърши.
Радост е добре.
Направо хвърча от щастие. Сега ще следят за температура, може би ще влеят малко АБ и дано, дано още утре да я пуснат вкъщи.
Здравейте, момичета
Виви, честито миличка  :D !!! Много се радвам за теб, леки 9 месеца и здраво бебче!
Рашинка, ти си знаеш душко  :wink:
Исе, успех днес и ще чакаме добри новини  :D
Радостче  :hug2:
Благодаря ви че се сещате за мен, но засега нямам какво да кажа  :?

*
Радосрчето ни показва на нас всички колко е силна и тя,така трябваи ние да се крепим взаимно.
Исе с теб сме днес.


Вив, имаш и моите стиснати палци :) Днес май ще ги стискаме и за Маймунчето :) Дано всичко е наред.
Дано Радост скоро се върне при нас с нови сили.
Късмет на всички и чакам вече само добри новини :)


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте милички, много се радвам, че имам време да опитам от прекрасната закуска на Исето. Мила и моите мнооого стиснати палчета и дано ни донесеш много хубави новини. Моникс наистина не е лошо да се възползваш от предложението на доки за болничния. Мен, малко ме е срам да питам, но ... Радостинка ще се оправи а бебето ??? Много я мисля и явно е доста силна и трябва да взимаме пример от нея, но...не разбрах какво стана? Целувам ви всички и се надявам Пете, това леко кървене да спре и да не е МЦ, а после да имаме хубави новини. А пък за мен, все още гадината я няма, тестовете са отрицателни и довечера ще видим какво ще каже чичо ми професор.

Още веднъж палчета, и силни прегръдки от мен.

Щях да забравя- На miraniki  :welcome_1: и дано бързичко да се шмугнеш в темите на бременелките.
« Последна редакция: Март 23, 2010, 12:42:48 pm от ioly »


*
Момичетаааа, всичко свърши.
Радост е добре.
Направо хвърча от щастие. Сега ще следят за температура, може би ще влеят малко АБ и дано, дано още утре да я пуснат вкъщи.
Страхотни новини!
Дано всичко лошо е зад гърба и!
*
Благодаря ти Кроки за чудесните новини! Дано всичко лошо да е зад гърбът и! Дай Боже!
Йолииии, надали ще спре мила! :( Тя оная си чука точно на датата :wink:
Но, благодаря, че ме мислиш!  :D Дано да не идва при теб, аз ще си я държа тука  :wink:
Исе, Вивка, какво става с вас - отчет няма ли??? :wink:
Мони, почивай си мила!
Добре дошли на новите попълнения! И дано скоро да се похвалят с +++
А, бе губят ми се едни дами тука, ама ще видим ние тази работа  :D
Хооп, пльоооос под вирусчетата на Ани! Благодаря ти, мила, То ще си ги запазя за следващият цикъл, в резерва  :D
*
Браво на Радостчето, така така ние щъркелова банда ли сми или какво  :D :D :D
Стискам палци за всички виии  :D
*
Привет дами!!!
Отдавна не съм писала, но чета!
Гледам носят се и хубави и лоши новини...какъвто е и живота...ту радостен и безгрижен, ту тъжен и жесток!
На Радостинка искам да кажа - дръж се мила и не спирай да вярваш! :bighug:
Раши, Вивя, Маймунче, Моникс - честито мили!!! Вие заслужавахте това щастие!
На всички чакащи /Надежд!!!/ - УСПЕХ!
*
Здравейте !
благодаря ви за подкрепата милички!
Изследванията ми са готови ,но утре ще ходя при док ,но днес му звънях !
Каза ,че са добри и според него от единия брох капилярките кървят от време на време в резултат на възпаление !
Утре ще видим какви лекарства мога да приемам и какви не !
А иначе ще ходим да гледаме точицата на 31.03 чак и за сега само трябва да чакаме!
Ами това е за сега !
Исееее мило кажи нещо че като мълчиш .... те мисля !
« Последна редакция: Март 23, 2010, 14:46:27 pm от viviq »
[/url]
*
Браво миличка, това са обнадеждаващи резултати, дано всичко е ок и бързо да се оправиш, пък точицата ... ще чакаме с нетърпение да разкажеш и за нея  :D
Исе хайде бе душо, тревожим се , но и продължаваме да стискаме палци :D
Здравейте милички,ами моето бебче е спряло да се развива  :( за съжаление,но аз не съм се предала.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...