0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тук съм Снежииии, докато изчета старата тема, че да почна и новата, то  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D направо подскачам от щастие - Рашооо знаех си аз че това си ни сготвила  :D, Вивка и на теб честито леки 9 месеца и на двечките, радвам се, че завършихме и започнахме стара и нова та тема с хубави новини.
Сега само се моля за Радостчето, Мънкито и Монито всичко да е наред, милички големи прегръдки и стиснати палчета.
А на всички останали мадамки също стиснати палци и само хубави новини да ни поднасят.
Ето, че чудесата стават и вие сте голямото доказателство за това
Успех на всички, а пък аз незнам имах малка надежда, че нещо е станало, но днес като падна така БТ и незнам, пък и с това самотното сърчице просто нямам много надежди. Ама пък вие достатъчно ми вдъхвате кураж и ми показвате, че всичко е възможно щом имаш вяра  :D
Мамчето ми липсва, някоя от вас знае ли нещоза нея  :ask: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
Жеенииии виж моята темп и пак си помислиии  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ми виждам я Исее, ама мойта в първата ми фаза е около 36,70, поне така ми показва бейбиплана, ама от 37,3 два поредни дни, да падне на 37,1 изведнъж  :(, ама аз понеже съм зодия Лъв и лесно не се предавам , пък и винаги съм била оптимистка, ще стане някой ден  :D :D :D, с Божията помощ. А за Радостчето някакви новини има ли, все я мисля милата  :(
Здравейте, аз съм нова тук. За първи път пиша, но чета често. Честита пролет и много късмет на всички.Ето накратко моята история, за да се запознаем.Имам  :bori_005: на 7г., който правхме усърдно 3 г., преминахме всякакви изследвания и мъки, а накрая всичко стана спонтанно. Сега искрено искаме второ дете и от две години работим по въпроса. Все още нищо не става...Отново изследвам хормони, хидротубация и т.н. Аз съм с ПКЯ и ужасно нередовен цикъл. Последния месец пих дуфастон и клостил и днес съм на преглед, за да видим дали са се спукали фоликулите...Имам вече 5 годишен опит и мога да бъда полезна. Късмет още веднъж, защото понякога единствено той е нужен.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Уаууууу браво ,браво,супер новина.Вивка ,честито миличката ми,лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.Ани,жива и здрава да си ни,гледай от първия ден в темата ти започва дъжд от положителни тестове,знаех си аз,че ти е лека ръчичката.Супер много се радвам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Раши, от бързане ти честитих в старата тема!!! Прекрасна новина, страшно се радвам за теб!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
 :cheerleader: :ballons: :cheerleader: :party:
Вив честито!Ех момичета съвсем стана свежо и пролетно настроението!
Отличнички сте вие! Ще взема и аз да се завъртя тук пък дано да ме заразите и мен с прекрасното си настроение и хубавите вирусчета  :wink:

*
Мерси Зайче, виждаш ли че има надежда за двойки с мъжки фактор. Така, че ти забранявам да се отчайваш. Убедена съм, че ще стане при и при теб скоро! :)
Жени, благодаря ти мила. Ти ми беше голяма оптимистка!

Целувки на всички!


*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Мерси Зайче, виждаш ли че има надежда за двойки с мъжки фактор. Така, че ти забранявам да се отчайваш. Убедена съм, че ще стане при и при теб скоро! :)

Много надежда ми даваш! Кога правихте вие операцията?

ПП Ще пия една голяма бира довечера за твое и собствено здраве! :D

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Лелееееее то стана голямо заразяване тука,масово...Вивчо много,много се радвам и честито  :cloud9:Бях на док и бебо вече се вижда и на коремен ехограф :D,видях го ,и след Великден сме пак на преглед,сега съм в 6 г.с.Док.каза ,че било рано за пулс,то не че и ехо-то му е мн.модерно, ама аз съм доволна, че вече се вижда...Намали ми Дуфастона на 3х1 и каза ако имам нужда ще дава болнични и така...
Радостче,мила :crossfingers:Жени,и аз съм лъвица мила и няма да се даваме ,де .Както казва Исето то и моята е 36.70,недей си мисли  веднага...Еййййй много се радвам и за Раши и за Вивка,а после дружно ще заразим всички и няма никой да остане в темата.. 

*
Браво, Мони, хайде честито и тук :) Урааа
Зайо, внимавай с бирите ейй :) Операцията беше през Септември 2009.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 17:29:03 pm от Раши »


Мони браво мн се радвам мила  :lol: :lol: :lol:
,а после дружно ще заразим всички и няма никой да остане в темата.. 
Ей това мн ми харесааа :))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Този ден ще влезе в историята!

Браво, Мони, много хубави вести ни донесе :hug2:
Исе и тя е добре, сега остава само и Радост да ... оф, да се отърва, милата  :grouphug:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Леле момичета 4 дена ме нямаше и тук какво ли не се е случило!
Дано всичко да бъде както трябва с Радостинка,Мънки и Моникс. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Едно голямо честито на Раши и Вивия.Хич няма да е тихичко като се има предвид колко са чакали милите.
Добре дошли на новите момичета и успех на всички в новата темичка!
Лека вечер милички.
  <br />
*
Честита пролет ,момичета
Вивка честито и на тебе .
Радостинка ,Мънки ,моникс продължавам с  :crossfingers:
Толкова е хубаво когато има много радостни новини тук .
Здравейте и от мен,
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!
Вивия и Раши ЧЕСТИТО-леки и безпроблемни  :cloud9:
Пожелавам на всички останали лека и ползотворна седмичка!
 
*
Леле момичета, аз от вълнение покрай Рашито и Вивка забравих да ви честитя първа пролет  mf_bounce8 :balk_102: :balk_102: :balk_7: :balk_64: за ноите момичета добре дошли.Лека ви нощ милички и утре заредени с още хубави новини
Радостче, с теб сме душичка, стикай зъбки и всичко ще е наред, вярвам в това
Доброоо утрооооо  :D :D
 
Днеска софрата е от менн.Желая ви лек ден и моля ви стиснете палчета за мен в тозо важен ден  :lol:
« Последна редакция: Март 23, 2010, 06:37:38 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,тая сутрин във Варна не спят нещо,айде сядам на софрата,мерсаж,Исе.И тук ще изкрещя с пълно гърло УСПЕХ ИСЕ!Айде от мен лек ,дъждовен ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #59 -: Март 23, 2010, 07:35:30 am »
Добро утро!
Ехаа, Исе, много си ранобудна бре!!! :wink:
Благодаря за трапезата, веднага се присъединявам към вас! :D
Ще стискаме палчета , разбира се -Успех Исе!
Лек и спорен ден, милички! :D