0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро !
Аз си мислех че е много рано ама забравих че смениха времето добре,че компа ми се е сменил   :D
Честит имен ден на всички които носят красиви имена на цветя!
Приятна почивка!
[/url]
*
Добро утро, момичета!

Честит Празник! Много цветно настроение!

Ани, веднага си вземам от вирусното кафенце, а почерпката има да я съзерцавам ...

Много се радвам да видя рано тук Марина и Тити, графиките са ... пу-пу-пу  yahoo_17 yahoo_17

Очертава се прекрасен деееееен!
 :grouphug:
Добро утро милички :)  

В този час
щастлива чувствам се и аз,
че мога да ви поздравя,
Приятели, с име на цветя!
И нека цветното ви име
държи духа ви във цъфтеж,
дори във късна есен, пък дори и зиме,
Животът с вас да бъде ведър, свеж!
Честито и наздраве,
днес и за множество лета,
Приятели незнайни,
Приятели със име на цветя!
Хубав ден на всички   :balk_101:
Лелеелеел забравих да благодаря на Аничка за кафенцето и прекрасните бонбонки,мерси миличка  :wink:
« Последна редакция: Март 28, 2010, 09:45:44 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро момичета,утре е ден за нова темичка,кой ще ни я пуска,предлагам Вивия или Надеж. Те бяха нашите късметлийки за седмицата.
Честит имен ден на всички носещи цветущи  имена
« Последна редакция: Март 28, 2010, 09:47:26 am от nikid »


*
Добро утро!
Благодаря, Ани за кафенцето и сладките - живи и здрави да са ти именниците! :D
Честит празник на всички с имена на цветя - живи и здрави!
Приятен ден!
Здравейте, момичета  :D
Анизка, мерси за кафенцето и бонбоните, да са ти живи и здрави роднините  :balk_14:
Цветенце, честит имен ден, да си здрава и скоро мама  :balk_102:  :balk_7:
Маринче, какви прозорци бе душа - днес е празник  :balk_101:

Дано по някое време грейне слънчице  :?

Весел празник

Добро утро в този мрачен и дъждовен ден.Честит празникна всички, които носят имена на цветя-аз лично имам доста близки с това име, нека са живи и здрави и с радост носят имената си.Да ви поръся за добро утро с моите вирусчета и да допълня че ако не бях измервала редовно БТ, вероятно нямаше да постигна този успех.За това благодаря на всички  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Маринче, какви прозорци бе душа - днес е празник 
Празник ама като само неделя почивам,какво да се прави.Ама аз вече ги опрасках,останаха ми само на терасата и на всекидневната ама няма да е днес.Пък празника ще е за мен след обяд.Какво да се прави,тъй ще е тя :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Пльоооос под вирусчетата  :D :D :D
Благодаря ти Раде!
Маринка, ама каква си пъргавица само  :D :D :D
Момичета, аз вече си спретнах багажа и ще отпътувам към севера! :D
Няма да мога редовно да пиша, но ще ви чета!
Весел празник! Силни прегръдки на всички!
Цитат
Маринче, какви прозорци бе душа - днес е празник 
Празник ама като само неделя почивам,какво да се прави.Ама аз вече ги опрасках,останаха ми само на терасата и на всекидневната ама няма да е днес.Пък празника ще е за мен след обяд.Какво да се прави,тъй ще е тя :wink:
Напълно те разбирам... майка ми и тя почива само неделя и празник - непразник тя оправя къщата  :?

Пете, приятно пътуване  :)

*
Петич лек път и тук и приятно изкарване!
Никид миличка някой друг да ни пусне темичката  например Раши - тя беше по-напред нека тя да я пусне утре или Радето, също Надето аз ще съм по-нататък!
Аз се чудя да готвя ли да не готвя ли ама днеска ми е мързеливо а на вън едно сичо дъждовно тука при нас!
Само за спане е !
[/url]
*
Честит празник, милички!!!
Аз празнувам и виртуално и реално днес, затова:

Мир, любов, здраве и много бебенца!!! :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Eхооо, привет от Силистра!
Вече пристигнах!
Благодаря за пожеланията - жива и здрава и невредима съм :D :D :D
Приятен остатък от деня!
*
Здравейте момичета .Честит празник на всички и на имениците ни да са живи и здрави и да цъфтят от щастие като цветята  :balk_7: :balk_7: :balk_7: :balk_102:
Въпреки,че навън е доста мрачно, пожелавам ви днес да е един трахотен ден за всички. Аз уж утре трябва да имам М,но се надявам да ме пропусне,пък тест няма да правя поне 4-5 дни ще изчакам,ако имам закъснение,разочарованията станаха прекалено много,пък и не вярвам да се е получило нещо.
Нооооооо стискам палци за всички нечакащи да се похвалят с положителен тест  :D
Здравейте,
Честит празник на всички с имена на цветя и растения-здраве, щастие и късмет! :balk_101: :balk_102:
Приятен празник!
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ето ме и мен,ходихме до църквата,почакахме 1 ч. и 30 мин.и се взехме върба.Вече на вратата виси новото венче.Запалих свещичка и за всички вас,дано Дева Мария/на нея запалих свещичката/ чуе молитвите ни и в най-скоро време да гушнем дългоочакваните си бебчета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Честит празник, Цвети! Честито и на всички други именячета като мен! Целувки и малко вирусчета :) :bori_017: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хей бременелките,да не ни оставите утре без тема.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте душици :D
Честит празник на Раши и Цвете и на всички останали с цветни имена :D

Видях че става дума за БТ,знайте че имерената орално БТ е относително коректна и то под определени условия,като например температурата в стаята да е 16 - 18градуса и да сте били със затворени уста поне 10мин преди да я измерите.

Успехи на всички :D

пп Хора,ако щете ми вярвайте ама аз съм готова вече да се пиша отново във бандата :lol: само да ми зарастне пробойната,както се изразява мъжо :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ей голямо си куку Фибс,разсмя ме.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"