0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хииххихиххихх добре сктила съм се значи  :lol: :lol: :lol:
 Нямам търпение всички да си наредите такива хубави лентички като на Раши пързо (давам оример само) и после като на Фибо пу пу пу а дано е по скоро чеееееее.....аз не съм от търпеливите хахаах  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
добър ден ,момичета .
Вив мерси мила за кафето .
Раде честито сакче ,и безпроблемна бременност .
Честит празник ,на именниците .
Стискам палчета за всички които имат нужда .
Весел уикенд мацки .
 :hello2:Честит празник на всички! Отново съм аз, за да докладвам...След стимулираната ми ову, фоликулът се е пукнал...работихме през ден за бебче, днес ми е 21 ден от МЦ и БТ ми е 37.1/измерена в устата/. Остава само да чакам и да се надявам. Назначен ми е дуфастон за 14 дни, след това тест и преглед. Стискайте палци да е  :bfp: И ЧЕСТИТО на всички видели + тест. Единственото, което усещам/по-различно/ е глад и жажда, наболват ме яйцата и зърната, но гърдите изобщо...Как мислите...Ще ми се да имам магическо кълбо и да надникна какво става в мен. Ще пиша пак  :goodluck:
*
Хахаха Наде и аз съм така голямо връткане докато се уморя и заспя!
Ставам и до тоалетната и така - надявам се да поспя по-спокойно след прегледа!
 :D
[/url]
*
Здравейте ранобуднички  :sunshine:
Аз мисля, че е присъщо на новозабременелите да си лягат рано и да стават рано :P Дай Боже всеки му и то по-скоро! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ники, страхотна идея за яйцата си написала! ако имаш още - давай, че и аз като Мънки този Великден сама ще се боря с трапезата. Продължавам да ти стискам палци  :crossfingers:
Фибс, честита ти лентичка с малкото, сладко съкровище!!!

Хубав ден, милички и весели празници!!! :balk_5:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Честит празник и от мен. Аз станах доста рано за неработен ден, но чак сега се включвам.Ще ръся вируси винаги когато влизам тук, но е време вече и вие да се омитате от тази тема - затова взимайте колкото искате  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Честит празник на всички :-) Хубав уикенд е този, хубави дни :)

Аз.. почвам нова борба този месец, след като снощи ми дойде :(
Но веднага бързам да се метна във вирусите на Радето, да ме хванат :)

Днес май е идеално за разходки :-) Приятна почивка на всички!
Ааа, щях да забравя, добре дошла, miraniki! Стискам палци за скорошен положителен резултат :–)


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Мираники,базална температура не се мери в устата.Нали така ,момичета,или бъркам.Аз поне за пръв път чувам такова нещо.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Мираники,базална температура не се мери в устата.Нали така ,момичета,или бъркам.Аз поне за пръв път чувам такова нещо.
Точно така - оралната е в устата, но базалната....
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #249 -: Март 27, 2010, 14:43:23 pm »
Мираники,базална температура не се мери в устата.Нали така ,момичета,или бъркам.Аз поне за пръв път чувам такова нещо.
Точно така - оралната е в устата, но базалната....
Температурата може да се мери ректално, орално или вагинално, но трябва винаги да се мери на едно и също място, защото се различават стойностите на различните места. Най-точно е ректалното измерване.
Честит празник на всички именици.
Хубав уикенд и весели празници.
*
Здравейте мадамиии . Аз от толкова чистене не остана време да драсна някой ред, сега вече приключих и отивам да пазаря, че пък ще почвам да готвя  :D. Май някой ме е объркал  с Ники аааа  :D :D :D. Маринка, то само аз мога да съм със самотно сърчице, щот мойто мъжи като се усети че съм в Ову и бяга  :D :D :D, не че неиска бебе ама, незнам неискам да си развалям хубавото настроение с тя неща сега. Ще го вардя и другия път ще се постараем повече, е сигурно няма да е както при Ника , ама.... :D :D :D
Раде честито ви сакче, добре дошли на новие момичета  :D
Айде изчезвам, че работа ме чака, после пак ще пиша.
Щях да забравя Честит имен ден на всички именици- да сте живи и здрави и усмихнати  :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте мацки.Аз пък от работа 2 дена незнам на кой свят се намирам.Едва сега намерих маааалко временце да драсна нещо.
Честит имен ден на празнуващите! :balk_5: :balk_7:
 :welcome_1:на Мираники и Имел.И по-бързо в по-хубавия подфорум!
Женя мила по отношение на сърцата и ние сме така.А идва ову-мъжо има някой проблем.Или физически или психически.И аз като и видя графиката на Никид и припадам.В несвяст съм.А и Олив този месец е направила един маратон мани,мани.
Дано успеем всички един ден!
  <br />
*
Привет момичета!Ние с мъжо и прятели днес се разходихме до Рилския манастир и беше много хубаво!Ето и от мен  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:Чао

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Цоп,цамбур веднага
  <br />
Мираники,базална температура не се мери в устата.Нали така ,момичета,или бъркам.Аз поне за пръв път чувам такова нещо.
Базалната температура, това е вътрешна температура, която може да се мери орално,ректално и вагинално. Най-точното е в ректума, но ми е неприятно и затова предпочитам в устата. А и всъщност я меря несериозно, защото не разчитам много на температурния метод, а ходя на УЗИ, за да си следя овулацията. Когато забременях със сина ми нищо не мерех и стана, а сега...2г. зор и всякакви процедури и всеки месец бременелски симптоми, а нищо...само станах 100 кила :scale: Благодаря на всички за приветствията. :comm: Да ви запозная - това са моите момчета.
miraniki - Добре дошла мила  :lol: :lol: :lol:
 И аз като теб не разчитам на тази температура,ама чат пак я меря  :D,дано скоро се получи и да бягаш към темата на бъдещите мами  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Мира, добре дошла и дано скоро се похвалиш, тук има много заразни вирусчета  :wink:
Да са ти живи и здрави момчетата и скоро да ги зарадваш  :D

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро, мили дами! Днес пак на мен се пада честа да сервирам кафенце, гарнирано с  :green_dust_1: :green_dust_1: ама ще сложа и нещо сладичко, че мама има имен ден, и свекито, и зълвата..... тежък ден се очертава  :lol:



Честит имен ден на всички, които носят прекрасните имена на цветя! :bighug:
Добре дошли на новодошлите и да не се задържате много тук  :wink:
Хайде за сега от мен много усмихнат ден!
« Последна редакция: Март 28, 2010, 06:13:57 am от anizi »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!
Честит Имен Ден на всички с прекрасните имена на цветя!
Ани благодаря за кафенцето-превъзходно е.Плюс това със вируси гарнирано.Честито и на твоите близки.Да са живи и здрави и да помагат около бебчето!
И мойта мама и дъщеря ми днес са именнички.Но аз съм на работа и днес.
И хайде да изчезвам че няма време за мухабет.
Приятен пролетен ден на всички!
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен.Аничка,мерси за кафенцето,ще хапна и сладичко тоя път,щом са сервирани от твоята ръка,не отказвам за нищо на света.Благодаря и честити от мен на именниците.И да внимаваш ей,много софри ти се очертават днес :wink:
Аз пък тъй и тъй не мога да спя,след малко грабвам препарата за стъкла и мятам прозорците,пък докато издаяня,че после ще ходим за върба.Моя още спи разбира се,не е като мен,снощи легнах да гледам филм,грешката беше,че го направих в спалнята,въйобще не знам за какво идеше реч във филма :lol:
Честито на всички именници и ние във форума май си имаме,Цветенцето си е именничка.Живи и здрави да сте всички и само хубави неща да ви се случват.
miraniki ,не ти го казвам да се заяждам,измерена анално температурата е най-точна,а ти като не разчиташ на термометъра,защо изобщо я мериш.Вероятно знаеш,че за да прецениш овул.по БТ,трябва да мериш постоянно.
« Последна редакция: Март 28, 2010, 08:02:12 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"