0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Никид и аз погледнах графиката ти...и мога само да кажа Браво !
Машини !

А и аз точно това се зачудих, какъв е този секрет от гърдите?
На какво може да се дължи?

Аз моите ги гледам гледам, и чак не ми се вярва, че нещо може да потече от тях...изглеждат ми абсолютно затапени.
*
Раиса, на мен секрет започна да ми се появява /коластра/, когато бях в 8-ми месец, но доста слабо, но пък после като се отприщи,спирка нямаше :D, всичко с времето си.
Вивче, не се притеснявай миличка, всичко ще бъде наред,повече позитивизъм, пък ние тука стискаме палци  :D  :crossfingers:
*
Ехааа, Наде, с тези три п-та ме разби - хахаха
Ами, такава съм си аз - махам крачоли по задачки, закачки, но пък ще погустувам на мама :D
Жене, ама то не ти е самотно сърчицето, я глей как си ги наредила  :D Предали са си щафетата, да знаеш!  :D
Ники, ха дано да е станало!
Маринка, защо мечти, сънят ще се сбъдне - ще видиш! И виличка ще имаш! Дано!
Вив, мила, всичко ще е ОК!
Фибс, радвам се, че ни навестяваш!
Гуууууш на всички!
Здравейте, приемате ли нови момичета при вас? :oops:
Да се разпиша и аз:)
Много позитивна тема, толкова е хубаво да прочетеш, че някой е видял двете чертички:)
На последния тест, който правих буквално се "разбих" от старание да видя нещо различно от обичайната една черта:)
А иначе да се представя-на 30 години съм, имам едно детенце на почти 6 и упорито се стараем за второ. За сега нищо и започваме изследвания. Хубава вест за съжаление няма да е този месец, но поне дано да е скоро.
Успех ви пожелавам на всички.
 :D
Здравейте момичета! Аз да се отчета и тук - имаме си плоден сак, всичко е наред - там където трябва да е!В 6 г.с. съм, чувствам се добре! Доки видя малко миомно възелче, което нямало да пречи на бременността, и можело с нарастване на матката и то малко да нарастне, но след раждането щяло пък да се свие! Но не било нещо притеснително! Ще го следим в бъдеще за евентуална промяна ! Доки се зарадва, каза че за моите скромни години/37 / и с късна овулация си е късмет че съм станала бременна!Та това е! Приятен уикенд от мен!
*
Раде ние с теб сме работили май заедно по въпроса,а?Имел, :welcome_1:

*
Ехааа, браво Раде - Честито сакче, мила! Безпроблемни оставащи месеци!
Имел, добре си ни дошла, а и както сигурно си прочела, ние новичките ги призоваваме по-бързичко да се омитат от тук и после да ни пускат вирусчета!  :D :D :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Охоооооооо кого виждат очите ми,мама Фибси е при нас.Радвам се че ни навестяваш,душко.Наминавай докато мъника спинка.
Имел,добре си ни дошла и дано да не се задържаш при нас.Не че те гоня,но по-добре да се вясваш тук да пускаш бременелски вируси.
Ники,стискам палци,едно сърчицето ама си е навреме,нали.
Раче,честито ви сакче.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Aбе Маринка ние цяла редица сърчица сме наредили,не 1,да не ме бъркаш нещо?
Мерси за палците.


*
Здравейте момичета!
Фибс много ни е драго че минаваш да ни видиш!
Да нацелуваш малкото мишле от всички нас!
Имел добре дошла и скоро да ни зарадваш!
Ники мило с теб съм дано да е това на което се надяваш!
А и при толкова труд! :D
Раде честито ви сакче !


[/url]
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Жени ,
за коластрата ясно...но тя се появява преди кърмата, тоест в края на бременността.
А тук говорехме за секрет , койт се появява в съвсем друг момент.


Ради ,
Честито! Дано притесненията ти вече останат в миналото  :bighug:

ПП: и моля те, ползвай тук-таме И точка...тя също става за край на изречението, не е необходимо да е само удивителна .
Ще си взема бележка, всъщност не знам защо съм използвала толкова удивителни, странно наистина.И за лека нощ малко :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ще си взема бележка, всъщност не знам защо съм използвала толкова удивителни, странно наистина.И за лека нощ малко :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Лелее,ама то и още хубави новини имало :D
Раденце,честитооо :D Цунки - цунки :D

пп Майната им на удивителните,новините са важни :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро!
Аз понеже не мога да спя реших да ви сложа кафенце!


[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Вивка,мерси за кафенцето.
Aбе Маринка ние цяла редица сърчица сме наредили,не 1,да не ме бъркаш нещо?
Мерси за палците.
Малееееееее голям срам.Объркала съм ами как инъче.Толкова графики,колкото вчера разгледах наведнаф,никога не съм гледала и ей на резултата,оплесках нещата.Ама палците са си палци,стискам ги.Да си призная дори не се сещам с кого съм те объркала.Отвеяна съм.
Приятен уикенд ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро, момичета,

И аз днес нещо рано се излюпих.
Вив, мерси за кафето, ще си го изпия тук, докато прегледам новините...

Хубав ден на всички, какво слънчице се е показало  :sunshine:
Добро утро :)
 На Вивка мерси за кафенцето,страхотно е  :D
 Раде браво честито ти сакче  :lol:
 Имел добре дошла и бързо се омитай от тук  :lol:
 Хубав ден от мен!

 Може ли някой да ми каже ,чете ли се от графиката ми или не се виждат тези полета  :D мерсиии .
« Последна редакция: Март 27, 2010, 09:27:42 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Раде честито сакче,да расте и да ви радва.И сега да не ни забравиш тук като ни напуснеш,идвай по-често да носиш чирусчета.
Хубав и приятен ден на всички и честит празник на именниците,днес празнуват Лазар, Лазарка, Лазарин, Лазарина, Лазо, Ласка, Елизар

Маймунке,графиката ти се отваря но от моливчето информацията не се вижда и чете.
« Последна редакция: Март 27, 2010, 09:38:17 am от nikid »


*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #238 -: Март 27, 2010, 09:40:19 am »
Добро утро!
Вив, а бе ти ли стана сега ранобудница??  :wink:
Благодаря за кафето, веднага го захващам!
Маринка, ако не бъркам, Жени беше с 1 сърчице по време на О. :wink:
Маймунче, не се чете мила!
Честит Лазаров ден!
ПП: Аз докато се напиша, Никид, ти е отговорила.
Здравейте, момичета,
Честит Лазаровден, да са живи и здрави именниците!  :D
Виви, мерси за кафенцето, миличка  :D! И аз нещо немога да спя - будя се в 3-4ч.  8O, въртя се като щурава и към 7-8ч заспивам пак  :? Луда работа  :lol:
Фибс, честита ти най-прекрасна лентичка  :D!!!
На всички ви много стиснати палци - дано около тези хубави християнски празници има повечко ++ тестове
Мънки, графиката се вижда, но бележките не се четат  :wink: