0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Аз ще сложа и закуска  :lol: :lol: :lol: че умрях гладна, пък и като видях този сандвич  :lol: :lol: :lol: .....Исе, ти ще хапнеш ли?  :lol:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цветенце,ам децата моите бяха нали :wink:?Пък за кичурите,не съм им фен,но ако трябва правя ги без да ми мигне окото.Пък за гостито,заповядай,не само на сън.
Оооооооо Ани,сервирала си приятелката ми,сакън,тя е `убавица ама не я яжте бе.И аз като тебе тъй съм гладна,ама нагъвам кисело мляко с нарязани вътре плодове,че от сандивичи ми расте четирибуквието.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Маринка, твои бяха, но не помня дали бяха на една възраст или имаха разлика в годинките, но това няма значение.
Анизка, този сандвич е толкова сладурски, че как да отхапе човек. :D :D :D



П.П.Момичета,Радостинка е писала в дневничето си. :(
« Последна редакция: Март 26, 2010, 07:25:38 am от Цвете »
*
Добро утро, милички!
Ани, благодарности за заразното кафенце  :wink:
Веднага си пиивам  :D
А от сандвича, хмммм, ще се позамисля :wink:
Цвете, ха дано сънят ти да се сбъдне!А възрастта, наистина е без значение - важното е да са на Маринка! :wink:
Честит петък на всички и най вече на Гарджето!
osi_12 osi_12 osi_12 Така,трябва да дишаммм дишааммм уууууусаааааааааа,ууууууусааааааааааа да повторя дишаммм ууууусааааааааа,дишам уууууууусааааааааа малиии не мога да се успокоя я по добре да паля маймунското дупенце и да изчезвам аз от тоз питник маймунскииии че тез тук ще ми видят сметкатаааа,ама друг пътттт  osi_19  :lol: :lol: :lol:
  ха ай са ,добро утро  :balk_69: мерси на Анизиииииииииииииииииии за кафенцето  :D,аз не закусвам  :balk_71:
 Цвете супер сън ,то само това щръклявото може да върже на кученцето балони за врата ахахахахахах и да пусне децата си да го гонят ,малии горкичкото  :lol:
 Мар,ама мн ма пазиш бреее малиии имам да черпяяя да черпяяя,пу пу.
 Сега по темата  :lol:,че Радостинка и без тва ще ми дърпа ушите да не ги отскубне накрая  :D
 Аз мисля да направя едно изследване за токсиплазмозата днес най вероятно,че да знам поне какво е там положението.
 Това е от мен ,желая много лек петъчен ден!!!
« Последна редакция: Март 26, 2010, 07:44:10 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро! Хапвам си от сладкият маймунски сандвич и бягам към доки. Стискайте ми палци всичко да ми е наред! Усмихнат ден на всички ви  :bighug:
*
Добро утро!Хапвам веднага,че сутрин ставам гладна като вълк....Анизка,Исе мерси за трапезата!Лек ден и чао засега! :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

Така аз имам една молба,някой модератор да добави в третото списъче още две имене Надеж и Вивка  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Привет, момичета,
Анизка, взимам си и от кафето и ако може целия сандвич да е за мен  :oops:  :lol:
Цвете, дано съня се сбъдне скоро  :) , ще чакаме Маринка да ни изненада  :wink:
Аз пък тия дни сънувах че Оливия ми е съседка и се уговаряхме нещо  :lol:
Пете, голям си Пантелей-Пътника (и все с П  :lol: :lol: )
Мони, ти си знаеш - не се преработвай  :wink:
Исето, как се грижиш за списъчето  :D

Приятен петък  :D

*
Радостчето ми  :( :( :( :bighug: просто нямам думи миличка, изстрадай мъката си и се надявам скоро да можеш поне малко да се съвземеш
Маринка, дано скоро сънят на Цветенцето се сбъдне
Цвете честита ти лентичка и добре дошла отново  :D, надявам се скоро да ни се похвалиш с двете чертички  :D
Аниии благодарско за кафенцето, днес много ми се пуши и много кафе ми се пие , въпреки че пък и много ми се гади   :oops:
Пете лек ти път
Честит петък на всички, най-вече на Гарджето  :D и лек ден
*
Добро утро момичета,много тъга има в последния пост  в дневника на Радосттинка,тръпки ме побиха като го прочетих,горката,думи нямам.
Женя,ти с тези гадения си вече ясна на къде вървиш,и температурата расте,хайде зарадвай ни ти да развеселиш тука малко,че то така е тръгнала тази седмица темичката.


*
Ники дано си права миличка, но аз и преди М си го имам това гадене, пък и с това самотно сърчица, да си призная изобщо нямам надежди, както вече съм писала не веднъж.  :D
*
Радостинка, нямам думи мила. Не зная какво да ти кажа. Дано Господ ти даде сили да го преодолееш по-бързо! Прегръщам ви и двете с Анмар и ще се моля да сте добре!  :bighug: :bighug:


*
Здравейте сладурки :sunshine: и честит петък!

Да ви кажа аз съм чувала, че по време на пости сънищата са пророчески. Та който му се иска да види нещо по неговия си въпрос, преди да заспите, в онова полусънно състояние, в което съзнанието ви започва да отстъпва място на подсъзнанието, си задайте колкото може по-конкретен въпрос за това, което ви вълнува и на другата сутрин ще нищим :wink:
Надеж, с удоволствие ще се преместя да живея на малък остров сред морето :P а пък за уговорките - сигурно сме се чудели на кой плаж да заведем децата  :wink:
Ники, ти за Жени говориш, ама с този маратон от засади, които сте направили на яйцето... :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Така аз имам една молба,някой модератор да добави в третото списъче още две имене Надеж и Вивка  :wink:
Исе мило благодаря ти че се грижиш за списъчето но се чудя дали да не ме сложат в тоя списък след прегледа в сряда :oops:
Нещо съм се ошашкала с тея болки от ляво ама ще издържа до сряда !
Дано бебчо да си е на мястото ! :(

[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Милички,благодаря ви за пожеланията,дано сънят на Цвете да се сбъдне.Мнооооого ще те черпя Цветенце.Исе `убавице мамина,пак ме нареди,глей я откачалката,само аз съм можела да вържа балони на кучето :lol:,ама какво пък,идеята не е лоша.Само дето в апартамента куче не искам,ама на вилата дето сме си запланували да купим,непременно ще имам хъски и няма проблеми ще му вържа и балони,ще те поканя да го видиш :lol:/мечтиииииии мечтиииии/
Вивка,споко бе,всичка ще е наред,нали ние те подкрепяме,как инъче.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Момичета здравейте и от мен.

Простете ми,но единственото, което мога да напиша днес е : Радостинче, прегръщам те силно!!!


*
ollivia ,ние маратона със сърца сме го направили,но нещо ме тревожи,че от няколко дни от зърната ми изтича секрет,което съвсем ме обнадеждава да е станало. :(


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте душици,скоквам набързо да цункам двете нови щастливки - Надето и Вив :D
На всички поздрави от нас,ще се вясваме при вс удобен случай :D
Стинче - кураж!!!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
ООООООО мамето Фийбс се появи  :D :D :D как се възприемате  :D
Ники, ами да то тоя секрет най-вероятно е от това , ха дано  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пък при мен тя тая БТ сме я виждали, пък и гаденето почти всеки път преди М си го имам, така че нямам много надежди, пъки с това мойто самотно сърчице, съвсем не се надявам, ама пък надеждата крепи човека, до неделя-понеделник време има  :D :D :D