0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета !
Знаете ли кой е най големия пророк ?
Отворете осмомартенската тема и вижте последния пост е на Джижи
ДЖИДЖИ мила съня ти се сбъдна!
Вчера видях двете чертички и аз - толкова е неочаквано за мен
Днес пуснах ЧХГ - 408
Притеснена съм защото когато правихме скенер на бял дроб вече съм била бременна но как да предположа от къде бих могла да знам - толкова време не стана !
Моля се само бебчо да е добре след този скенер и ренген !
Док каза да пуснем след няколко дни още едно ЧХГ и тогава ще насрочим прегледа!
Мили момичета молете се и за моето бебче !
Имам нужда от вас!
[/url]
Оооолееееееееее олеееее олеее олееееее иииии ето гиии 2x2 дааааааааа миличка нали знаеш колко те Обичкаммм,казах ти аз да се успокоиш  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :grouphug: :bighug: :bighug: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :cloud9: :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ехаааааааа, Чудооо!
Супер, Вивка! Много се радвам за теб!
Ураааааааа! С теб сме, ами как, и ще стискам палци и ще се моля всичко да е ОК1
ПП: Казах ли ти да не се косиш и притесняваш, ааа???
А и гаденето онзи ден, мааалеййй! :D :D :D
 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Март 22, 2010, 14:08:31 pm от petqst »
Момичета май желанието ми от по предни теми започва да действаа божеее дано при всички ни да е наред всичко  до краяяяя :)))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Вивка, браво миличка! Честито! Всичко ще е наред. Трябва да бъде наред! :)
Аз също съм облъчвана с рентген, преди да забременея, но въпреки това се притеснявам. Мисля си, че всичко си е до късмет и не случайно Господ сега ни е дал този шанс. Стискам ти палци!


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
ООООООООООО Вивкааааааа  :bighug: :cheerleader: честито миличка! Дано всичко да е ок  :cloud9: е на финала да гушнеш най-сладурския бебок   :babyflips: Бъде само спокойна и мисли позитивно!
Ето вече започнаха хубавите новини, дано така да е до края на седмицата!!!
п.с.ех, че ме е яд че не мога да редактирам списъка.....толкова е голяяяям (дано и още по-голям да стане)!!!
*
Аниииии, лека ти е ръчичката, мила!
Дано да има и още такива чудеса!  :D :D :D
Знаех си аз, че това ято щъркели, където го видяхме в събота ще ни донесе нещо - и то хооп +++++ Супееер!
ПП: Извинявам се, че допълвам все, но се разтреперих от радост!   :D
« Последна редакция: Март 22, 2010, 14:18:54 pm от petqst »
Лелеее, хубаво започва седмицата!
Вивия, честитоооо :) И аз съм се облъчвала на ренген като съм била бременна, споко. Сега силна храна и спокойствие :)
Да пусна вирусчета :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Момичета, стискайте палци за Радостинка и се помолете всичко да свърши и да не се мъчи повече :(
[/url][/url]
*
Вивка,браво,вкарваш още по пролетно настроение в темата,честито


*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Страхотни новини! Браво щъркелчета! Само така! Ура - ще попълваме и другата темичка. Честито на всички нови бременни момичета. :band: :band: osi_9 И на всички чакащи своето малко чудо много вирусчета:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
МНого ми стана мъчно за Радостчето ни... :balk_144: :balk_145: :balk_143: :balk_145: :balk_145: Мила Радост - прегръщам те много силно, думите не могат да опишат това което изживяваш, бъди силна миличка. :bighug: :bighug: :bighug:
Лека и усмихната седмичка момичета!
<br />[/url][img]http://ticker
*
Честита първа пролет! Слънчево настроение на всички през новата седмица!
Раши, честито! Спокойствие и леко бременеене!
Виви, много се радвам за теб, Господ си знае работата ;)
Радостче, кураж, мила  :bighug:
« Последна редакция: Март 22, 2010, 14:41:36 pm от nomine »
Тихичко честито Вивия!Поздравления, лека и безпроблемна бременност! :bighug:
Ехааа, Вивка, честито! Толкова се радвам, че ще се напълни с щъркелчета темата на дебеланките.  :lol: :lol:  :lol:
*
Честита Първа Пролет, момичета  :sunshine:
Толкова се радвам на дългия трети списък в началото на темата  :balk_46:
Раши, Вивка ЧЕСТИТО! Леки и приятни бременни месеци и пухкави,здрави бебчета на финала  :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Като се замисля за случващото се последните няколко седмици, имам усещането, че зимата е била зареждащ период за всяка една от нас и с настъпването на пролетта, телата ни се разтварят като цветни пъпки, носещи в себе си нов живот.  :balk_102:
Очаквам и още няколко нови попълнения тази седмица :wink: те си знаят!

Само хубави случвания тази седмица, момичета!  :crossfingers:
Идват Цветница и Великден - все хубави и вдъхновяващи празници!!! (или по-скоро пълници, както казва една моя любима приятелка :wink:)
Радостче, миличка с теб сме! :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Леле Джиджи, ти си пророк!!  :youwoman: Вивка, мила, честито!! Направо ми порастнаха криле от радост  :pipy_longstocking: желая ти леко бременеене, пък за скенера и рентгена не се притеснявай, няма как да си знаела, пък и нали са те гледали по-нагоре, всичко ще е наред!!! Ох, така ми се иска всеки ден поне по една хубава новина да има  :crossfingers:
Стерче, ти как си нищо не казваш  :bighug:
*
Еха-а-а, Вив, Честито, мила!
Успех до финала :babyflips:
Това се казва начало на седмицата!

Раши, честита ти графика  :wink:

Женя-я-я, къде си-и-и, ела да видиш какво става тук ...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Дианка - добре съм, пу,пу. :)Имам още една седмица работа и после съм в бесрочна на борсата засега за най малко 9 месеца още. ;), в четвъртрък си чакм кръвните резулати които са важни за комби теста ми, засега на ехото всичко си беше в нормите, дано така си е до края, ама това си за в другата тема. ТУка са щъркелчетата - които имат доста нови попълнения, което ме кара да се усмихвам като огряна от пролетното слънчице!
<br />[/url][img]http://ticker
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте момичета-кокичета.Да ни е честита новата темичка и аз съм сигурна, че ще е много положителна, но...
 Какво става ? От петък ме няма и...сега не знам къде се намирам.

Първо едно голямо благодаря за молитвите в Асеновград момичета.Дано Бог Ви чуе и всички да сме мноого широко усмихнати скоро.

Какво става със Стинчето???? Ще полудея! Моля се за нея със сълзички в очите. Дано, дано всичко е наред. Моля те Боже дано!
Рашиии, Вивииии целувам ви сладки и се пазете.Бъдете щастливи, но и внимателни със себе си. Каквото и да правите НЕ забравяйте, че сте бременни и трябва да се пазите!

Вярно, че съм като една баба-мърморана ама...То понякога и такива трябва да има, че хем искаме, хем и сме невнимателни понякога.

Исе, Мони всичко ще е наред и с двете ви милички сигурна съм само трябва да слушкате.

Вече всичко ще се оправи за всички.Амин

Целувам си ви много и много ви заобичах всички да знаете!!!  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:


БОГ ДА ВИ ПАЗИ мацуранки!
 
Абе, Ice_lady що е в ловуващи ???

« Последна редакция: Март 22, 2010, 16:03:13 pm от ioly »


*
Здравейте сладурки :DЧестита Първа Пролет!


И нека в душите бъде вечна Пролет
и от сърцата само Любов да искри!


Честита пролетна усмихната седмична!Дано на Ани да и е лека ръчичката и само  :bfp: да има :D

ВИВКА,честито миличка :DМного се зарадвах за тебе :DНай-после и твоето мечта се сбъдна :hug2:Леки и спокойни  :cloud9:Ама и Джиджи наистина се оказа голям пророк :wink:

Мерси на бременните мацки за вирусчетата :D

Дано няма по-вече лоши новини ,а само поводи за радост :D

А за Радостинка,специално голяма :bighug:Скоро те очакваме при нас мила,бъди силна :grouphug:


Пожелавам на всички спорна,весела,прекрасна и много ползотворна седмица!


*

    katiABV

  • *
  • 35
  • Трудно е да откриеш вярното.Да го направиш е лесно
Аз пък имам отрицателен тест днес.
Но пък и М още нямам...  :?