0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ви, момичета! Да ви се връщат подобни пожелания


Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #181 -: Март 25, 2010, 12:12:43 pm »
Джиджи, да е живо и здраво и да разсте голямо твоето юначе  :D !!!
Исе, дано не се налага да ползваш заповедта  :wink:
Благодаря за пожеланията - дано всичко се сбъдне :)

*
Мили момичета, нека БЛАГА ВЕСТ да чуе всяка от нас тази година!!!



..и парички си носете в джоба, та ако се налага АРТ да не чакаме на фонда :wink:

Наденце, Честит Рожден Ден! Много здраве, лека бременност и сладко бебче през декември!
Джиджи, честит ви първи юбилей!(от много следващи) Да растете здрави, усмихнати и лъчезарни!
Мънки, дано не се налага да я ползваш тази заповед! :wink:
Жени, Тити вашата блага вест в неделя на Цветница! :P :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маринка, как се работи след такова кафе?!?  :)
Мен не ме свърта в офиса и ще взема да си измисля някаква работа навън да се поразсея 8)




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Честит Рожден Ден и от мен на Надето -да си жива и здрава, вярвам че след 9 м. ще гушнеш и най-големия си подарък!Джиджи - честит рожденник - много да ви радва, много здраве и радост!Честит празник и на останалите момичета - това е най-благата вест, която може да чуе една жена и дай боже всяка една да я изживее!От мен имате много вируси, съжалявам че не ми се отварят звездичките!
Наде, честит рожден ден миличка! Да си ми жива и здрава, скоро да видите своята точица и после след 8 месеца най-желания дар  :bori_007: или :bori_005:
Джиджи, честита месечинка, да растете голеееми и послушни :)

Аз си взимам от всички закуски, най-вече от тортата, че онази нощ сънувах, че дегусторам торти....хора, над 100 торти опитах насън...не знам кога и как са ми влезли в главата, ама след като стигнах до торта с ягоди и шоколад с украса от бял шоколад (много ясно си я спомням, ако някъде я видя ще я омета)...не е добре работата, да знаете :lol:
[/url][/url]
*
Така, така Жаси, храни си човечето миличка, ама това многото сладко към момиченце води  :D :D :D
*
Здравейте момичета ;)

Наденка, ЧРД мила! Много здраве и късмет и всичкод а е наред с бебчо! :)

Джиджо, честито ти едномесечие на бебо. :) Много здрав и послушен да бъде!


Бягам, че много работа :(


*
Наде, честит рожден ден!! Пожелавам ти да си здрава, пък подаръка вече си е у теб  :bighug:
Джиджи, честит ви първи месец - дано нямате много колики, да папка и да спинка повечко младежа, за да порасне голям и силен!!!
Днешния ден си го бях набелязала за гадаенето: много е хубав, дано да е  цялата година!!
Някой има ли вести от Радост, прибрала ли се е вече!! Силна прегръдка от мен  :bighug:
Благодаря отново за пожеланията. Много сте мили.
Дианка...
За Стинчето ... тя е ок, възстановява си се в къщи, но ще и простите, че малко не иска тези дни да влиза в нета. Трябва й почивчица на милата, поне психическа. Ама нейните отсъствия са извинени  :bighug: Поздравява ви всички, на Муната специално каза, че ще й дърпа ушите... :wink: Ще се появи много скоро  :bighug:


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Ей Надеееее ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН и за другото ЧЕСТИТО мила. Ти получи най-хубавият подарък, за който една жена може да мечтае. Бъди много здрава, усмихната и спокойна, че всичко ще е наред.И точица ще има и прекрасно бебе, само едни 9 месеца те делят от мечтаната прегръдка.

На Джиджи честита месечинка. Да е много здрав, палав и да го слушкате ей  :P

Ани ама ти утрепа рибока.Наистина си като талисманче.Браво мила браво  :bighug:

Честит Благовец на всички ви и дано наистина скоро и всички, които чакаме получим благата вест.

На бременелките мерси за вирусчетата , в които така ще се увъргаляммммм.

Маймунче Честито за заповедта мила, макар че ... няма да се наложи-Сигурна съм. Петеее по Великден съм на Зарата, може да се видим.

Лелееее, от сутринта влязох тук и чак сега успях да допрочета всичко и да ви пиша.

Днес ми дойде МЦ без Дуфастона и съм много щастлива.

На Стинчето няма как да й се сърди никой- не вярвам, че ще има такъв. Дано се възстанови по-скоро, най-вече емоционално. Целувам я и я прегръщам силно. Ние сме тук и я чакаме отново сред нас за да дадем много усмивки, надежди и истинско приятелство.

ААААааа Мони да не си мислиш, че ще те пропусна а??? Мислиш си ама нямааааааа хихихихихихих Да се пазиш ей, няма да спра да ти досаждам с това да знаеш  :P

Благодаря и аз за капучиното и закуската и тортите и ...их че ме е яд, че съм на диета ама...прашчовците трябва малко да се поограничат и сега си гризат ноктите щото са умрели от глааааааааад.Гладна съм, гладна съм, гладна съм!!! хихихиххахахаха
Айде стига, че написах много дълъг роман. Ники и всички в очакване имате моите силно стиснати палчета момичета.

Чао засега и прекрасен ден от мен
еееей ама и с рима го докарах а!? хахахаха


*

Днес ми дойде МЦ без Дуфастона и съм много щастлива.
Тъкмо щях да питам до къде си я докарала ...Хайде, успешно ново броене :crossfingers: yahoo_17
*
Ехааа, то много изписано, едва чак сега приключих!  :D
Наде, Благодаря за почерпката, веднага си хапнах - Жива и здрава, отново!
Джиджи, мила, да ти е живо и здраво слънцето - и от твоята тортичка си взех, Благодаря!  :D
Маймунчее, честита ти заповед и дано, както казваме всички, да не стигнеш до нея! :D
Радвам се и за Сттинка, дано скоро да се възстанови, милата!
Йоли, мила , ти ще си в Зарата, ама аз още не знам къде ще съм!  :?
Днес отново попътувах малко, а другата седмица може и към севера - Силистра да съм, а за Великден - може и Варна??? Знам ли  :wink:
Но ще те държа в течение :D
Благодаря за вирусчетата на всички!  :D
Честит празник, мили момичета. Искрено вярвам, че блага вест много скоро ще достигне до всички нас :-)
Днес чух, че се хапвало нещо сладко, за успех, знаете какъв ;)
Стискам палци на всички ловуващи, чакащи да видят две чертички, на започващите новия цикъл (успешно този път) :-)

Много здраве и щастие на всички празнуващи по друг повод днес (за да не ги изброявам поименно и да не рискувам да пропусна някоя сладурка) :-)

 :bighug:

p.s.: при мене гадината май ще дойде, много я ненавиждам, много, много, много.


*
Йоленце,душо блага мерси, че ме мислиш :hug2:Надеж, :occasion13:!Джиджи,да ти е жив и здрав малкия сладур и много да Ви радва!От всичко ще си хапна ,че ям като ламя днес :D

*
Офф Дръндърче...дано не те навести гадината...аман от нея.Аз тъкмо я пуснах да си ходи и започвам отначало ловният сезон. Честит празник на всички! На Надето - Happy Birthday и много целувки.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Хайде поспаланки, добро утро! Слагам кафето и ще го държа топло докато станете!  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,ха Ани,аз съм тук ама се разкрасявам,че след малко ще изчезвам,но не и преди да пия от кафенцено ти.Знаеш ти как да го сервираш,съпроводени от вирусчета,благодаря ти.
Лек и пълен с усмивки ден ви пожелавам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро !
Анизка ,Маринче присъединявам се към сутрешната компания но от кафенцето ще се въздържа макар че много ми се пийва!
Ще си направя едно чайче!
Лек ден на всички!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Вивка,то това в чашата е според въображението,аз го виждам кафе,за тебе ще е чай,как инъче,нали виждаш в чашата има чай :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро и от мен!
Ани, благодаря за кафето, още е топличко.
Маринкаааа, снощи ти бях на гости, из вас щъпъркаше едно куче с вързани балони на врата и две дечица го гонеха, бях забравила за съня, но сега като каза,че се разкрасяваш се сетих, защото в съня ми беше гримирана и на кичури. /ама и аз каква съм няма да спя, ами сънувам/ :D :D :D
Лек и хубав ден.
А и да не забравя, Гарджеееее честит петък. :balk_21: