0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Снежина
какво съкращавате с ЩЗ ?
Съжалявам за тъпия въпрос... :lol:
Не ти е тъп въпроса, ама аз просто накъде съм я съкратила тази щетовидна, ц-ц-ц... Марина ме е поправила - ЩЖ.

Честит Празник, момичета! Да видим днес ще имаме ли благи вести ... хайде, кои са следващите? :crossfingers: yahoo_17 stork-boy stork-girl

Исе, според мен задължително питай док. и може би даже преглед, оф то аман от прегледи, ама тъй ще е тя ...

Надето,   :balk_19: :balk_12:


Ех, с това капучино само се размечтах  ... ХУБАВ ДЕН на всички!
Здравейте сладурки  :D
Благодаря ви за пожеланията да ви се връщат двойно на всички  :D :D
А сега се почерпете че днес имам ДенДен  :wink:

*
Надеж :) честито да си жива и здрава и много любов ти желая а след 9м да получиш най големия и безценен подарък.
Благодаря за почерпката страхотна е :)
Аууууу каква тортааа,пак ще се дебелеее ахахаахах ама нищооо за твое здраве Надеж  :drunk: :drunk: :drunk: :grouphug:
« Последна редакция: Март 25, 2010, 09:40:32 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добро утро на всичи !  :D

Ние малко късно се излюпваме, но ако можеше щяхме и още по-късно  :lol:

Аз понеже имам проблеми с щит. жлеза и веднага се сетих за нея.
Но това З ме озадачи и реших да попитам за да не кажа някоя глупост  :D

Честит Имен Ден Наде !  :party:
Най-хубавия подарък ти желая :)  :kickboy:

( аз тортата ще я пропусна...и без това съм дон бидон ) :lol:
Надежка, честит празник! Да получиш след 9 месеца най-големия подарък за твоя ДенДен.  :lol:
Аз нападам тортата, на сладко не се отказва.  :P
*
Наде,то при теб един след друг празнични и весели дни.
Честит празник днес на всички,дано Архангел авраил съобщи на всички  ни по-скоро благата вест.


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Аууууу каква тортааа,пак ще се дебелеее ахахаахах ама нищооо за твое здраве Надеж  :drunk: :drunk: :drunk: :grouphug:
Уууууу пак недоволна,глей к`ва `убава торто е спретнала Надето,яж и мълчи и аз ще `апна,на туй не му се устоява.Мерси Наде,моите поздравления към теб са в темичката за поздрави.Исеее,пък за тортата хапни от тая,че нали се сещаш каква яде на мускетарите :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Наде ЧРД  :balk_20: :balk_19: :balk_14: Да си жива и здрава, страхотен подарък си получи за рождения ден. Страхотна торта си ни подготвила, с удоволствие ще похапна
Маринка благодаря ти за капучиното, срахотно е
Честит празник момичета, пожелавам ви всяка една да я посети ангела й пазител и да й съобщи тази страхотна новина.
Лек и усмихнат ден
Сладурки, благодаря ви, дано скоро всички имате такава блага вест  :D
Хапвайте торта че е с вирусчета и не му мислете  :wink:
Маринче, това наистина си е най-специалния и важен подарък за мен  :D !!!

*
Коки чакам да напишеш за Радостинка  :wink:

Добре е! Вчера я изписаха.
Аз много се радвам, защото за мен е важно физически да е добре, да няма никакви усложнения и да се възстанови бързо. Това физически, другото...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ау, капучино, здравословни закуски, не толкова здравословни.....нападам от всичко да си взема , а за вас  :green_dust_1: :green_dust_1:
Първо да честитя и тук на Надето рождения ден и да ти кажа, че стискам палците - всичките налични твоят подарък да расте, расте, расте..... :bighug:
Честит празник на всички останали. Нека благата вест да не подмине никоя от нас  :grouphug2:
За Стинчето ... тя е ок, възстановява си се в къщи, но ще и простите, че малко не иска тези дни да влиза в нета. Трябва й почивчица на милата, поне психическа. Ама нейните отсъствия са извинени  :bighug: Поздравява ви всички, на Муната специално каза, че ще й дърпа ушите... :wink: Ще се появи много скоро  :bighug: п.с.А к(Р)оки ме изпревари ама нищо.....  
И номер 4710 вече има заповед  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
E значи номер 4710 е получил точно днес благата вест, ама дано не му е нужна тази заповед   :lol: :wink:  :bighug:
Честит празник, момичета!
Пожелавам на всяка от вас да получи своята блага вест :)
Ние днес имаме малък рожден ден :) Да почерпя и аз с една детска торта :)



*
Джиджкааа честита ви месечинка  :D :D :D :D
Пък на № 4710 й пожелавам тая заповед, дето ангелчето й е донесло да не я ползва. Та между впрочем за кога се очаква щастливото събитие  :D :goodluck:
Джиджи честит ви първи малък рожден ден,да е мн здрав весел,засмян и огрян само от любов и щастие малкия  :lol: :lol: :lol: :drunk: :drunk: ей днеска мн пиххх начиии
 хахаахтя радостинка да се оправи по бързичко,ще и дам да ми дърпа ушитее  :lol:
 Женя незнам още нищо  :lol: ,ноо ще се чуе  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден и от мен!Аз докато се излюпя тук се яде и пие на поразия.Но сега сядам и аз.Взимам от всичко.
Наде-Честит Рожден Ден!Ти вече получи най-хубавия подарък.От мен само пожелания за здраве и бъди щастлива! :occasion13: :balk_7: :balk_21:
Мънки-честита ти заповед,но дано не се наложи да я ползваш.Вече се случи веднъж без заповед,дай Боже пак!
Честито Благовещение!Дано всички чуем благата вест наскоро!Амин!
Джиджи-честита ви месечинка!
  <br />
Здравейте момичета,
днес само хубави новини носи празника Благовещение-Честит празник! :balk_102:
Надеж,  :balk_19: :balk_7:
Джиджи, честит ви мъничък празник  :balk_19:
На останалите желая според ден!
« Последна редакция: Март 25, 2010, 11:58:46 am от tina799 »
 
*
Привет в този слънчев ден!
Надеждка, мила, честито ти ЧХГ - то ще расте заедно със срамежливата точица, дето сега се крие! :D  :hbirth: много усмивки и положителни емоции!
На Радост - бързо възстановяване и физическо и психическо  :bighug:
Маймун, честита ти заповед, ама съм повече от сигурна, че няма да ти трябва!!! :crossfingers:
Джиджи, да ви е жив и здрав мъника! :occasion13:
На Благовещение идва благата вест! Нека всяка от нас скоро я получи!