0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря ви, момичета, много ме успокоихте  :grouphug2:
Пия доста лекарства, а днес започнах и с фраксито  :?
А Анизка е с много лека ръчица  :hug2: - дано има още ++ тестове тази седмица  :crossfingers: :crossfingers:

Аниии и Номине за сега обират овацийте за най леки ръчичкии,така че да се редуват незнам :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Тихичко честито и от мен на Надето ,
дано всичко е наред и маааалко повече търпение !
 :bighug:

*
Ихааааааааааааааааа  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :balk_47: :balk_47: :balk_46: :balk_46: mf_bounce8 амаааааа суперрррррр Надеееее ама такава новина и аз очаквах, знаех си аз, с теб и Рашито просто имах едно ей такова вътрешно чувство, че това ще ни поднесете. Супер, айде още тестчета, та едва сме средата на седмицата пък виж какво става супер. Бравоооо
Леко бременеене и ще видиш, всичко ще е ок  :D
*
Наде,честито,донесла си ни много радостна новина.Ех дано скоро се запише и друга такава новина на момиче с "Н"  :oops:


*
Надеж, браво мила, чудни новини. Не се притеснявай, много е рано да се види на УЗ. Успех до самият заветен финал  :babyflips:

А, Сонче, следя те аз, защото и аз съм на същия хал, много е важна ЩЗ, да знаеш че прецаква всички други хормони, трябва да се лекува.

Маймунче, ама ти верно мирно не седиш, ама така де, те така става нещата, правилно - атака и напред  :crossfingers:

А седмичката според мен ще счупи всички рекорди, щото днес е едва сряда, пък до неделя подозирам дъжд от ++++++++++++

Хайде, Ники :crossfingers: и другите дето си знаят  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравейте и от мен .Най-после малко време да седна и да ви прочета .
Радвам се ,че тука кипи такова страхотно пролетно настроение .
Наде ,честито мила ,стискам палчета следвашия път доки да види ,това което трябва .
На всички момичета мерси за вирусчетата ,досега не съм се възползвала от тях ,но е крайно време да се цопна и аз в тях . :bubblebath: :a_cat_06:
Наденце, честито и от мен. Всичко да върви по мед и масло. Скоро ще видите точката, няма страшно, и при мен в началото се видя само удебеляване на лигавицата и скупчване на клетки. Още е раничко. Стискам палци за следващия преглед.
Колко се радвам, има щъркелска атака в бременната темичка. Браво на Анизка, добре си е провлачила крачетата.  :lol:
Хайде малко да ви вирусясам и останалите, та по-бързо да идвате.  :D
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Снежина

какво съкращавате с ЩЗ ?
Съжалявам за тъпия въпрос... :lol:
*
Наде честито и тук душата!
Стискам палчета за прегледа!
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацките.Днес кафето е от меннека да е капучино,че бременните да не се облизват само ами да си пийнат и те.Да ви е сладко.
Снежина

какво съкращавате с ЩЗ ?
Съжалявам за тъпия въпрос... :lol:
ЩЖ е щитовидна жлеза.И никой въпрос не е тъп,разбира се че ще питаш щом не ти е ясно,пък ние ще ти отговорим.
Наде,честито,донесла си ни много радостна новина.Ех дано скоро се запише и друга такава новина на момиче с "Н"  :oops:
Дано Ники,дано.
От мен лек ден.И се усмихвайте,с усмивка всичко е по-лесно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро банда!Маринка,браво за капучиното!Лек ден на всички от мен!Радостче, :crossfingers: :hug2:Има ли нещо ново при Радост?[/color]
ПП.А ако можех Маринка и там да го пия....като на картинката :oops:Ники,браво бе  :lol:Вие сте направили маратон , :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Март 25, 2010, 07:31:30 am от moniks_s »

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,момичета!
Маринка, благодаря за кафето и капучиното, първото ще го пийна сега , второто след обед.  :D
Наде, честито миличка, пък на 06.04. ще честитим и точицата.  :crossfingers:
Момичета, честит празник, днес е Благовещение, на този ден Архангел Гавриил съобщава на Дева Мария,че ще стане майка, желая на всички ни по един такъв Ангел, който да ни съобщи тази щастлива новина.

Хубав и усмихнат ден.
*
Оооооооо наистина!Честит празник момичета и дано всяка от нас има такава Блага Вест!

Добро утро банда  :D
 Мари мерси за кафенцето,още малко и на такова местенце даже ще го пием  :lol:
 Момичета аз нещо се притесних,абе онзи ден ми казаха тежката присъда,още същия ден дойде лелката вечерта,вчера пак имаше ама значително по малко ,демек сутринта яко съсиреци и през деня едвам едвам,а сега няма нищо вечееее е нормално ли е толкоз рано да спре,някой минал от тук и да знае???
 Успешен ден от мен  :lol:

Аууу знаете ли днеска става 1 година от моята инсеминация ,първата ми Арт процедура лелелелел времето лети с ужасна скорост ,трябва да се хващам У рЪце  :lol: :lol: :lol:
 Честит празник милички !!!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро и от мен, милички!
Маринка, страхотно е и мястото и капучиното! :D
Честит празник на всички!Дай боже всекиму Блага вест да чуе!
На всички, голямо гуууууш от мен!
Лек и спорен ден!
ПП: Надеееее, днес май си и Рожденничка - Да си жива и здрава!
*
Добро утро и от мен!
Честит празник на всички !
Лек и спорен ден!
[/url]
*
Наде  :) честито и от мен още малко и ще видите и така желаната точица :crossfingers:
Момичета днес е празник на всяка една чакаща блага вест от съце и желая да я чуе :)
Пускам и малко от мойте :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Честит празник на всички
Ама може ли такова нещо,при толкова бременни да няма закуска как я мислите така само на кафе не може, а колко стана часа вече.
Но нека тогава тази чест е за мен

но здравословна задължително
Хахахахаххаа еееййй един да се сети и за бременните мацки  :lol: :lol: :lol: ,ама аз да си кажа че ако повечето са пощаливи като мен ,то по добре да не слагаме закуски  :wink:
 Коки чакам да напишеш за Радостинка  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...