0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #120 -: Март 24, 2010, 16:32:22 pm »
Eхаааааа, то голяма атака от вируси - как да я прописне човек  :D :D :D
Цоп, пльооос, цамбуууур  :D :D :D
Благодаря ви милички! :D :D :D
Ехаа, Мунки ме превари - хахаха
*

 Ехаааа мой са мойййй....  :P :P :P
и аз и аззззз
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
  :hello:
хи-хи-хи-хи-хи  :balk_47:  много ме разсмяхте момичета, смях се от сърце това скоро не съм го правила, толкова неизвинени отсъствия и в училище нямах  :lol: и учителката ми много е работлива  :wink:  
Снежи мила как помниш, но все още не, имам час за юни в началото
Наде чакай и аз ще стисна палчета  :crossfingers: и за всички
Приятен ден от мен  :balk_69:
 Цопвам се и аз  :a_cat_06:  Благодаря Ви момичета

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Лелеее, колко грешки съм допуснала....срам :oops: :lol:Абе,как учителка за пример :D И аз се посмях на сърфинга,хихихи Мънки знае,така се прави :wink:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 17:09:29 pm от moniks_s »

Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #124 -: Март 24, 2010, 18:20:30 pm »
Милички, мерси за палците!
Сега се връщам от преглед - ЧХГ на 30-ти ден ми е 296, но не се видя нищо в матката - 4г.с.3д.  :? - освен да се надявам да е рано.... друго не ми остава....
Отивам да питам в бременелската тема...

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Ами разбира се че е рано.Това е бременност.Тихичко честито.И чакаме още хубави новини. osi_9
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Брей Искра е навсякъде,не мо`а се вредя за вируси,тая жена седи в засада и като види вируси веднага напада.Аверка си ми ,дай малко и на мен :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Надеж, ЧЕСТИТО миличка!!!
Много се радвам за теб  :balk_21:
Не се притеснявай излишно, след няколко дни ще го видите където му е мястото - в матката  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 19:16:03 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Наденце другия път ще го видите мила, явно е раничко още ти реално почти нямаш закъснение.Кога те викат пак, изписаха ли ти някакви лекарства?Сигурна съм, че всичко ще е наред силно те гушкам  :bighug:
П.П при мен и с Денис и с последната бременност видяхме точица на 10 дни закъснение.
« Последна редакция: Март 24, 2010, 19:09:21 pm от denisa »
Надеж  :wink: споко душо рано е  :lol: няма да кажа нищо освен  :cloud9: :crossfingers:
 Маринкаааа ами ще ти дам,ама другг пъъъттт :P :P :cul2: :cul2: :pipy_longstocking: :pipy_longstocking:,айде следващия тур за теб  :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Благодаря ви,момичета, просто доки се учуди че невижда нищо и това ме стресна  :?
Иначе и аз си мислех че е рано...

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Уууууу скръндза такава,ще те наредя аз тебе,хиено :wink:
Абе аз уж четах,четах пък къде блях че не прочетах хубавата новина.Малеееееееее ми голяма съм блейка бе.Наде,честито бе душа,много се радвам.Успешна бременност ти желая и щастлив финал.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ей моята тема този път се гласи за рекорд по тестове  :lol: :lol: :lol:
Наде  :cheerleader: тихичко честито  :bighug: :goodluck: :bighug:
Маринка ето и за теб да има още веднъж  :green_dust_1: :green_dust_1: нали си мой човек няма как да те оставя без вирусчета!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Наде, и от мен честито! Всичко ще е наред!

Абе ,Дени, ти къде се губиш? Скоро не съм те засичала....то не че аз много се вясвам де  :oops:

аааа този път май аз ще изпреваря Маринка  :D
07.10.2009
*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #134 -: Март 24, 2010, 19:23:16 pm »
Милички, мерси за палците!
Сега се връщам от преглед - ЧХГ на 30-ти ден ми е 296, но не се видя нищо в матката - 4г.с.3д.  :? - освен да се надявам да е рано.... друго не ми остава....
Отивам да питам в бременелската тема...
От кога чакам тази новина :DЧестито миличка :DБременна си,това е важното сега,още е рано да се види точицата но и това ще стане скоро :DЛека бременност и много да се пазиш :hug2:
Цитат
Ей моята тема този път се гласи за рекорд по тестове
Еййй ама наистина си голяма работа Ани :balk_21:
« Последна редакция: Март 24, 2010, 19:25:28 pm от dgina »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ха видяли,Маймуно такава,пуснаха ми лично вирусчета,ся пък аз няма да ти дам.Мерси,Ани,пък за рекордната тема си права.Аз предлагам да си ни вече талисманчето.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Първа пролетна топла и усмихната темичка
« Отговор #136 -: Март 24, 2010, 19:24:04 pm »
Ехааа, Надее, честито, мила!
Леки и безпроблемни месеци! :P
Маринкаааа, ами тя Маймуната ще ти остави някое и друго, къде ще ходи  :wink: - а и не е чак такава скрънза!!! :wink:
Аз да се пльосна още веднъж - пльооооооос  :D
Белкем и за мен има!  :D
ПП: Малееееееей, аз докато се напиша, тооо бумммм
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!

Абе ,Дени, ти къде се губиш? Скоро не съм те засичала....то не че аз много се вясвам де  :oops:


Пауърче тук съм ама само чета рядко пиша, просто няма какво.Мъжа ми е в чужбина и ще подновим опитите лятото като се прибере и така.Ти как си?Дано се похвалиш скоро с чудесни новини мила, много изстрада, време е да те стигне щастието  :balk_103: :bighug:
*
Ихааааааа Надежче,ЧЕСТиТО!Само така,ми рано е при мен точица се видя единствено на вътрешния ехограф!Браво! :cloud9: :bighug:

Надеж,тихичко честито. Леки и безпроблемни  :cloud9:
При мен за сега няма нищо, освен това че очаквам вещицата да дойде :(