0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Бихме дали всичко за едно биещо сърчице,
 протягаме надалеч и двете си ръце.
 Искаме да сграбчим нашето дете,
 да гледаме как щастливо то расте!
   
          
ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ    :bfp:                          
                                        
eveishan - 17.03  :crossfingers:
Petqst - 24.03 :crossfingers:

                                          

ЛОВУВАЩИ:        :pleasantry:    
 
Mims82    :bed::eggsperm:  
dageya  :bed::eggsperm:
Вивия  :bed::eggsperm:
Blue angel :bed::eggsperm:
iced_lady :bed::eggsperm:
Тина :bed::eggsperm:
Мамче :bed::eggsperm:
Чоки :bed::eggsperm:
Женя :bed::eggsperm:
                                  
ВИДЯЛИ +++ за месец Март:   :cloud9:
iced_lady  :babyflips:
Моникс  :babyflips:
Радето  :babyflips:
Раши  :babyflips:
Надеж :babyflips:
Вивия :babyflips:



Добро утро,момичета.Пускам аз темата, пък дано да ви донесе много късмет.  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: Дано с предната темичка да заключим лошите неща и да отключим само хубавите!!!
Рашииии  :bighug: честито, миличка! Само най-прекрасните моменти ти пожелавам от тук нататък!
Мунка, Моникс.... :crossfingers: :bighug: :crossfingers: мисля ви много!!!
Днес ни е празника на града, така че хайде и кафето и закуската да сервирам.

« Последна редакция: Март 26, 2010, 22:01:59 pm от radosttinka »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Мерси Ани,за темата,от кога те дебна аз.Да ни е честита новата тема,пусната от прекрасен човек,вярвам че ще я напълним с добри новини,с тестове с 2 черти.Дано наистина лошото да е вече минало.
Честита първа пролет Обожавам го тоя сезон.Птички пеят,цъфтят любимите ми пролетни цветя-зюмбюли,лалета,нарциси.......ех разчуствах се.
Приятна седмица ви пожелавам.
Молбата ми към вас е,нека продължим да пращаме положителна енергия и да се молим за Радостинка.Най-вероятно днес мъките й ще приключат.Тя е силна,но с нашата подкрепа ще е още по-силна.С ТЕБ СМЕ ,МИЛА РАДОСТИНЧЕ!
П.П.Ани,честит празник на града и мерси за трапезата,пийвам кафенце и изчезвам да се трудя.
« Последна редакция: Март 22, 2010, 07:06:35 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ми то докато се натуткам, че картинки да наглася..... :oops:
Стинче......  :bighug: Господи, помогни й, много те моля!!!
« Последна редакция: Март 22, 2010, 07:11:48 am от anizi »
*
Добро утро!
Да ни е честита новата темичка и дано се напълни с много +++!
Благоадаря ти Анизка!
Честита първа пролет на всички!
Радост, с теб сме мила!
Ани, честит ви празник на града!
Лека и спорна седмица!
ПП: Ани, ако можеш, промени ме в очакващи на 24,03. Благодаря!
*
Честита темичка момичета!Нека Пролетта да отнесе всичко лошо и в живота на всяка от нас да разсъфне нещо ново и прекрасно! :balk_5:
Стинче,много късмет и сила душко :crossfingers:!Анизка списъците с бебоците много ми харесаха, последния дано стане още по -голям тази седмица!Ани ,да не си от Кюстендил мила?

Зравейте приятелки мой :)
 Честита ни нова темичка,дано няма лоша вест повече :) Анизка мерси миличка и за темата и за трапезата ииии за вирусчетата  :D
 Честита пролет на всички ви  :balk_101:
 Малеее ама така а ми е странна да се гледам в третия списъкккк малееее ама и се кефя де  :lol: :lol: :lol:
 Радостинче мила знаеш че съм с теб ,бъди мн силна миличка цунки и гунки  :lol:
 Щастлива седмица милички озарена само с усмивки  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ани, прекрасна тема  :thankyousign:
Пожелавам всичко лошо да си е останало в предишната тема  :balk_163:
Продължавам да се моля за Радостче, дано се прибере скоро у дома и Господ й даде сили!!
Маймунке, Мони, и вас ви мисля  :bighug:
Пръскам малко вирусчета с пожелание за успешна и слънчева седмица  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
От Велико Търново съм - Болярско чедо  :D . Днес цял ден концерти, изложби...... довечера Звук и светлина - страхотно шоу на Царевец от 20.00 часа. Ако не сте го виждали - сега е момента! "минутки за реклама на града"  :lol: :lol: :lol:
*
Честита пролетна темичка, момичета! yahoo_17

Анизи, благодарско за синята зараза, много искам...

Ама как се радвам, че всичките ни подозрения за Раши се оправдаха :D
Раши-и-и-и, пожелавам ти много трепетни вълнения и успешен финал :babyflips:

Мони и Исе да държат фронта.
Радост ще я очакваме скоро тук с нови сили :grouphug:

Специални  :crossfingers: за Петя и всички други, които тази седмица Не очакват... и тук виждам ново попълнение - Кати,  днес ще правиш тест, отчитай се бързо с ++++++++++

"Звук и светлина" трябва да се види - вълшебно е, чак ти се струва нереално...

Ех, хубаво започва седмицата, нека така да е цялата!


 
Честита пролет момичета!

Маймунче, Моникс  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Раши честито чиличка! Нека и тук ти пожелая прекрасна бременност!

Такива чудеса като Маймунчето и Раши са страхотно начало на пролетта.

Успех!

*
Добро утро момичета ,ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ :) и нова темичка нека пролетта донесе само хубави новини а щъркелите :babyflips: :babyflips: :babyflips: на всички чакащи :)
Радостинка ,ще се моля и ще те мисля ,дано имаш сили да понесеш всичко това! Честита Пролет и дано денесе късмет на всички нас! Раши ,честито,миличка! Пожелавам ти прекрасни девет месеца и чудно бебе за финал!
*
Добро утро момичета! :)

Анизка, благодаря за хубавата темичка! :)

Много силно вярвам, че Радостинчето ще бъде добре! Ради, всички сме с теб, ще се справиш с трудностите, ще видиш!

Момичета, благодаря на всички ви за хубавите пожелания!  :grouphug: :kiss: Дано ви се връща на всичките. Ето малко вируси и от мен :)
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


*
Честита Първа Пролет,дано с процъфтяването на дръвчета и цветчета да процъфтим и ние от радостни новини,да ни стане още по ведро и Пролетно настроението.
Честито Раше,много радости и лека бременност.
Маймукче сискам палци за утре.
Радостинка ни липсва,да се оправя и връща по-бързо.
Приятен ден на всички.


Честита първа пролет, щъркелчета!  :lol:
Отдавна не съм се записвала в темичката, но се радвам, че има много ведро настроение и прекрасни новини в нея! Все така да бъде, а лошите неща да ги преодоляваме заедно!
Рашиии, и тук огромни поздравления за прекрасната новина!
Мънкич, моникс, всичко и при вас да върви по мен и масло!
На Радостинка много силички и бързо възстановяване!
Прекрасна седмица, момичета!
Ето вирусчета и от мен:  :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Ето вирусчета и от мен:  :green_dust_1: :green_dust_1:

Мерси-и-и-и-и :garden:
*
Ааааааа и аз ще ви поръся с вируси,вече не се сдържам! :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:После ще се отчета след доки!

*
Eхаааа, вирусчетаа  :D
Хоп, цоооооооп  :D :D :D
Благодаря ви милички! :D
Благодаря за новата тема, дано да е пълна само с хубави новини!Аз чак сега успявам да се вмъкна -около мен винаги има хора и няма как!В края на тази седмица ще посетя доки - ще пиша вероятно чак след посещението - но вируси ще пускам когато е възможно!Обичам ви момичета, стискам ви много палци :crossfingers: :crossfingers:!Дано Радостинка скоро се оправи, много ми е мъчно за нея!Успешна нова пролетна седмица! :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Честита нова тема, момичета. Дано тази седмица наистина е по-добра от старата. Пожелавам ви само положителни тестове и емоции :)
Стискам палци на Маймунката, Момикс и най-вече за Радостинка. Дано се справи милата и скоро да ни радва отново тук с красивата си усмивка.
Късмет на всички!