0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #80 -: Март 22, 2010, 17:30:35 pm »
Раши и на мен ми е много притеснено то мислите са ми все в това...а и заради кървенето...(да се надяваме ,че лошото мина)Но ще чуем и ние. :crossfingers:

Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #81 -: Март 22, 2010, 18:02:19 pm »
Лелееееее, че много новини!  :D
Добре дошли и безпроблемна бременност на новите попълнения! Стискам палци за успешен финал.
 
Запис и от мен в новата тема - на 19-ти март бях на преглед в МД, засега всичко е наред, направих вече профилактиката на дробчетата. В София съм и засега държа фронта. Като изключим киселините /съпроводени с повръщане/, съм добре.

Мъчно ми е за Радостчето много... Моля се да се справи с този огромен стрес и да продължи напред.

Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #82 -: Март 22, 2010, 18:09:02 pm »
ТЪй, тъй...събираме се доста софиянки, а никоя не ще да се видим я на лекция, а на кайве...да вземем априлска срещичка да направим, а?

За лекциите, в сряда съм в Бейби Мола - обезболяване при раждане.
Петък - ЦУМ - промени в имунизационния паспорт след 1ви април (какви ваксини ще се слагат на бебетата, кои може да изберем, какви се предлагат на пазара, възможни реакции на ваксината).

Който иска да дойде с мен да ми пише на ЛС или тук.

Рашиии, друга ядка сте  :lol: Ето тук нещо весело, сейвнете си го на фейворитс, много е забавно:
http://pregnant.thebump.com/pregnancy/pregnancy-tools/articles/how-big-is-baby.aspx?MsdVisit=1

И нещо друго по-сериозно:
http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-weeks-1-to-9_10302602.bc
[/url][/url]
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #83 -: Март 22, 2010, 19:44:32 pm »
Леле Жаси той моя корем вечер е като твоя !  :lol: :lol: :lol:

Представям си , живот и здраве, като стигна в твоите седмици !  :lol: :lol:

*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #84 -: Март 22, 2010, 20:27:44 pm »
Здравейте момичета!

Може ли да се включа и аз във вашата темичка ,от давна мечтая за това но сега съм притеснена !Не смея да се зарадвам на положителния тест!
Имам болки от ляво и в кръста , мисля че този месец О беше от ляво ,а там е запушената тръба!
Днес ми е 2 ден от закъснението
Дали е рано за преглед?
Какво да правя не знам!
[/url]
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #85 -: Март 22, 2010, 20:43:27 pm »
Леле, Вивка, това наистина е като в сън. Да вярвам ли на очите си :) ....Или пак сънувам :) Виж последния пост в тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=41713.msg690812#new
Стискам палци. Дано всичко е наред при теб. Много ще се радвам ако съм била добра пророчица. Вече ще обръщам повече внимание на това което сънувам ;)


*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #86 -: Март 22, 2010, 20:48:34 pm »
Джиджи мила твоя пост съм го чела не знам колко пъти особено последните 2 дена!
В седмичната даже написах че ти си моя пророк!
Вчера толкова се радвах толкова плаках!
Днес обаче душата ми е свита!
Страх ме е не знам кое е нормално кое не защо ме боли коремчето отляво и кръста !
Страх ме  е да не звъня на док за щяло и нещяло!
Но утре ще му звънна да питам кога може да ида на преглед!
[/url]
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #87 -: Март 22, 2010, 20:52:22 pm »
Миличка, не се притеснявай. Аз също бях с почти постоянни болки до 13-та седмица. Бях много притеснена в началото, защото и при извънматочната също имах такива болки. За радост се оказа, че са напълно нормални. Стискам палци всичко да е Ок


*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #88 -: Март 22, 2010, 21:04:08 pm »
Леле какво правите днеска, изписали сте толкова много. Толкова много нови момичета-да са добре дошли и леки и спокойни 9 месеца.
Какво става с Радостинка, знае ли някой?
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #89 -: Март 22, 2010, 21:11:03 pm »
Вивка, честито и тук! Дано скоро цялата щъркелова тема се пренесе! Аз бих те посъветвала да пуснеш ЧХГ тест през 48 часа, така ще ти е най-спокойно! не зная дали с 2 дни закъснение се вижда нещо  :oops: всичко ще е наред, вярвам!
Джиджи,ако сънуваш числа от тотото, да не забравиш да ги споделиш, моля те - гледай какви неща стават с твоите сънища!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #90 -: Март 22, 2010, 21:27:52 pm »
Аз явно нещо съм изтървала...какво се случва с Радостинка ?
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #91 -: Март 22, 2010, 22:23:39 pm »
Аз явно нещо съм изтървала...какво се случва с Радостинка ?
И аз така?

Жаси, благодаря за бързия отговор за отоците. Вдигането на крака помага малко.
Днес пък се спекох с нова екстра: боли ме чат-пат глава от седмица (откак ръцете ми отичат) и днес се сетих да си измеря кръвното точно докато ме боли. Резултат 99 / 145. Така се подплаших...Утре ще ходя на изследвания да видим албумина. Дано няма нищо особено, че не остана за кога да се вкарвам в притеснения.
Честито на новите момичета, много се радвам да се пълни темата!
Честита пролет на всички!   :balk_7:
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #92 -: Март 22, 2010, 23:12:25 pm »
Вивка, честити две чертички и на теб! Звънни на доки да ти каже кога да ходиш на преглед и изгони лошите мисли от главата! Всичко да върви по мед и масло.  :lol:
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #93 -: Март 23, 2010, 09:40:46 am »
Хармойке, питай доки за това, но и на мен вече ми се разминават границите.
То почти не остана при теб :)
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #94 -: Март 23, 2010, 09:59:56 am »
Добро утро  :)дами
viviq честито :) и не се оставяй на лоши мисли.Желая ти от сърце лека бременност и здраво бебче на финал.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #95 -: Март 23, 2010, 10:02:46 am »
Добро утро и от мен. Вивка добре дошла миличка  :welcome_1: и нека престоя ти тук бъде лек и приятен и накрая да се похвалиш със сладък, малък вързоп  :bori_022:
Аз днес съм на консултация, стиснете едни палци за мен, а аз после ще дам отчет.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #96 -: Март 23, 2010, 11:23:47 am »
Стискаме палци, Анизка, после отчет, виж как си знаеш урока :)
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #97 -: Март 23, 2010, 11:24:05 am »
Стискаме палци Анизке :) Вив добре дошла и тук един ден след мен :)

Чакаме новини от Ради. Кой е във връзка с нея?

И мен ме боли главата. Обикновено след обяд започва заедно с киселините. От вчера ми се и повръща леко. Какво пиете против повдигане? Жаси ми беше казала мед, разтворен във вода от предишната вечер.

Хармони, дано това е било нещо еднократно.


*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #98 -: Март 23, 2010, 11:36:26 am »
Добре дошла Раши, май нищо не се пие против повдигане. Трябва да разбереш сама от какво ти попреминава неприятното чувство за гадене. Някой момичета се спасяват с разни соленки неща като солетки, коричка хляб със сол и др., но лично на мен не ми помага. Ако гаденето е много силно и не можеш да си вършиш работата можеш да пиеш Деган, но все пак това е лекарство против повръщане и аз си позволих само веднъж, когато бях много на зор. Медец и водичка се препоръчва повече при запек, ако имаш такъв действай смело. Лично при мен е неприложимо, защото тогава няма да излезна от тоалетната цял ден. :lol:
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #99 -: Март 23, 2010, 12:01:00 pm »
Само така :D цялата щъркелова банда да се премести в нашта темичка. Добре дошла Вив :P Аз да се оплача - от сутринта ме боли коремчето като при цикъл, и така е от сутринта. Идея си нямам от какво е? :ask: Може ли да е от разтягане, че досега не е пораснало много? :ask: Ако така продължава ще трябва да се обаждам на док.
Който има сведение да казва какво става с Радостчето, а аз й давам цялата си положителна енергия!!!
Цунки и гушки от мен!