0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #180 -: Март 25, 2010, 16:10:45 pm »
Ради и аз мисля, че спокойно можеш утре да си отидеш на заплануваният преглед.

Аз като се замисля, първият ми преглед беше на 8ми ден от закъснението. Но съм имала късна ОВУ ( имам разминаване с 1 седмица между последна менструация и размера на бебо, а и аз мисля, че знам кога съм забременяла, което е доста след предполагаемата ОВУ.. ).
Мисълта ми беше, че на 1вия си преглед съм била едва в 4та седмица. Даже ненавършена 4та г.с. А се видя точица.

Само апаратурата да му е добра и с очите да е ок.  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #181 -: Март 25, 2010, 18:50:49 pm »
Раде, мисля че може да идеш на преглед  :) Успех и чакаме да се отчетеш после!!
И аз утре съм  на преглед, малко ми е свито под лъжичката, ама аз съм така всеки път  :?  Ще споделя как е минало  :wink:
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #182 -: Март 25, 2010, 19:17:52 pm »
Здравейте момичета!
Аз малко съм се притеснила и ми се ще да споделя с вас!
В понеделник вечерта имах болки долу в ляво а този месец мисля че О беше от ляво !
Звънях на док той каза да започвам утрогестан!
И след това не ме е боляло толкова само от време на време лекичко но е по често от ляво!
Притеснявам се от извънматочна защото сме правили ЦС на която се установи че лявата тръба е запушена а дясната пропуска под силно налягане!
Док каза да отида на преглед на 10 ден от закъснението!
Каза ми да пусна още едно ЧХГ:
Първо ЧХГ в понеделник - 408
Второ ЧХГ в сряда - 926
Да удвоява се но тези болки в ляво ме юркат и кръста ме наболява!
Споделете опит или дайте линк къде да попрочета малко за извънматочната как ще дочакам другата сряда  :( за прегледа
[/url]
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #183 -: Март 25, 2010, 20:27:55 pm »
Вивка, бъди спокойна!! Аз също имах болки след положителният тест, и то много силни, точно в областта на яйчниците!Според лекарката били нормални, по-лошо било, ако ме боли в средата..
 ЧХГ-то ти е много хубаво!! Мисля, че с подобни стойности би трябвало да се види сакче!! Ако си много притеснена, не можеш ли да отидеш още утре на преглед - при друг лекар или на частно, не зная откъде си, но в София има няколко места, където денонощно могат да те погледнат... аз бих отишла! Успех!!
« Последна редакция: Март 25, 2010, 20:29:28 pm от dianka »
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #184 -: Март 25, 2010, 21:25:44 pm »
Вивия, не си вкарвай разни филми в главицата, всичко ще е наред, нормално е да те придърпва в ляво(или в дясно) дори и при бременност. В сряда ще си видиш точицата точно където и е мястото, по- спокойно до тогава.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #185 -: Март 25, 2010, 21:45:53 pm »
Благодаря ви момичета!
Ще се опитам да се успокоя!
Ще ми се да си изчакам срядата защото ако утре отида и не се види нищо още направо ще полудея!
Така че ще слушам док и ще чакам !
Дианка аз съм от Стара Загора !
И тук има къде да се отиде но още умувам!
А и като не ме боли малко се успокоявам !
Благодаря ви все пак ще ви задвам мн въпроси къде смешни къде не но съм още в процес на разучаване и четене !
[/url]
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #186 -: Март 26, 2010, 07:58:38 am »
viviq :) не се притеснявай чудесно ти е ЧХГ то.
Успокой се и мисли позитивно.Болките ги има нормално е при бременност.Мен все още ме боли в дясно и то доста силно от време на време.
Късмет и една хубава точица в сряда :)
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #187 -: Март 26, 2010, 08:21:50 am »
viviq, спкойно бе момиче, същите болки ги имах  и аз.Оказа се доста поотраснал фоликул, като киста, която по-късно си се абсорбира.И мен ме болеше кръста от същата страна.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #188 -: Март 26, 2010, 08:57:40 am »
Да удвоява се но тези болки в ляво ме юркат и кръста ме наболява!
Споделете опит или дайте линк къде да попрочета малко за извънматочната как ще дочакам другата сряда  :( за прегледа

Миличка, ще ми се да изровя темите, в които пишех след като разбрах че съм бременна със Свилен. Имах абсолютно същите притеснения като теб. Силни болки в дясно /там беше овулацията, при мен страха се засилваше и от това, че там беше И предния път извънматочната бременност и тогава имах същите болки/ Почти бях настроена за втора операция. ЧХГ обаче /за разлика от предния път/ се покачваше точно като твоето и слава Богу- сега виждаш резултата какъв е :) Тук момичетата се опитваха да ме успокояват че всичко е наред, но кой вярва :) Страха е по-силен и от огъня :) На мен също дясната тръба ми беше "проблемната". Не се притеснявай. Както вече са ти казали момичетата- ЧХГ-то ти е чудесно и според мен всичко ще е наред. А и както бързо нараства, съвсем скоро ще може да видите и сакчето на ехограф. Успех, мила!


Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #189 -: Март 26, 2010, 09:01:59 am »
Ей, девойки, забравете за лошите мисли и хайде по разходки! :D

Да споделя, че май преборих проблема с киселините и повръщането. Минах преглед и при Д-р Сигридов - изписа ми Квамател/по 1 табл.вечер/ и се чувствам като нова.
Бебчетата растат и хапват доста от мен - в "менюто" ми е включена и хранителна добавка /протеини, витамини/ Biogame.

Стискам здраво аз, дерзайте и Вие. :D

Успешен ден на всички от мен. :D
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #190 -: Март 26, 2010, 09:32:43 am »
Благодаря ви момичета !
Мислех си дали да не отида по-рано на преглед ако не успея да се успокоя !
Ама най-много да не успеят да я видят точката по-рано и да се уплаша тотално така че за сега ще се опитам да се въоръжа с търпение!
[/url]
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #191 -: Март 26, 2010, 09:39:19 am »
Виви, и аз имам отвреме на време болки в ляво. И на мен ми минават такива мисли през главата, особено след като док видя онзи ден фоликул в ляв Я 9мм.  8O
Но сега като прочетох че и Кети е имала фоликул се поуспокоих  :?
Миличка, както казват другите момичета ЧХГ ти е супер.Незнам дали ако ти кажа спокойно ще се се успокоиш, защото при мен нещо не действа  :?
Моя преглед при док е на 6.04, но аз си записах час за 1.04 при друг док, че нямам търпение до 6-ти  :(


« Последна редакция: Март 26, 2010, 09:40:57 am от Надеж »

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #192 -: Март 26, 2010, 09:49:59 am »
Добро утро момичета!  :)

Вижте колко интересно...това ако не е Божа работа, не знам кое е!
И аз съм забременяла точно от "проблемната" ми тръба.
Докато превехме опити, доки ми беше казал да се пазя в месеците от ляво, защото рискът за извънматочна е прекалено голям. Аз така и правех.
И точно когато се отказах от бебепревене, след 3 месеца забременях, без умисъл, без да меря каквото и да било,абсолютно случайно и неочаквано, точно от лявата тръба!

И мен ме дърпаше/болеше ту от дясно ту от ляво. Но от ляво доста по-често и по-силно. Особено в началото, направо бчх луднала че имам извънматочна.

И до ден днешен като се завъртя по рязко в леглото ме прерязва от ляво много силно и рязко. А доки ме гледа и казва че нищо ми няма...

Мисълта ми е, Вивия,
по-добре си почивай спокойно от лоши мисли..Мисли позитивно, защото всичко ще е наред !  :bighug:

А вчера съм излъгала!  :lol:
Крема ми против стрии се казва PERCUTALFA .
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #193 -: Март 26, 2010, 09:51:02 am »
Ако си говорим за кистички,надали някой има повече от мен-аз все още си имам над 20,но това по никакъв начин не пречи на бременноста ми :lol:
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #194 -: Март 26, 2010, 09:58:05 am »
Момичета давайте го по-спокойно. При мен така се получи, че видях резултата си от кръвен тест на 18 Декември, в следващите дни всички излязоха във ваканция и нямаше кой да ме прегледа, затова прегледа се случи чак след нова година. Бях си решила, че няма да го мисля и така и направих. Желая ви успех и не се натоварвайте психически, че притеснявате бебетата.
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #195 -: Март 26, 2010, 10:05:30 am »
Добър ден и от мен! В това чудесно време няма място за лоши мисли. Цвети, хубави новини при теб, стискай още и давай хапване на бебоците. Аз утре съм на преглед при д-р Сигридов, да видим дали наистина на девойката и порастна пишле, както казва тукашното АГ, че три момчета ще ми видят сметката след време :wink:. Искам си панделките... Мисля, че утре всичко ще е наред с бебетата, да видим след серклажа има ли нещо притеснително. Ще си видя и племенника тази вечер, който вече е на 1 месец, а аз още не съм го виждала. Весели празници, момичета! На обед тръгваме на пътуване в разцъфтяващата благоуханна пролет.                                                                                                                                           Аз също си видях ЧХГ- то преди Нова година, но и аз като Шаноар- чето чак на 05.01.- 15 дена след теста видях сакчетата, дори и чухме сърчицата, но изобщо не съм се притеснявала за нищо, единствено ми беше чудно колко са бебетата, защото стойността на ЧХГ категорично говореше за многоплодна бременност. Това пак като успокоение за Вивка.
« Последна редакция: Март 26, 2010, 10:10:11 am от mari-al »
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #196 -: Март 26, 2010, 11:33:24 am »
Мари ал, много се радвам за теб :) Ха, дано пък една панделка да излезе ;)

Вив, спокойно мила! И аз имам болки в яйичниците и прерязвания. Изобщо не им обръщам внимание ;)


*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #197 -: Март 26, 2010, 12:40:31 pm »
Здравейте,мили момичета кокичета!
 Имам едно питане.От време на време ме боли ниско долу корема,но не са яйчниците.Мисля че е матката.НОрмално ли е това?Болките на са силни,никак даже,просто некомфортно се чувствам,все едно вътре нещо вибрира.В 8 г.с. съм.Имах кървене преди 3 дни.На Прегнил съм.Днес ще ми е третата инжекция.
Благодаря ви  предварително!
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #198 -: Март 26, 2010, 14:27:37 pm »
Цвети, много хубави новини за бебчетата.Какви са тези протеини, някой ти ги изписа ли?
geko, щом не се силни болките няма нищо, все пак матката трябва да реагира на нарастващия плод.Ако имаш много притеснения вземи но-шпа, няма да ти навреди.
*
Re: Тема на бременните № 55 - Пролет е навън
« Отговор #199 -: Март 26, 2010, 14:54:03 pm »
Благодаря ти Кети. Вземам нош-па.Ама нали съм се шашкам при най-малките промени в тялото си :oops:
Лека и безпроблемна на всички момичета.