0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Мили момичета, нося една от най-прекрасните новини! Днес в 9.30ч.на белия свят се появи малкия, сладък, пухкав Борко на мама Fibo. На леля мъника тежи 2810г. и е 49 см. Мама и бебо са добре и аз ги прегръщам и целувам и двамата да са ми живи и здрави!!! Честито миличка моя!!!

Re: Дългоочакваната мечта на Fibo се появи на бял &
« Отговор #1 -: Март 18, 2010, 14:31:06 pm »
Честит син, нека расте здраво, усмихнато и палаво дете за радост на мама и тати.На Фибо бързо възстановяване, а на таткото наздраве  :ballons:
« Последна редакция: Март 18, 2010, 14:38:09 pm от krisi1812 »
Честито бебче! Да е живо ,здраво, палаво и щастливо! А на мама Фибо бързо възстановяване, много радост и късмет!

Йееееееееее, честит малък бебо на мама Фибс!
Да ви расте послушен и усмихнат, а мама Фибс бързо да се възстановява и да пише тук :)
[/url][/url]
*
Честита радост!  :balk_16:
*
 :ballons: :ballons: Браво Фибс!!!  :ballons: :ballons:
Решил е човека, кога да се появи, как се беше притеснила, че не иска да излиза! Да ви е жив и здрав Борко, много да папка, да спинка и да ви радва!! На мама бързо въстановяване и мнооооооого прегръдки  :bighug:
Честитоооооо живи и здравии много щастливи .Много късмет в живота на малкия Борко.
« Последна редакция: Март 18, 2010, 14:57:33 pm от goskata »
 
*
Ехей, браво Фибко, честитоооо! Ако знаеш само как се радвам! Много те обичам, приятел! Да ти е живо и здраво синчето - малкия Борко :)  osi_5 :welcome_1: :ballons: :ballons: :cheerleader: :hbirth:


Честито ти момченце Фибсче, да ти е живо и здраво, а ти бързо да се възтановяваш!!!
*
Честита сбъдната синя мечта! 
Да ви е жив и здрав малкия юнак и много да е щастлив!
Честито, да ви е жив и здрав Борко и само да ви радва!
Фибс, миличка, бързо възстановяване ти желая!

*
Честита радост, да ти е жив и здрав!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Лелееееееееееееее, честито! Да ви жив и здрав!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!

 Честито Фибсс,бравооо много се радвам за теб :)))
 Бързо възстановяване на теб и Добре дошъл на Пухкав Борко :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Днес е ден на мама и тати,
рожбичка си имат те!
Да е жива, здрава и щастлива,
и да бъде най-послушното дете!

Животът ви дари с дете
красиво, нежно и добро!
С пожелания да расте
щастливо, здраво и все добро!


Честито Фибс  :balk_7: да ви радва много Борко

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Честито миличка, да ви е жив и здрав, средно палав  :D и да ви дарява само с усмивки.  :D :D :D :bighug: :bighug: много гуш и за двамата!!! Бързо възстановяване на теб ти пожелавам и съвсем скорощно завръщане на терена  :drunk: :drunk:
*
Фибчоо честито миличка да ви е живо и здраво синчето и много да ви радва !
Ех че е хубавооо!
[/url]
*
Фибчо ,Честита Рожба!Много да ви радва,да  ви е живо и здраво мъжлето и бързо възстановяване на теб! :balk_16:

Миличка Фибчо,
Плача и се смея от радост за твойта радост!!!  :bighug: :party: :balk_46:
Нека малкото човече бъде борбено и красиво като своята мама,да носи силата на тати и да изпълни къщата Ви с много топлина и детски усмивки!!!

Честито!!!


*
Честито Фибо! Да ви е жив и здрав малкия юнак, да расте силен и умен и много да ви радва! :)



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!