0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте на всички тук,нямаше ме 2 дни и колко лоши неща са се случили  :balk_145:
дано няма усложнения и се оправят Радост и Мунката.
Иначе днес бях на храма "Златна ябъла" дано молитвите помогнат на всички ни .
Времето беше много приятно ,запознахме се с Вивка и Петя,направихме си разходка беше супер.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Сега говорих с Радостинка,добре  е до колкото може да е добре човек в нейното положение.Но се опитва да се съвземе.Опитват се да предизвикат раждане.Тя не е заслужила тая мъка.Нека се молим за нея,нужна й е нашата подкрепа.Дано час по-скоро всичко свърши и жива и здрава да се прибере в къщи.
Вярно е, държи се милата как успява не знам....евала й аз не бих могла като нея! Дори в такъв момент се сети да поздрави всички тук! Единственото, което остана вече е да се молим всичко да свърши най-накрая и тя да е добре, защото може би най-трудното за нея тепърва предстои, а именно раждането!!!
Дано запалената и от мен свещичка днес помогне за всички нуждаещи се от помощ сега!
« Последна редакция: Март 20, 2010, 23:49:57 pm от anizi »
*
Добро утро поспаланки!
Хайде да сложа кафенцето дано днешния ден да е по- добър от вчерашния!



Приятна почивка!
[/url]
*
Добро утро и от мен.
Вивия месри за трапезата ,веднага пийвам от кафето .
Моля се днешния ден да е по-добър и всеки следващ.
Радостинка ,Мънки ,Моникс и за всички които имат нужда  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Лек ден момичета
*
Добро утро и от мен!Вив,закуската е супер мила...   :crossfingers:за Стинчето и Мънки!Мънки ,как си душко?Утре съм на преглед....СТискайте палци всичко да е наред ,че най-после да се престраша да ви пратя вирусчета :DАз в момента нямам нищо ,но то сутрин няма и после зацапва :?
« Последна редакция: Март 21, 2010, 09:02:48 am от moniks_s »

*
Добро утро и от мен, милички!
Вивка, благодарности за кафето и закусчицата, ние сме на 1/2 ябълка  :wink: а кафето - ммммммм, веднага го подхващам  :D
Сттинче, Мънки и Моникс, с вас сме! Стискам много силно палчета всичко да е ОК! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  :bighug:
Лек ден, милички!
Радостче,  :bighug: :bighug: :bighug:
Маринче, Анизка, поздравете Радосче и от мен... и аз като вас много я мисля...
Мони, Исе и вас ви мисля... Дано всичко се оправи  :bighug: :bighug: yahoo_17

Виви, мерси, за закуската

Милички, мнооого съм зле с нета и немога да чета и пиша много често. Мислено съм с всички ви  :grouphug2:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро слънчево утро.Вивка,мерси за кафенцето.Дано днешния слънчев ден наистина да е по-добър от вчерашния.Дано и новата седм.да е по-добра от тая.Като казах нова седм. айде да помоля бременелка да ни пусне утре темата.Ани,ти не си пускала май скоро тема.Първа пролет е утре,природата се ражда за нов живот,пусни ни темата,ще си ни на късмет знам аз.
Нека не спираме да се молим за Радостинчето,дано днес да свършат мъките й,че това можело да продължи няколко дни.Достатъчно се измъчи милата,дано днес да свърши.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Радостче, Исе, Мончи - дано всичко лошо, което преживявате в този момент, страха, притесненията от днес да останат в миналото. Моля се Бог да ви закриля и да бди над вас!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро ............. аууууу диня  8O
Маринка, ако стана ще пусна темичка, въпреки, че има мацки, които трябва да пускат ама се ослушват  :lol:
Продължавам да се моля, днес помолих милото пък на Дряновския или на Килифарския да ме закара и там свещичка да запаля......... БОЖЕ МОЛЯ ТЕ ПОМАГАЙ!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ааааа Аничка,ти будуваш до късно,може и след 12ч.,тъй че не приемам оправдания.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринка с удоволствие душко бих пуснала темата, ама с моето положение докато не е ясно не смея и вирусчета да подхвърлям! Но подругата със сигурност ще я пусна   :wink:

Радост, Мънки, Моникс, ще се моля за вас. Дано Бог е с вас


*
Здравейте момичета!
Радост, Исе, стискам ви палци. Убедена съм, че всичко ще е наред и с двете ви. Успех.


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Момичета, скоро не съм писала, но всеки ден ви чета. Не искам само да се оплаквам затова предпочитам да не пиша. Но не мога да стоя безучастно и да не кажа, че и аз много се моля за Радостинка, Маймунчето и Моникс.Защо трябва да се случват такива неща?  :( Дано господ помогне и на трите ви.
Какво се случи с Радостинка, защо така, какво стана?  :( :( :(

Надеж, мила, чакам ти да се похвалиш. Донеси ни най-добрата новина!  :crossfingers: :bfp:
Прегръщам ви всички. Бъдете силни момичета, трябва да се преборим с трудностите на живота.  :hug2:
*
То май не само Надето чакаме да се похвали, ами и Рашито само се кре и нищо не казва ааааааааа
Радостче,Исе, Моникс  :grouphug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: много ви мисля, Исеее ама ти днес не си писала, как си душа,успокой ни малко  :kiss:
Пък аз днес напарво ще изям някой , умирам от глад и цял ден се тъпча като невидяла, даже и цигари не ми се пушат, само вървя и  готвя и ям   :eating: :eating:
 Стискам палчета на всички и очаквам в края на седмицата хубави новини  osi_1
Милички,аз съм добре о колкото е възможно,нямам за сега ново зацапване,но въпреки това си седя на дупето че не ми се рискува  :? свито ми е сърчицето ама... ей го къде е вторник :)
 За съжаление положението при Радостинка не е хич розаво ,моля се само да има сили да премине през всичко това без да се срине,макар че тя е мн силен човек.Молете се за нея,само това можем да направим,ай боже скоро да се прибере ,каза че само д се приберяла и сядала във форума.
 Благодаря ви за свещичките,за молитвите и за стиснатите палчета,не знам без вас за къде съм  :bighug: :bighug: :bighug:

 За всички който имат нужда
« Последна редакция: Март 21, 2010, 16:58:02 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Браво, маймунче, ще видиш, че ще бъдеш все по-добре мила. :)
Много ми е мъчно за Ради. Онзи ден бях на църква и се помолих за всички ви. Освен това и благодарих на Господ, понеже съм бременна във 7ма седмица. Много съм щастлива, най-вече, защото не се стигна до инвитро.
Не писах нищо досега понеже е доста рано, а и си имам здравослоен проблем, заради който доста ме е страх. Благодаря на бога, че ми дава този шанс. Дано и Радостинка и Моникс вече са добре.  Имайте вяра момичета, всички ще бъдем щастливи мами един ден!


Ах ти Рашии миличка така се радвам за теб  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
 миличкааа ано всичко се оправи,явно чуеса найстина се случваттт,ама разкажи повечее то неможе така с две изречения  :lol: :lol: :lol:

 Леки  :cloud9: :crossfingers: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Ех, Раши...много се радвам за теб. Най-после една хубава новина. Пожелавам ти още 33 щастливи седмици  и здраво бебче на финала :)
Мънки, стискам палци все така добре да вървят нещата и при теб.
Моля се с Радостинка всичко да е наред и скоро да се прибере у дома.