0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дано Анизка,дано нещата потръгнат към добро!

Радостинка ,Исеее , Мониии ,какво става милички дай Боже само хубави новини и лошото да е зад гърба ви!Стискам ви палци ,момичета -наистина се натъжих много тази сутрин. Гушкам ви и ви пращам много положителна енергия.
*
Момичета много ми е гадно днес само лоши работи чета и се моля при всяка една нещата да се развият по най добрия за нея начин.Стискап палци и ви :bighug: :bighug: :bighug:
*
Добро утро!Какво е станало тука бе хора?Вчера такъв живот кипеше а днес....Много силна прегръдка за Радост,Бъди силна миличка,подкрепям те от цялото си сърце :hug2:
Исе,лежи и си почивай,и ВЯРВАЙ че всичко ще бъде наред мила.А то ще е така сигурна съм :hug2:Същото се отнася и за Моникс.И да се пазиш по-вече,струва ми се че доста неразумна беше напоследък към състоянието си,както те критикува и Марина...
Дано всичко да се подреди по най-добрия начин за всички ви!Дано молитвите на Анизи,Петя и Виви отидат на точното място!((
Пожелавам ви хубав ден и нека като вляза по-късно да има добри новини((
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Здравейте,момичета!

Изкарах кошмарна седмица на работа, а сега като влизам тук и чета всички тези работи.....Само се моля всичко да се нареди по най-добрия начин.Ще се моля за всички вас нещата да се оправят и всички да са добре.
Радостинче,Исе,Моникс прегръщам ви всички! И повече Вяра!  :bighug: :crossfingers: :bighug: :crossfingers: :bighug: :crossfingers:
07.10.2009
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте момичета, не знам какво да кажа,няма да се повтарям, че ми много смотано, просто ще ви изпратя тази молитва за всички вас и дано Господ ни закриля и ни чуе.
Радостинче, Исе, Мони и всички  :bighug: с вас сме.
*
Радостинче, Маймунке, Мони, моля се за вас и стискам палци  :crossfingers: yahoo_17
*
 :balk_145: :balk_145: :balk_144: леле ужас рева си тук и направо не вярвам на всичко това. Много стискма палци за всички ви-Исе, Радостче, Мони , неможе да е толкова жесток и несправедлив живота.Аз отивам да с поплача и няма да спирам да ви мисля, снощи се прибрах много късно и бях много изтощена и не съм влизала, но мислено бях с вас и се надявах да прочета много хубави новини, пък то.... Дано се оправите момичета-скапан живот това е....
*
Много ви благодаря момичета за подкрепата!: dgina, не бих си позволила ,душко да съм "неразумна",просто някои неща не зависят от нас за жалост. :crossfingers: за всички щъркелчета :?

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Данп всичко се нареди че много боли.. Молим се за вас  и за всички момичета с все сила.Обичаме ви милички...  :bighug:
*
Незная дали това, което пиша ще ви помогне да преминете през изпитанията по-леко физически или емоционално, но бих искала да знаете, че имате още едно рамо, на което да се опрете и още една душа, която ще ви споменава в молитвите си!
Кураж, момичета и много вяра!!! 
 :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Здравейте момичета!
Ние се върнахме !
С Никид се видяхме!
И естествено запалихме свещички за всички вас и за Исето и за Радост и за Моникс милите ми дано всичко се оправи !
И се помолихме за всички желаещи рожбичка дано Боже чуе молбите ни и Св Богородица !

[/url]
*
Здравейте момичета!
Ние се върнахме !
С Никид се видяхме!
И естествено запалихме свещички за всички вас и за Исето и за Радост и за Моникс милите ми дано всичко се оправи !
И се помолихме за всички желаещи рожбичка дано Боже чуе молбите ни и Св Богородица !
Изпревари ма, брейййй! :D
ПП: Момичета, вярвам, че чудотворната икона, на която се помолихме днес ще помогне на всички!
Дай Боже Всички в скоро време да гушкаме рожбите си!
Едно силно гуууш от мен!
« Последна редакция: Март 20, 2010, 16:38:40 pm от petqst »
Страшни неща чета момичета! :(Моля се от цялото си сърце и душа всичко да се оправи при вас - Радост, Исе, Моникс - и всички, които жадуват рожба - нека бог се смили и да им даде такава! Не мислех, че живота е толкова жесток - но.......вярата ще ни спаси!
*
Петенце, благодаря за жеста!

*
Здравейте и от мен .Присъединявам се към всички ,които ще се помолят за Радост ,Мънки ,Моникс,и разбира се и останалите момичета .Нека Господ помага на всички  ни .Дано скоро пак има само радостни новини . :crossfingers:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Нека ако някой има други новини от Радостинка да пише. Всички се притесняваме за нея.
 :crossfingers:всичко да се оправи.
Лека вечер на всички и успех на ловуващете!
07.10.2009
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Сега говорих с Радостинка,добре  е до колкото може да е добре човек в нейното положение.Но се опитва да се съвземе.Опитват се да предизвикат раждане.Тя не е заслужила тая мъка.Нека се молим за нея,нужна й е нашата подкрепа.Дано час по-скоро всичко свърши и жива и здрава да се прибере в къщи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Моля се за нея.


*