0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добър вечер!
Така, така - да се отчета - ходих до Софето - Нац. Исторически музей -"Благовещение 2010" на една фондация - видях мнооого родители и дечица, заченати Инвитро! Беше страхотно, момичета - да знаете, изкарахме си готино! :D
За утре, и ние с Вивка се навихме да отидев в Асеновград - и ще се помолим за всички вас! :D
Мониии, пази се мила!
Айде лека ви вечер!
ПП: Какво наистина стана с Радост???
маринчеее ,мн искам и аз да сложа друга,ама днеска пак плаках,получих зацапване  :? :? :? мн ме е страх,бях на док.той ме прегледа два пъти,обачееее:
 Първия бях с пълен пикучен мехур и гледа гледа ,завъртя монитора и викаами ето го тава трябва да е ,вика в матката е ама,вика как е и т.н. и аз малко се поуспокоих,ноооо после реши да направим втори преглед но на празен мехур и като ме погледна каза че вижда нещо ама не знае на този етап бебе ли е или лигавица,и каза че не са розови нещата ама.... това е няма как да съм щастлива то просто вечеее нямам думии.Освен това имам мн ама мн кистички който не пречели ама пък ги има  :? :? :?
 Сега лежа и слагам утрогестан 3x2 и се моля да е наред всичко.
Оооо да забравих да кажа че и ЧХГ не е нараснало мн едва 673 е ,очаквах да е повече та и това не ме успокоява.Единственото което правя сега е а се моляяяя !!!
« Последна редакция: Март 19, 2010, 20:27:02 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Момичета, за съжаление не нося добри новини  :(

Радостинка е в болница. Случи се нещо ужасно и в момента тя има нужда от много положителна енергия.
Помолете се заедно с мен всичко да приключи по-бързо и леко и Радост да се прибере жива и здрава.
*
Не е истина ...

Исе, Радост, ще се моля всичко да се случи по най-добрия възможен начин  :bighug:
*
Радостче - дано не е сериозно! Пожелавам ти скорошно прибиране в къщи и ти пращам цялата си положителна енергия
Monkey, всичко ще е наред, мила, спокойствие и само спокойствие :-)

На Радосттинка й пращам много вяра и положителна енергия! Скоро да си дойде сред нас пак!
 :bighug: :bighug: :bighug:


*
С вас сме милички - Радост и Исе! :(
Дано всичко да се оправи и да е ОК.
Утре ще се помоля в Асеновград специално - Моля те Боже - пази ги тях и рожбичките им! :bighug: :bighug: :bighug:

*
Добро утро, милички!
Пак ли спинкате, ааа?
Аз снощи пак -последна, и днес първа  :D :D :D
Хайде на кафенце и закуска  :D

Ще се помолим за всички!
Лек и усмихнат ден!
*
Момичета добро утро!
Петич мерси за закускатаи кафето !
Аз снощи не съм влизала във форума и сега като чета много се натъжих !
Исе мило ще се помоля специално за теб днес ,Радостче дръж се мила и за теб ще помоля Боже и Св Богородица да ви дадат повече сили и да ви пазят!
За  всички ще се помолим с Петич днес в Асеновград!
Дано сичко да е наред !
Хайде като се върнем ще пишем
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Какво става бе хора,защо пак мъка.Радостинче,милата ми,много ми е мъчно,не мога да намеря думи да изкажа мъката си.Много те обичкам и се моля с цялото си сърце всичко да се оправи.Исинка,и за теб се отнася това.Боли ме и за двете,та вие сте ми толкова добри приятелки.Моля те,миличка пази се,лежи и почивай,аз ще се моля и за двете.Ама че гадна сутрин.Аз изчезвам на работа,че тъй ми се плаче.
« Последна редакция: Март 20, 2010, 07:22:53 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Аз пък направо ще си порева  :balk_145: Ама не може Господ да направи така! Днес ще отида до чудотворната икона в Арбанаси да се помоля и за двете ми приятелки и дано Богородица се смили над вас!

Пете, Вивка , моля ви в Асеновград запалете свещичка за тях!!!
Аз миличките ми Исе и Стинка ви прегръщам много, много силно  :bighug: и обещавам при първа възможност да дойда да ви видя, че много ме боли сърцето!  :balk_144:
*
Много ми е мъчно момичета ,пак ли ще тъгуваме :balk_146:Радостче, с теб сме мила!Исе аз въпреки ,че лежа непрекъснато имам зацапване също,  но се опитвам да съм спокойна-въпреки ,че съм на границата между радостта и отчаянието.Стискам палци за всички НАС и наистина имаме нужда от Молитва!Петенце,мерси душко за трапезата :bighug:
« Последна редакция: Март 20, 2010, 08:28:17 am от moniks_s »

:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21:   Милички благодаря ви от сърце,аз лежа и това е.Раостинчеее,миличкааа оправяй се ей,егаси  несправедливостта пууууу аманвече от притеснения,ще се моля и за теб  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 
 Моникс пуу и ти ли още мила егаси ееее ама то край няма беее,ппоивай мила,слагаш ли утрогестан ? Аз слагам 3x2,и ношпа 3x1 .Моля се и за трите ни  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Ами не слагам ,той нищо не ми каза аз дори мислех на своя глава да го купя :ask:то човек от отчаяние ...само Дуфастон и Прегнила миналата седмица

Ами не мисля че ще навреди,ако искаш си вземи,на мене не ми го е казал той,аз му кзах че ще слагам и той каза ами добре слагай.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, момичета!

Дано днес е ден с по-хубави новини!
Ей, цяла нощ ви сънувах, да знаете, чак като се събудих не мога да разбера дали наистина нещо се е случило или е само сън, но уви...
Пазете се много, всички!
Няма да спираме да се молим!

Приятно изкарване на пътуващите до Асеновград.
*
То и ние взехме ,че станахме доктори ,ще го взема днес пък... :balk_159: :balk_144:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радостче, Исе ... Моля се за вас, момичета !
Дано късмета е на ваша страна и скоро да се разпишете с огромните си усмивки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Моникс, мила съжалявам, че те забравих  :oops: и теб те включвам в молитвата! Дано, дано всичко да има най - добрия изход!
Забравих и на Петенцето да благодаря за закуската  :oops: страхотна е миличка, ама с тези новини ми се отяде чак!
Гуш за всички!  :bighug: :bighug:
Радостинче, Мънки, много се моля за вас...сърцето ми се къса като чета :( Изпращам цялата си положителна енергия към вас :bighug:
[/url][/url]