0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Честито на Фибо,цив и здрав момък да расте и много да я радва.А аз с мъжа ми утре тръгвамедо Асеновград до храма Света Богородица-Успение "Златната ябълка",ще бъдем и на литургията и ще си вземем ЗЛАТНА ябълка и коланче,ще се помоля за всички ни нас тук.Празника е именно за желаещите рожби.
Така ,че със сигурност ще ви мисля и ще ми липсвате 2 дни.


*
Честито Фибчо и тук!Да ви е жив и здрав малчугана! :balk_7:Ники ,приятно прекарване мила!Момичета,Мамчето ми се губи много... :(

*
Ники, благодаря ти миличка, че мислиш за нас, благодаря  :youwoman:, надявам се наистина това да донесе много късмет и да помогне на много момичета тук, естествено и на вас , дано ,дано ,дано.
Пете много ми се иска да се видим, но няма да мога, защото ще съм с шефа и набързо за няколко часа отиваме само на един семинар, т.е. аз де, а пък той ще ме закара само и да се види с висшестоящте  :D, а пък ти голяма пътешествена си бреееей, ти пътуваш повече от мъжа ми,дето кара камион  :lol: :lol: :lol:
*
Пете много ми се иска да се видим, но няма да мога, защото ще съм с шефа и набързо за няколко часа отиваме само на един семинар, т.е. аз де, а пък той ще ме закара само и да се види с висшестоящте  :D, а пък ти голяма пътешествена си бреееей, ти пътуваш повече от мъжа ми,дето кара камион  :lol: :lol: :lol:
То и аз малко така, уж по работа, уж по лични  :D :D :D
Нищо друг път ще е. А пък за пътуването - ами такава ми е работата, но и моят мъж кара камион, но не мога да го бия в това отношение  :D :D :D
*
Хохохох, добро утро!
Аз снощи последна-днес първа :D :D :D
Айде, ставайте поспаланки! :D
Ето ви кафенце и чайче, за разсънване:
Спорен петък на всички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Опа ето ме и мен.Добро утро.Петенце,много благодаря за кафето и ти желая приятно пътуване.Ама вие що само до София ходите бе?Идвайте и във Варна :wink:
Вивка,оправяй се бързо,ама че гадост,и през това ли трябва да минеш.
Ники,на теб пък ти завиждам,че ще ходиш в Асеновград,желая ти приятно прекарване и хиляди благодарности/ти си знаеш/.
Ей Маймунчо,ти спинкаш ли още бе?Чаят ще истине.Как си?
Абе нашата хубава модераторка пак изчезна,Радостинчееееееееее,къде се дяна бе.Нали знаеш ,че като не те мерна няколко дни във форума и се притеснявам,недей така бе,жена,ще ми докараш някой инфаркт.Шегата настрана,добре си нали,всичко е наред.
Ами от мен лек ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Петинке мерси за ранното кафенце!
Маринчее милата и това явно трябва да премине теж и ми че се бавим с лапарото ама какво да направя търпение му е майката!
Никид приятно изкарване душице а може ако успеем да дойдем и ние да се видим знам ли !
Лек ден момичета!
[/url]
Ето меееее,надуших аз кафенцето и чайчето и не се удържах хаахахха мерси Петенцее,и лек път.
 Мари ,ама аз съм пушка бреее,е още ми е леко притеснено ама то ще е се така от тук нататък май  :D :D :D
 И аз я мисля Радост и накрая ще и звънна по тела ,аааааааааа тя как ги мисли тея работи.
 Вивка мила дано поговорката "всяко зло за добро" бъде вярна и в твоя случай.
 Хубав Петък милички :)

 Мамчеее къде си и ти бре душаааа,пуу какво става бе народееее изпокрихте се нещоо  :?
« Последна редакция: Март 19, 2010, 09:33:40 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
здравейте момичета и от мен .Не съм ви чела от доста време ,че много работа и няма време .Но какво да вида ,толкова много хубави новини ,че чак ме просълзихте .Честито на всички .Супер е това ,което се случва.Успех желая на всички ,дано всяка от нас скоро има повод да се похвали .Стискам палчета ,всичко да е наред до финала на всяка от вас. :crossfingers: :bighug: :goodluck:
*


ДОБРО УТРО СЛАДУРКИ!
Мерси за кафенцето Пете :DПийвам си го с наслада,че след малко ще се опитам да подомакинствам малко....
Мунки,не съм пускала палците мило :crossfingers:Успех в неделя!
Вивко,радвам се че всичко е минало и вече от тук нататък те очакват само прекрасни моменти,така да знаеш :D
Наистина,какво става с Мамчето...Никаква не се е вясвала напоследък тук :ask:


Лек петък и прекрасен уикенд ви пожелавам!


*
Добро утро и от мен!Пете,мерси за трапезата,аз предпочитам кафенце ,но сега пия уж безкофеиново,пък колко е такова...С нетърпение чакам понеделник за прегледа,а на всичко отгоре и почвам работа момичета по програма за ресурсни учители и се питам как ли ще е ,като когато се раздвижа повече особено по стълби като вчера и веднага хоп...зацапване :ask:Нещо доста от бандата не пишат... :ask: Евейшън,Йоанче.. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

Фибс ,честито ви синче!
да ви е жив,здрав и много да ви радва! :ballons: :bighug: :balk_5:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте момичета кокичета.

Фибс, честито ти юначе! Да ти е живо и здраво и много да те слушка като порастне.

Ники предварително ти благодаря за молитвата, която ще отправиш и за нас-тези които няма да можем да дойдем.

Монииии а бой???? Какви са тези стълби, и каква работа ????? Ей никаква работа- каза Йоли и не прие отказ. ЕЕЕЕЙ пази се мила, работата друг път.

На всички мацки хубав уикенд и много усмивки. На ловуващите, да хванете яйчицето, а на тези като мен, които чакат... много здрави нерви мацки!
Целувам ви и до понеделник, че вкъщи сега нямам нет.


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ей Мони,ще ти дърпам ушите аз на тебе.Не ти ли казаха да се пазиш и да лежиш?Ей маце......хъм,не знаеш пък Марина колко е лоша,да си седиш мирна в къщи,че.........
Исинко,звъня ли на Стинката,много ми е притеснено нещо.Да й драсна едно СМС-че ли и аз не знам.Пък ти да вземеш да махнеш тая лентичка с тия грозни фасове,че.......и на теб ще ти дърпам ушите.Направо ми вадят очите тия гадорийки.Знаем те че вече ги зарязваш сериозно,тури една `убава лентичка,като тебе такава :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Момичета приемам критиките и дърпането на ушенца :oops:,ноооооо кой забравя асансьора е тъй...Сега кълча кълки в кревата и така :lol:А за работата ще видим,има и болнични .Йоли,Маринка  :bighug: 

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
ААААа Мони, ние знаем, че има болнични, не е лошо да ползваш такъв.Пази се муцунче моля те  :bighug: :bighug: :bighug:


*
Йоличка мила това е единствения начин да съм у дома , а не в училище-и аз не искам да ползвам ама....Целувки

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Не искаш да ползваш, но трябва.Бъди разумна и остави малко училището- то ще си е там и ще те чака.Най-важното е ти и бебето да сте добре и да останете заедно до края. Но...за тази цел не трябва да си толкова работлива. Абе твоя мъж не ти ли дърпа ушичките, а ??? :bighug: :bighug: :bighug:


Здравейте и от мен в този чудесен слънчев и най-вече последен работен ден от седмицата! Минавам да ви изчета - поздравления на Фибо -живи и здрави да са !При мен нищо ново засега - чакам посещение при доки и това е!Чувствам се добре - и няма да забравя  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :crossfingers: :crossfingers:на всички момичета!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Да не пропусна и аз да се отбележа днес тук, че май откакто нахлухме с гръм и трясък взеха все хубави новини да се въртят тук!
Моникс да лежиш ей, че ще дърпаме ушите! osi_6
Вивка, бързо да оздравяваш :bighug:
Страхотни почивни дни ви пожелавам на всичките!  :bighug: :bighug: :green_dust_1: :green_dust_1: