0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Покана от "Жените с Марта Вачкова"
« -: Март 11, 2010, 12:12:55 pm »
Момичета и момчета, имаме покана от предаването на Марта Вачкова за запис на 16-ти март, вторник от 12,30 до 13,30 ч. Темата ще бъде бременност в по-късна възраст. Предложението е да се поканят няколко жени, бременни или родили в най-хубавата възраст, за да разкажат какви проблеми са имали, през какви трудности са минали и какви са предизвикателствата на една отложена във времето бременност, както и специалисти в областта.

Марта Вачкова и нейният екип винаги са подкрепяли инициативите на Зачатие, затова и ние подкрепяме техните, а и темата е интересна и е добре да се представят различни гледни точки.

Моля който има желание да участва, да ми се обади, за да му дам телефона на организаторката на предаването.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Покана от "Жените с Марта Вачкова"
« Отговор #1 -: Март 11, 2010, 12:30:02 pm »
Допълвам - може да се спомене възрастовото ограничение, което е важен обществен проблем.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу