0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #180 -: Март 16, 2010, 13:49:25 pm »
Стига се вкарва във филми. Но-шпа си пий при нужда. Дуфастон не се изписва на всички наред, така че споко. Моите ребра за сега не са пострадали :D
Честито на geko
« Последна редакция: Март 16, 2010, 13:50:56 pm от shanoar »
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #181 -: Март 16, 2010, 13:57:17 pm »
Благодаря за бързите отговори.Да пия Нош-па,но само при болка.
След 30 мин съм на преглед,ще ви пиша после как е минало.
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #182 -: Март 16, 2010, 14:00:42 pm »
geko, това за но-шпа беше за Раиса, че все иска и тя да пие разни работи. На теб успех на прегледа и питай доктора какво да пиеш за твоя случай-иначе ние не сме лекари и можем да даваме мнения, но назначенията са от доктора.
Още веднъж успех
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #183 -: Март 16, 2010, 14:09:11 pm »
geko, честито! :D Това е прекрасна новина, пази се и почивай. Изчакай прегледа, доктора ще каже какви изследвания да пускаш. Лека и спокойна бременност!

Момичета, мъжете трябва да помагат, все пак толкова дълго сме ги чакали тези бебета, не си заслужава да се рискува. Скоро наближава и пролетното почистване, а то си е доста изморително. По принцип в къщи аз се оправям със всичко, но от трансфера мъжа ми чисти, аз върша по-леки неща, пера и готвя. А от както той чисти дори му правят някои неща впечатлени, които преди  не забелязваше и се справя добре. Скоро даже имахме гости и ме питаха с какво чистиш батериите в банята, много лъскат. А половинката после ме пита: ти каза ли, че аз ги чистя.  :lol:
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #184 -: Март 16, 2010, 14:10:15 pm »
geko, честито! Пази се много, дано всичко е наред!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #185 -: Март 16, 2010, 14:36:24 pm »
  Току що говорих с док по телефона и ми каза след като като кървенето е намаляло(даже мога да кажа че нямам) и че нямам болки,да не ходя днес на преглед ,а в петък ще се видим.Каза че би било добре да си намеря Прегнил-инжекции.И като му споменах ,че в понеделник ще ходя в София изпадна в ужас,че ще пътувам в това състояние.А Стаменов изрично ми каза след 10 дни да отида на преглед.
 Ще послишам интуицията си,а тя ми казва че трябва да отида до София.
 Споделете, на някоя от вас предписвано ли му е Прегнил?Това мисля че е прогестеронов препареат,нали?
 
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #186 -: Март 16, 2010, 14:37:48 pm »
И ние бяхме днес на лекар - бебка си кълчеше дупето нагоре, надолу  :), мериха и вратлето и засега всичко си е в нормата, и ми взеха 6 епруветки с кръв... 8), хубаво че знаех, че иначе щях да се изсипя от стола. :wink:Другия четвъртък трябва да се обадя само за резултатите от кръвта - дано всичко е наред.

geko - Честито - лека и безпроблемна бременост.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #187 -: Март 16, 2010, 14:55:34 pm »
geko :) честито.Да полежаваш повече сега а ако трябва звънни и говори с доктора може да отложи още малко посещението в София.
stertje,радвам че и при вас всичко е ОК :) а бе кълчат се тези бебешоци не ами гимнастика играят вътре ,аз имам чубството че реброто ми е счупено и ще пробие кожата :lol:
jasmin_veni ,определено ще наблегна на тези храни и дано се размине лежането по болници.
cambozzola  :) а ма и ти ме гониш де със седмиците ,ще полежавам сега повечко че да се позакрепя малко и да я успокоя тази моята мома :lol:
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #188 -: Март 16, 2010, 14:58:26 pm »
Геко, мисля, че трябва да идеш до София. От кой град си? Мисля, че прегнила е добра идея, стига да ги има във вашите аптеки.
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #189 -: Март 16, 2010, 15:03:14 pm »
Момичета, чухте ли най-новата простотия, една от антикризисните мерки, които е измислило да въвежда правителството е Съкращаване на майчинството-нямам думи просто...
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #190 -: Март 16, 2010, 15:26:26 pm »
Аз също го прочетох това за майчинството. Много се ядосах! Това вече е прекалено!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #191 -: Март 16, 2010, 15:52:18 pm »
Нямам време да ви изчета но се надявам всички да сте добре и на наближилите да се срещнат със своите дечица желая бузите ви да са мокри от сълзи на щастие.

Успех момичета:)
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #192 -: Март 16, 2010, 16:44:18 pm »
geko честито :D относно Прегнила-аз също мисля че е добре да си сложиш няколко ампули.Аз бях с кървене много дълго време.....бих си 3 ампули прегнил през 3 дни и е факт че кървенето спря.Дай Боже да го няма никога вече.Дано се закрепят бързо нещата при теб.
Бубе много гадно с тези контракции  :? нали си говорихме скоро с теб за тях  :?Почивай си повечко и не се натоварвай-всичко ще е наред.
Лисее  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #193 -: Март 16, 2010, 16:55:29 pm »
това за но-шпа беше за Раиса, че все иска и тя да пие разни работи


 :lol: :nurse_1: osi_15

Бубе забравих да кажа,
ако трябва болница - еми...болница.  :) Само всичко да е наред. Дано се размине с почивка  :) и да се похвалиш.


,За Прегнила,
аз съм взимала за инсеминацията. До колкото знам тук в БГ го няма , а каквото има го продават на черно, 5 пъти по скъпо. 1 ампула върви към 100 лв. а аз взех от Гърция 4 за 100 лв. ( купи ми ги лекар, койт отиде там на почивка...)

Голяма хамалогия беше с този Прегнил.
В интерес на истината имам ги тези 4 ампули в стария ми лекар (ако ги пази изобщо...) но имам усещането че тй иска сам да си ги продаде...нищо че са мои.

Аз вече нямам контакт с този лекар, но Геко, ако не намериш, мога да му звънна да го питам какв става, дали ги пази...и дали ще иска пари за тях.
« Последна редакция: Март 16, 2010, 17:03:37 pm от Raissa777 »
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #194 -: Март 16, 2010, 17:00:18 pm »
Привет момичета и от мен!За първи път пиша в тази част на форума!Геко,аз съм със същия проблем.Бременна съм в 5 г.с ,и кървях около 5 дни като все още имам розово зацапване.Вчера бях при док и каза ,че не гарантирал износване на плода/януари имах пол.тест за бременност и пак ми дойде цикъла/ поради тази причина.Правихме и прегнил от 5000 миналия четвъртък.Сега на прегледа на 22.03 ще се моля да си имаме и сърчице!Пия и дуфастон 3х2,и Геко да,Прегнила е прогестеронов препарат.Прегнила се произвежда в Гърция и мъжа ми го купува от Благоевград,защото в Дупница не го внасяли от 1 год.1ампула -20лв я взехме
« Последна редакция: Март 16, 2010, 17:09:22 pm от moniks_s »

*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #195 -: Март 16, 2010, 17:27:21 pm »
Геко да,Прегнила е прогестеронов препарат.
Прегнилът е ЧХГ, а не Прогестерон!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #196 -: Март 16, 2010, 17:32:38 pm »
Уффф , :oops:извинявам се ,все пак не съм веща ,така мислех, важното е да помага.

*
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #197 -: Март 16, 2010, 17:37:01 pm »
Благодаря ви момичета :)всичко ще е на ред аз знам бе :wink:
Относно Прегнила Геко както ти казва jasmin_veni наистина ще е хубаво да се сложи ,той лекаря си знае де.А има и в България аз съм вземала от Варна една позната ми го купи по 18лв.бр. и от Турция там пък беше14лв бр. ако на някоя и от вас и трябва спешно виште в темата подарявам там от време на време виждам че има :)
Леки бременности момичета :crossfingers:
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролет&
« Отговор #198 -: Март 16, 2010, 19:10:46 pm »
Геко, аз също бях с кървене в 6 седмица, имах преглед и пътувах. А още след трансфера започнах с Прегнил (1500 и 5000) по определена схема, някъде до средата на 2 месец. Купувах си прегнила от клиниката в Плевен, а последните две ампули Прегнил 5000 си ги купих от София с големи връзки за по 22 лв.
Успех  :grouphug:
« Последна редакция: Март 16, 2010, 19:45:47 pm от dama_kupa »

Там, където има любов, няма страх.
                  Апостол Йоан
Re: Тема на бременните № 55 - в очакване на пролетта
« Отговор #199 -: Март 16, 2010, 19:46:19 pm »
Аз докато видя новата тема и тя ще вземе да свърши. :lol: Честито на новите момичета в темата!
Аз малко изчезнах, но това е защото често ме боли коремчето.  :(  Възможно ли е това неразположение в корема да се дължи на желязото, което от скоро пия? Нищо друго не мога да се сетя да съм променила...
Иначе с бебка сме добре - ще се срещнеме на 06.04, ако тя не реши друго. :D Вече имам уговорка с доктора и съм доста по-спокойна. Но страшно ме ръга бебата в ребрата, направо не мога да шофирам вече!  :lol:
Здраве и усмивки на всички!