0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #80 -: Март 11, 2010, 12:16:09 pm »
Добър деееен :D
Не,неее - квъртиранта не се е излюпил още :lol: ами цяла заран шетам,че от хойкане бях зарязала къщата :lol:
На Петето,Тити и Надето - успех,мацки,този месец :D
Успех и на всички други,дано скоро да се похвалите :D

пп Мерси,за пожеланията и стиснатите плаци.... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #81 -: Март 11, 2010, 12:19:57 pm »
Хехехе,Фибс, нека си спинка на топло квартирантчето! :wink:
Има време да излиза навън!
Благодаря за пожеланията!
Все още можеш да ни заразиш с някой вирус  :wink:
Жааааси, Благодаря - пльооос :D :D :D
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #82 -: Март 11, 2010, 12:25:24 pm »
Фибс, на квартиранта му харесва квартирата, направи му оферта за новата квартира (бебешкото креватче) и ще се задейства :)
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #83 -: Март 11, 2010, 12:37:52 pm »
Ето,пускам веднага :D
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

ОфТопик - Венка...пусках оферти и за 8ми март,и за днеска,че и за 15ти...мЪ ней се - не ще,и няма изгледи да иска :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #84 -: Март 11, 2010, 12:54:09 pm »
Фибс, ами 15-ти ще да е  :D
Нали тогава вече ще е по-слънчево и топло, сигурно това чака :D
Хоп, цоп, пльоос :D
Айде, народеее, вирусчета, които може би и за последно ни се пускат  :D
Благодаря Фибс!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #85 -: Март 11, 2010, 12:56:50 pm »
Здравейте милички! Ей ,Фибс ,ама то наистина не останало -стискам ти палци и срещата с твойто квартирантче  да е незабравима ,приятна и да мине леко!Мерси и за вирусчетата ще се разплуя в тях ако мога  :wink: ! Пете ,успех  с лова -дано не ти потрябва заповедта от сърце ти го желая!Успех желая и на всички останали. Аз да се отчета -за сега не реагирам добре на стимулацията ,утре ще направя още един преглед ,но май Инсето ми отпада.
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #86 -: Март 11, 2010, 13:38:12 pm »
Любомирка дано миличка всичко се оправи  :crossfingers:
Вени, Фийбс, Ани благодаря ви за вирусчетата и аз се пльосвам пък барем прихвана  :D
Никой нищо не отписва, дано Радостчето има розови гащи, както иска, пък и всяка от вас каквото си пожелае, но по-важното е да е живо и здраво бебчето, пък с каквито и ще гащи да е, няма да ги връщате я  :D :D :D
Оффф топик : Аз днес съм щастлива, защото си получих паричките от надвнесения данък и ще глътна малко въздух, че бая я бяхме поокъсали.
Пък довечера ще отида при личния за направление, барем най0сетне има ред и за мен, че от 3 месеца му се моля, пък все няма и няма. Обаче аз съм инат и си държа на направлението, вече ми писна да ходя на ляво и на дясно да си плащам, пък все пак си плащам осигуровките и поне един преглед в годината ми се полага по здравна каса, за повече не претендирам, въпреки , че трябва ама аз една направление да изкопча, пък за другото ще му мисля.
Чао момичета и лек ден
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #87 -: Март 11, 2010, 13:46:00 pm »
Здравейте милички!Аз малко късничко се включвам ама така е като си е мъжо у дома.
Но да се изкъпе човек във вирусите на нашите бременилки никога не е късно.
Фибо,Жаси,Ани благодаря ви за вирусчетата.А дали ще сте свекърви или тъщи не е толкова важно.Важно е да сте добри майки,каквито знам че ще бъдете.
Лубе-не се отчйвай заради инсето.Дано се получи пък по естествен начин.Надежда винаги има.
Мацки приятен ден от мен.Аз изчезвам че съм 2ра смяна.
  <br />
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #88 -: Март 11, 2010, 13:54:21 pm »
Любе, само ако знаеш как те разбирам :?, и аз бях така - два месеца различни стимулации, никакъв ефект и инсето отпадна и двата пъти. Месеца започва с надежди и изведнъж някой преглед те попорва...
С какво беше стимулацията?

Анизко, ако искаш да знайш ще има да се молят за свеки като мен :lol: :lol: :lol:, то душата ми с перо могат да извадят  :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #89 -: Март 11, 2010, 14:05:30 pm »
Радостинчеееее пу пу пу пу за менннннннннннн  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #90 -: Март 11, 2010, 14:09:13 pm »
Хе хе ами така де какво свеки само, ама то човек се променя  :D, знаеш лш какво ще е след 20 години примерно
То и мойто свеки уж добричко и те не са можели да имат 11 години деца, ама сега ми мели сол на главата постоянно, че иска внуче , така чеее
Ама аз съм сигурна, че тук тъщите и свекитата ще са различни и добрички към половинките на децата си
Пък и маймуната вече си те е заплюла,  :D :D :D
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #91 -: Март 11, 2010, 14:58:12 pm »
Здравейте мишмуранииииии. Ох колко сте сладки - чета и се усмихвам. Извинявайте, че последните два-три дена и мен ме отняма, но...задачки.А и вече ми свърши болничния и тръгнах на работа а тук е ...АД. Ей сега се поскътах малко да видя как сте и да напиша някой друг ред.Фибс миличка много си сладка-къде сега си се хванала да шеташ-времето днес е хубаво наслаждавай му се. Пете, стискам палчета нали знаеш.ТХД  :welcome3: и дано ловът да е много успешен.
Хайде сега да се похваля малко. Във вторник си взех документите от лапароскопията и после ходих при чичо ви професор, който в речника си доказа, че има думички като "чудесно" "браво" " прекрасно" и "идеално". Десният ми яйчник даже е направил ОВУ и аз съм мноооого HAPPY .Сега иска да направиме цитогенетичен анализ и тогава вече ще направи концепция, но накрая на прегледа каза "еееей, ще излезе човек от тебе" Сигурно е говорил буквално а? Как мислите? Хииххихи.И още каза, че имал бум на бременни и ми е крайно време да вляза в техния списък , затова бързам да се поплицикам във вирусчетата, за които благодаря мацуранки. Лелееееее цял роман изписах- Извинете Целувкам си ви всичките и дано довечера отново да имам време да ви видя как сте. На всииииички успех и много цунки-мунки. Айде вече да се оправяме и да се местим дружно в друга темичка. Охххх голяма съм бърборана .А между другото след лапароскопията реших, че трябва да ми е 28 дневен МЦ и ако е така днес вече е първи ден закъснение.Моя професор дали щеше да види нещо ако съм заченала ???? Ух айде млъквам вече и ИЗЧЕЗВАААААААМ   osi_19
« Последна редакция: Март 11, 2010, 15:24:50 pm от ioly »


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #92 -: Март 11, 2010, 15:30:32 pm »
Хей, момичета  :sunshine: затъжих се за вас :P
ама знам кога да се появявам, а  :wink: От толкова сини вируси дали мога ли да прихвана едно женско :babyflips: :wink:, че ми е на сърце, а и съм в очакване?!?  :crossfingers:
Според мен, тъщите и свекървите са мили и добрички само на снимки и от разстояние поне 200км. Не че се оплаквам от мойта - напротив, но тя живее в Щатите  :wink:
Среща - 1 път в годината през лятото в България. :balk_177:
Тити, много пророчества станаха за теб! :P Време е вече да се сбъдват  :crossfingers:
Наде, незнам на какво се дължеше това ми главоболие, защото за първи път ми се случва да е толкова силно и надявам се за последно. Ти как си? - не съм имала много време тази седмица да те шпионирам по другите теми  :oops:
Жени, ама какво си ги направила тези в НАП, че да ти върнат пари?! 8O На мен за някакви дребни суми ми бяха изпратили писмо, че ще пращат съдия изпълнител, та бяха изкарали ангелите на майка ми :x
Маринка, абе много си ни вдигнала летвата
... и мноооооооооого секс :wink:
не може ли по-малко, но навреме :oops: нещо са ми се изместили сексуалните нужди с това бебеправене, но четох из форума, че не съм единствена и се поуспокоих :wink:
йоли, ама ти си била голям образ  :lol: дано да изкараш едно човече скоро  :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #93 -: Март 11, 2010, 16:20:28 pm »
Лелее днес май е ден на дългите романи  :D :D :D
Та Оли възстановиха ми надвнесен данък , заради ипотеката, която имаме и тук въведоха закон , че млади сем., могат да ползват облекчение , ако имат брак и ипотека до 100хил. лв., това е на кратко, за да не препълвам темата с глупости,защото има доооста изисквания и ако ти кажа, че декларацията ми беше дебела колкото четирите ми пръста на ръката, можеби няма да ми повярваш  :D
Та Йоли бравос мила за хубавите думи на професорчето
Оли да не се преумориш еййй
Та мацкиииии видяхте ли в графиката на Монито какво става ей имаме си вече  :bfp:
Само й стискам палци всичко да е наред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
То и аз май напоследък нещо нямам желание за кеск, незнам защо ама понякога направо съм  :rockon:, а понякога  :balk_126:
Абе женска му работа. Айде чао, че пак и аз написах роман
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #94 -: Март 11, 2010, 16:29:09 pm »
лелеееее милата тя.Мониииии стискам палчета всичко да е добре. Знаех си! Знаех си! Знаех си! Мацки толкова се развълнувах, че... Уфффф не искам да излизам, но... Целувки Монииииииии и пиши ни като си дойдеш от доки- чакаме със затаен дъх.  :crossfingers: :crossfingers: Всичко ще е наред -сигурна съм 
« Последна редакция: Март 11, 2010, 16:31:24 pm от ioly »


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #95 -: Март 11, 2010, 17:28:01 pm »
Муно, измяташ се  osi_6 аз имам обещана снаха и като една видна свекърва ще си я търся до дупка! Виж ако момите са 2 или 3 става тогава със Стинка (ако е свеки тя де) можем да си ги разделим, иначе първата принцеса си е за мен!!!  :bighug:
Женя, трябва да ме светнеш малко с тези декларации, че ние на там сме се запътили (към брака де) и да се възползвам от държавата максимално!
ioly браво за хубавите новини!
ollivia права си за свекитата, аз моята като изляза на терасата и ще я виждам на нейната ама какво да правиш - съдба.
Стинката, аз знам, че ще си свеки мечта, ама дано ти се сбъдне твоето желание да си тъща, а Муната като се опъва да си дава щерките, аз нямам против изобщо да се сродявам с теб!  :bighug: (гледай даже името ти избрах да е в розово) Майтапя се миличка, каквото ще да е - живо и здраво да е!  :goodluck:
« Последна редакция: Март 11, 2010, 17:30:07 pm от anizi »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #96 -: Март 11, 2010, 18:41:34 pm »
Йоли,е хайде браво за чудесните новини :D
Монкс се стаява,милата,че не й беше леко скоро - Мони,мила - стискаме силно палците,този път всичко ще е наред - аз Вярвам :wink:
Женка,всичките минаваме през този етап,с бебеправене...някак всичко се обърква...ама след известно време се оправя.Поемаш дълбоко дъх и цамбур в кревата :lol: Все пак,понякога от нас мноого малко зависи - за жалост,ами поне да се позабавляваме 8)


Охооо,тука нещо снахи,та зетьове - взимат се,дават се... :? :? :? Алоууу,туй да не са Великденски яйца,че си ги менкате беее :lol: :lol: :lol: Пфюю,аз пак го д..м под опашката :lol: Па и съм далече :? Няма да намажа,шарена снахичка.... :( :lol:
Бе,казват едно време ,снахите се крадели...?Ми аз освен,да дойда си гепна едничка... :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #97 -: Март 11, 2010, 19:45:58 pm »
Цитат
Анизко, ако искаш да знайш ще има да се молят за свеки като мен   , то душата ми с перо могат да извадят    
Ам ти за туй не ставаш за свекърва бе,тая ми ти снаха ще ти изяде главата.Каквато си ми добричка има да те трови..........мале трябва да ти помагам,как ще те отървам не знам :lol:.Ще подрониш авторитета на свекървите,ако всички са като тебе,не знам,отиде им реномето на зли.Сладураната ни тя.
Мони,честито и тук,всичко ще се оправи,успокой се и се пази.
Лека вечер от мен.
« Последна редакция: Март 11, 2010, 19:47:42 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #98 -: Март 11, 2010, 20:26:19 pm »
Ох, сърчицето ми се разтуптя  8O. Положителен Ову тест. Лявата част на втората черта беше даже малко по-наситена от цвета на контролната. Имам усещане, че утрешният тест би дал даже още по-наситена, не знам защо. За първи път виждам такова нещо и се развълнувах, затова веднага цопнах в темата тук, надявам се да не досаждам.

Честито на Моникс за хубавата новина, да ти е много лека и безпроблемна бременността и накрая едно хууубаво здраво красиво бебче да прегърнеш :-)

Целувам ви всичките! :-)


Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #99 -: Март 11, 2010, 20:37:23 pm »
Абе няколко пъти се връщам назад да чета какво е писала Моникс, и няколко пъти не виждам нейн пост, пък валят честитки...трябваше да шпионирам в другия подфорум :wink:

Моникс, много спокойствие и положително мислене, да слушаш док и да пазиш леглото :). Всичко ще е наред  yahoo_17

cdrandarova ами щом е наситина чертичката на Ову теста  :wink: :bed: :bed:, Петя няма да е сама тези дни :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!