0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #60 -: Март 10, 2010, 17:34:05 pm »
Здравейте  момичета,тъкмо се регисирах във фоума и веднага бързам да се присъединя към групата на "чакащите щъркела" :oops:

Надявм се скоро да видя и аз така желаните две чертички. :bfp:

Радвам се,че има с кого да поговоря на тази тема  :bighug:
 
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #61 -: Март 10, 2010, 17:36:49 pm »
И аз малко  :offtopic: ама май наистина по време на война и криза са раждат повече момчета  :lol: :lol: :lol: , но нищо нашата групичка ще гледаме да наваксаме с бройка принцеси  :lol: :lol: :lol:

t_h_d  :welcome: и дано скоро се похвалиш  :wink:

*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #62 -: Март 10, 2010, 17:44:34 pm »
Надеж, точно обратното знам аз - момичетата са повече в "кризисни" ситуации.

ТъХъДъ, привет! Твоето желание - мое пожелание  yahoo_17 preggo
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #63 -: Март 10, 2010, 19:35:09 pm »
Олеее,довлякох се 8O :lol: Брех,хора - взехте ме за дъвкаааа и ми се смейте амЪЪЪ,утре ако не се всясна - да знайте,квартиранта е решил да се изнася :lol: Май попрекалих с ходенето днес...както и да е...

Аз пък да ви кажа,че много от нас се изнесоха в "бременната",а има и други които просто не им се пише,но и аз се надявам да са добре :wink:

Пък новата групичка,да навакса със розови +чета,че мн мъжко се събра... :lol:

На новата мацка - добре дошла :D

И мнооогоо висруси от мене  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #64 -: Март 10, 2010, 19:48:01 pm »
Ехооо, Добра ви вечер и от мен! :D
Как сте милички???
Първо да се отчета - док. каза , че фоликулите са ОК, но нещо лигавицата не била както трябва, но не е проблем - днес 12ден е 8мм, а фоликулите са 18 и 19мм  :D
Каза, че няма място за притеднение  :D
Другата седмица в четвъртък ще се видим отново. :D
А сега по темата - прави сте, че някои от нас вече не пишат, като казват, че няма за какво, а има и такива, които нямат време  :?
Липсват ми всички, но всеки си преценя  :wink:
Фибс,Ани, Дианка много се радвам, че ни посещавате и пръскате с вирусчета :D Благодаря ви!  :D
Радосттинче, второто ще е да знаеш!  :wink:
ТХД - Добре дошла! Дано и скоро да ни се похвалиш с +++++ :D
На всички желая успех - дали в лова, дали в изследванията, или друго - стискам палци за всички  :D
Лека и спокойна вечер!
ПП: Малеййй, аз докато се напиша и наговоря по тел. е минал кажи речи половин час и Фибс се е примъкнала. Дано всичко е ОК след толкова дълга разходка. С теб сме, Фибс!
Благодаря за вирусчетата.
« Последна редакция: Март 10, 2010, 19:51:20 pm от petqst »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #65 -: Март 10, 2010, 20:00:24 pm »
Ха добър вечер.Май и в моята градина има от камъните а?Вярно ,че не са тъй весели темите ни,на мен също ми липсвате ,мили приятелки,но просто не ми остава време.Влизам сутрин набързо да хвърля едно око и не пиша,понеже както казва Радостинка,само ще благодаря за кафето или ще сложа кафе и туй то.Когато работех на смени и бях на комп. почти през целия ден бях в сайта,пък сега не съм на комп.и почти не остава време през деня да вляза.И така де,не че не искам да си бъбря с вас,напротив разговорите с вас много ми липсват.Ама и оная Маймуна и тя се скатава,тъй чеееееее камъните са и за нейната градина.Фибси,ами ти,не остана а,хаймана такава.Хайде лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #66 -: Март 10, 2010, 20:15:14 pm »
Пете, браво за фоликулите  :D Хайде дано ги хванете и двете  :wink:
Фиби, хайде неостана  :D

приятна вечер на всички

*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #67 -: Март 10, 2010, 22:15:37 pm »
Ама и оная Маймуна и тя се скатава,тъй чеееееее камъните са и за нейната градина.
Хахаха, това ми звучи като оправдание, ноо има и истина  :D :D :D
Пете, браво за фоликулите  :D Хайде дано ги хванете и двете  :wink:
Наде, ха дано  :D
А пък ако ли не -в петък съм в Софето за заповед, иииии ще действаме :D
Успех и на теб!
Лека вечер!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #68 -: Март 10, 2010, 22:37:35 pm »
Хахаххаахах лелеее дупето ме сърби,ушите ми пламнаха и некви павета летът тука  :lol: :lol: :lol:
 Сегааааа аз непиша ,но просто найстина нищо не се случва около мен ,и да не става само едно и също мерси за кафенце и лек де  :wink:
 Чета си ви,то вие су=игурно сте видяли де ихиххихихихихихи че клюкарствам  :lol: :lol: :lol:
 A тази Мари хубваааааа Маринаааа ейй клюкарка такаваа,тъкмо ме бяха забравили хахаахахахахха и ти ведна " ама тя и маймуната.... "  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 Ей Обичкам си ви,но като че ли сега пшовечко чета,и се боря със себе си ,с чувствата вътре в мен :)

 Фибссс айде чакам с нетърпение да изплаче твоя юнак  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #69 -: Март 10, 2010, 23:23:42 pm »
Хайде добър вечер от мен!Аз чак сега смогнах да седна да видя как е тук.
Точно преди седмица си изпращах мъжо в чужбина с нагласата че ще е за дълго,а днес сутринта в 4ч. съвсем изненадващо взе че се върна.Една мацка Снежи-се оказа пророчица и ми пожела в темата за графиката ми след кратката раздяла срещата ни да бъде съдбоносна и да получим така очакваното щастие.Дано миличка както позна че раздялата ще е кратка така да познаеш и за другото.Мъжа ми се върна в най-подходящия момент.Днес ми е 7 ден,а аз съм с ранна Ову така че дано всичко е на наша страна този път.
Лека вечер момичета и леко раждане на Фибо.Може да е утре.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #70 -: Март 11, 2010, 07:10:37 am »
Добро утро,сладурки.Хахахаха Исинки,набутах ли и теб а,ми че няма да съм само аз.Пък и мен ако питаш никой не те е забравил,напротив липсваш на всички.Хайде,момичета има или не нещо покрай нас,нека пак си бъбрим в темата,за всичко,не само за проблемите ни.
Тити,успешен лов,ние с теб пак сме по едно и също време,хайде дано и заедно да си разхождаме тумбаците пък после и количките да си бутаме заедно,ти ще прескачаш до тук ,аз ще ти идвам на гости,такива ми ти работи,хубаво нали :wink:.
Хайде и по едно кафенце от дъждовна Варна и да ви пожелая приятен ден и мноооооооооого секс :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #71 -: Март 11, 2010, 07:19:20 am »
Добро утро,мацки! :D
Маринкаааа,при вас дъждовно, ама тук във Филибето пак сняг, то бива-бива ама това на нищо не прилича, я да вземат тия мъже да ни зарадват с нещо по-така, че да се усмихнем и да грейне слънцето, не само да викат "вижте се жените". :lol: :lol: :lol:
Мерси за кафенцето, пийвам че работа ме чака.
 :welcome_1: ТХД.
Хайде лек ден и много късмет на всички, дано да имам време пак да влезна.
ПП:Ей,онова дето си изтърка зъбките от миене, да вземеш да кажеш какво става с теб, че те мислим. :wink:
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #72 -: Март 11, 2010, 07:46:23 am »
Добро утро и от мен!
Маринка, мерси за кафенцето, нещо ми е сънливо, а и снощи не успях да спя-само се въртях  :?
Хмммм, то и в Зарата е мокър сняг :(
Лек и спорен ден, милички!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #73 -: Март 11, 2010, 09:15:38 am »
... Дано миличка както позна че раздялата ще е кратка така да познаеш и за другото. Мъжа ми се върна в най-подходящия момент.
Дано, дано. Това ще е страхотно, много се радвам за теб  :hug2:

Аз като гледам с теб и Марина се движим почти в един график.

А кафенцето е супер сладурско, мерси!

Желая ви хубав снежен ден!
Пролет се била задавала  :wink:
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #74 -: Март 11, 2010, 09:21:17 am »
Кафето още топло ми се струва, ще взема и аз да си пийна, благодаря, Маринка :-)))

Много сериозно от две неща почва да ми омръзва - от снега навън и от лошите лоши отрицателни ову тестове последните два дни. Мисля си, че днес е крааайно време да видя по-наситена чертичка, а, дано.
А вие, милички, ловувате ли? Сигурна съм, че съвсем скоро ще има резултат :-) Така де, заслужили сме си го. Пращам нужното: :green_dust_1:  :balk_102:

Добре дошла на новото момиче, бързо да се похвали за успешен лов. :-)


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #75 -: Март 11, 2010, 09:45:33 am »
Добро утро и от мен ! :D
Благодаря за топлото посрещане :balk_81:
Взимам си от хубавото кафе на Маринка и се залавям за работа  :balk_121:
Дано да прихвана някой вирус   :green_dust_1:

Успех на всички в лова  :pleasantry:


Лек ден ви желая!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #76 -: Март 11, 2010, 09:56:58 am »
Здравейте, малии тук голям сняг бе хора /Русе/ май пак ще ни затрупа и "изненада"  :D както винаги, ама какво да се прави.Аз честн ода си призная предпочитам да вали сняг, отколкото да вали дъжд. Аз днес ще ходя да си купувам ову тестчета, че вече нямам търпение, мъжо вчера се прибра от 3-дневно отсъствие и се надявам да си остане и другата седмица, за да може да половуваме,той снощи ме пита ние няма ли да почваме вече да си правим бебе, пък аз му казах, че то не само бебе трябва да си правим, а и да се забавляваме, но беше много уморен и премръзнал и затова решихда му дам почивка, но от днес го почвам  :D
Фийбчо така миличка , както вече ти казах разхождай се докато можеш, пък и по-лесно ще ти е да родиш бебочето,  :D То ще се чуе кога е било събитието
Исе как така няма какво да пишеш, я гледай как си вървят дните, вече 3 ден абез цигарка, ами браво бе душа, голямо постижение.
Монито ми се губи, крие какво става с нея,пък ний тука даси гадаем ааа  :lol:
Добре дошла на ТХД дано скоро се изнесеш от тази тема, но да наминаваш като другите момичета да ни пръскаш вирусчета.
До колкото си спомням, аз като бях бременна /2004-та/ беше бум на розовите гащи, за после незнам, но то така редуват сенещата едната година има повечко момиченца , другата повече момченца и така.
Малиии колко много изписах. Ама така днес съм малко по-свободна/ поне засега/ и мога да си позволя  :D
Айде стискам палци на всички за всичко и съм с вас  :crossfingers:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #77 -: Март 11, 2010, 10:43:55 am »
Добро утро, мисля да ви се настаня в темата и да ви ръчкам, че като гледам само така се раздвижвате и дано да не е само за да ме направите щастлива за ден два!
На кафенце щом е от Маринката ще седна с вас, ама ще си сипя чайче, че и кашлям  :oops:
Пък я да питам аз вие защо отписахте така Стинката за розови гащи.... 8O следващия път щяло да е момиченце, а защо не още този? Вярно, че в години на криза свекитата сме повече от тъщите ама все пак, познаваме Стинката - виждате ли я като свеки?  :lol: :lol: :lol:
Фибоооо изчакай с квартиранта до 15-ти да се посмея малко!  :lol: :lol: :lol:
Добре дошли на новите момичета, и дано скоро да се измитате от тук, пък ние ще направим всичко възможно в нашата най-прекрасна темичка да ви хареса :bighug:
Стискам палци на всички - няма да ви изброявам поименно, защото ще изпусна някого без да искам.  :goodluck:
Изчезвам да не стана нахална и да ме изгоните накрая ама няма да забравя едни сини вируси да ръсна  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #78 -: Март 11, 2010, 10:57:16 am »
Хоп, цоооп под вирусчетата  :D
Благодаря, Ани!
Ха така, настани се да ни ръчкаш, че като гледам май доста хора са се отписали да пишат  :wink: И няма да те гоним, що за приказки??? Та ти си една от нас  :wink:
Ей, Маймунче, браво за цигарките! :D Успех!
Хайде, момичета, докладвайте какво става, че ви мисля и аз.
Вивка, скорошно оздравяване, мила! И пиши, деееее.
Лек ден!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #79 -: Март 11, 2010, 11:32:14 am »
Добро утро! Цоп и аз тук да ви видя и да пусна виручета  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1::) Гледам нещо имаше затъжили се по миналогодишните ни темички - наистина бяха някак си по-оптимистични, но това не се е е променило - просто старите кучета по една или друга причина спят зимен сън в момента, пак ще има смях тук, споко :)
Ани, то и аз не се виждам като свекърва, ама ще се видя :lol: Пък да ви кажа нещо за момчетата и момичетата - понякога наистина изненадват на финала. Като лежах в Майчин дом имаше една мацка, която на всички прегледи й казали момче, вклчително и на 3Д, а на финала роди момиченце :lol:
Маринка, кафенцето е екстра :)При вас голям вятър - снощи като гледах новините, имате си триметрови вълни, тамън за сърф, ако беше по-топло :)

[/url][/url]