0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #160 -: Март 13, 2010, 13:44:24 pm »
Здравейте, момичета!
Раде,Мони,честито сладурки,да се пазите и ви желая много щастлива бременност.
Раши   :ask:.
Аз в момента съм в сесия и уча за изпити, но още малко остана и ще съм по-активна, това не означава, че не влизам да ви наглеждам.
Успешен улов на всички, то май сте доста,цяла БГ ще тресе тези дни.  :D :D :D
Хубав уикенд,целувки.
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #161 -: Март 13, 2010, 13:49:51 pm »
Здравейте отново!
Мони, Раде, дано всичко около вас се развива ОК! И да се пазите, моля~! :D
Йоли, съжалявам, мила! Но дано следващият месец да хванете Яйцето! :D
Бубе, благодарности за вирусите! Пльоос! :D
Маринка, успешен лов мила! :D
Момичета, я дайте по-вече инфо за Асеновград, че нещо ме зарибихте  :D
А ако се навия, може и Вивка да дойде! :D
Ще се радвам да се запознаем! :D
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #162 -: Март 13, 2010, 15:42:55 pm »
Раде, Мони,стискам ви палци милички!Да ви е честито и безпроблемна бременност до края!Пете,до колкото прочетох Чоки е в понеделник на преглед,та се надявам да се видим с нея (но ако съм в грешка ще се види с теб  в четвъртък :lol:)Йоли,съжалявам миличка ,но вярвам ,че позитивизма ще ти помогне скоро да постигнеш мечтата си!Радостинка,мерси за подкрепата ,а и към всички други много сте милички  :hug2: иначе на Клостила не реагирах добре ,но нищо с друго ще успеем-аз вярвам в доктора си!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #163 -: Март 13, 2010, 15:50:32 pm »
Здравейте бе мадами аз се намесвам за следобедно кафе, че днес малко се пооспах и после като се хванах да шетам, че чак сег асядмав да напиша някой ред.
Радее хами тихичко честито бе мила, знаех си аз , че ще е + тестчето, лека бременност и здраво бебче на финала.
Йоли някъде май ми се стори, че писа, че цикъла ти е около 30-35 дни, дано е така и да е рано за тестче и следващото да е ++++++
Цвете права си Рашито ???? питах аз ама няма кой да отговори  :D, а на теб успех с изпитите.
Мамчето ми се губи цяяяла седмица , пък и предната , миличка дано си добре и да има само хубави новини около теб  :bighug:
На всички успех във всяко начинание. Аз продължавам да си правя ову тестчетата, вчера беше -, но дано този път с мъжо се улучим и да не е на път, когато трябва  :D
Айде лек ви ден сладурани
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #164 -: Март 13, 2010, 16:05:42 pm »
Айде аз пак тук и аз за следобедно кафенце-както го обичам. Любе, ами всички ме познават като много позитивен човек, но се надявам неуспешните опити да спрат преди да успеят да ме сринат.Жени, по принцип съм с нередовен / на 2-3мес/ и си мислех, че след лапарото трябва да е нормален вече, но...явно не е.Но пък чичо ти професор каза че съм направила ОВУ така че все някога ще дойде през този месец. I hope so.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 17:08:15 pm от ioly »


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #165 -: Март 13, 2010, 16:35:42 pm »
Е хайде здравейте и от мен най-накрая.То на тая работа край не и се гледа.
А тук цял ден лаф-мухабет.
Раде-ха честити ти  :bfp:.Знаех си аз.Браво.
Мони-и при теб всичко ще се оправи.Само си почивай.
Йоли  :bighug:Другия месец с нови сили и така до успеха.
А който ходи в този храм в Асеновград нека помоли попа за една молитва в името на всички от зачатие.(шегувам се).
Днес наистина е страхотен ден.Добре че има хора като Петя и Маринка,че се удавихме вече в тези снегове.
Хайде приятен остатък от деня и успех на ловуващите като мен!
  <br />
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #166 -: Март 13, 2010, 17:16:16 pm »
Опааа,иййй аз пак на опашката...тц тц тц :lol:

Раде,ми на уше ЧЕСТИТО,всичко ще е както трябва и на зима - четирима :wink:

Моникс,лежи си,почивай си....само до тоалетна да ставаш...сега с Дуфастона ще оправите работите,споко :wink: Мисли си само слънчеви работи :D

Петич?Как си бре?

пп И понеже,мойто момченце ще е зодия Магаре,и се инати и не ще да се люпи...ще се възползвам да ви поопръскам с вирусчетаааа :D

 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

пп Па,да ви кажа че у Белгийско времето е криво....тъй че тез наште двете...подозирам че имате втора пооо-тъмна страна 8O :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #167 -: Март 13, 2010, 17:40:58 pm »
Оооо и аз да честитя, видяхте ли, че като рабзуним темата и изскачат разни зайчета от тук от там. Раде, честито мила! Дано всичко да е ок до края!  :babyflips:
Някой има розова лентичка  :bighug:
Моникс-в леглото....плътно там и ще е ок. Ти само почивай!  :goodluck:
Маринката  :bighug: :goodluck: ти знаеш де!
И аз забелазвам разни скатаващи се дето ще им  osi_6 и трябва да ги върнем обратно тук!
Хайде още син прах от мен  :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #168 -: Март 13, 2010, 18:00:00 pm »
И на мен ми направи впечатление, че едно слонче порозовя.  :D :D :D
Фибчо, то детенци си знае,ти само бъди в готовност. :D
« Последна редакция: Март 13, 2010, 18:02:27 pm от Цвете »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #169 -: Март 14, 2010, 08:04:37 am »
Добро утро, момичета

Минавам да честитя +++ тестчетата на Ради и Мони. Лека бременност ви пожелавам  :P
На всички очакващи чудото - скоро ще го бъде :)
Относно празника за Златната ябълка, тази година мисля че ще се чества на 20 Март, но не е задължително да идете точно на празника. Аз миналата година ходих след това. Църквата е много приятна и зарежда с надежда :) Не съм много фен на суеверията, но така или иначе съм привърженик на всяко положително преживяване.
Хубава неделя на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #170 -: Март 14, 2010, 08:27:39 am »
Айде добро утро,неделя или не Марина пак с кокошките е на линия,ама тъй е снощи в 20.30ч.вечеееееее спинках.
Цитат
А който ходи в този храм в Асеновград нека помоли попа за една молитва в името на всички от зачатие.(шегувам се).
Що шега бе,аз също бих помолила който ще ходи да помоли и за нас да прочетат литургия,знам че се плаща,ако някой се навие,веднага бих пратила парички.Аз и без това няма да мога да ида,работя в събота,пък най-добре е да е на самия празник.Моля ви,момичета,помислете и кажете,които ще ходите де.
Цитат
пп Па,да ви кажа че у Белгийско времето е криво....тъй че тез наште двете...подозирам че имате втора пооо-тъмна страна 
Ей лудо,глей как ни нареди,моля ти се,ама заради Борета ще ти простя,ноооооооо като дойдеш в Бг,мисли му,взимам ти Борката и докато си тръгнете за Белгия няма да ти го дам ,да знаеш :wink:.
Благодарско и за Белгийските и Болярските вируси,знам аз аверки сте ми.Ову настъпи и съм метнала мъжо от сутринта,по резептата на Стинчето,днес няма отърване,ще се гоним цял ден.Всъщност,Радостинче ставай,че да ръснеш и ти малко Варненски вируси,та екипа да е пълен,тогава вече магията ще стане,знам си аз :wink:
Малеееееееее дрън-дрън,като че ли само аз съм тука,спрете ме бе ,хора,въййййй досрамя ме.Айде поне по едно кафе да сложа,че да запълня цяла страница само аз :lol:Айде нека да е капучино,че Гарджето кафе не пие,пък само тя ми прави компания,майП.П.И утре е понеделник,Мони и Радка да се разберат,коя ще пуска утре темата,коя е другата седм.,че сутринта ставам в 6ч.и се лепвам на компа.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #171 -: Март 14, 2010, 08:52:23 am »
Добро утро щъркелчета мои. :) Честито на Радка и Моникс, и лека бременност до края! :)
Честити розови гащета и на Радостчето! :D Чакаме ви всичките в другата тема - без изключения! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9:
Фибс - ела  при нас, птичките пеят,дърветат са напъпили, ех... много си я обичам пролетта.
Ето и от мене малко вирусчета:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
П.п Може ли аз да ви изненадам утре с една нова темичка? :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #172 -: Март 14, 2010, 09:23:54 am »
Цитат
П.п Може ли аз да ви изненадам утре с една нова темичка?  
 
 
 
Иска ли питане?Естественно,че може.Нали и ти си бременелка от нашата банда.Значи чакаме тема от наше Стерче.
П.П.Аз забравих да се похваля,вчера взехме Фертил Айд за мъжът ми,и от това да пробваме.
« Последна редакция: Март 14, 2010, 09:25:29 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #173 -: Март 14, 2010, 09:42:24 am »
Еха, днес пак слънчице  :sunshine:
И кафенце.... Марина, мерси!

А и вирусчета пристигнали, бързо да се мушна под тях  :a_cat_06: че почвам и аз лова  :lol: Ама вие сериозно ме замислихте с тези сутрешни гонки, да вземем и ние да опитаме. И без това вечер трудно се получава - малкото докато заспи до към 12ч (ей не ни остава на мира) и ние вече сме отнесли.

Мони, мислим те и стисками палци  :crossfingers:
Мелоди  :crossfingers:
Наде, как си?
Йоли, може пък да има изненада...
Гардже, нищо не казваш  :wink:
Пожелавам ви една вълшебна неделя!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #174 -: Март 14, 2010, 10:17:12 am »
Здравейте, слънца!  :D
Аз доста си поспах днес! :D
Маринка, благодарности за капучиното, веднага си пийвам, че ми е сънливо още  :wink:
Аз снощи писах, писах и накрая - уж да публикувам и хоп, няма връзка със сайта :?
А те преинсталирали сървара, ама на който не чете на време... :wink:
Благодаря на всички за вирусчетата  :D
Прекрасен ден и от мен!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #175 -: Март 14, 2010, 10:48:35 am »
Опааа,иййй аз пак на опашката...тц тц тц :lol:
Лелее, Фибо, ти още ли си тука  :lol: май наистина е зодия магаре твоето момче - а аз вчера точно се чудех дали вече не се гушкате  :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #176 -: Март 14, 2010, 11:00:00 am »
Добро утро и от мен!
И аз да се похваля като Маринка с таз-нощното ми Ову,предшествано обаче от кекс.Но ние пък нямаме възможност да се гоним днес през деня обаче през нощта отново ще има  :cuddle:  :pleasantry:
Честити розови гащи на Радостинка!Тя мисля че такива искаше.
Днес времето е разкошно.Кой ли си е намислил днешния ден?
Аз си пийвам от кафенцето и се яхам на метлите и препаратите за чистене.Днес ми е санитарен полуден.
А на бременните приятни разходки.
  <br />
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #177 -: Март 14, 2010, 11:15:29 am »
Привет момичета! Аз все още съм леко замаяна и объркана от случилото се - не мога да повярвам! Благодаря ви най-сърдечно за подкрепата и пожеланията,  :balk_81:искренно желая на всички вас да видите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:същите две чертички като моите, дай боже всичко да си е на място!Тити - успешен лов, всъщност стискам палчета на всяка от вас - много ми помогнахте!Специални благодарности за съветите на Денис!Ще следя доколкото мога и ще ви навестявам когато имам възможност! :bighug: :balk_21:
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #178 -: Март 14, 2010, 16:32:17 pm »
Здрвейте мили момичета! :) Не е чак толкоз лошо времето :)
Раде, честито и лека бременност :)
Хубав ден на всички!


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #179 -: Март 14, 2010, 16:37:56 pm »
Здрвейте мили момичета! :) Не е чак толкоз лошо времето :)
Раде, честито и лека бременност :)
Хубав ден на всички!
Здрастиии :D А ти докога ще се скатаваш ааааа :lol: