0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #140 -: Март 13, 2010, 09:07:57 am »
Е не устисках, а и вие ме насърчихте да го направя - теста положителен!

Раде, тихичко честито! Прекрасна новина. Бъди сигурна, че до края всичко ще бъде наред.  preggo

Момичета,някоя от вас мисли ли да ходи следващия петък до църквата" Златна ябълка"в  Асеновград? Имало някакъв ритуал при безплодие точно на 5 петък от постите. Давали да се изяде 1 ябълка разделена с мъжа и на жената някакво коланче.

Ники, добре, че ме подсети. Аз мислех да ходя ако съм свободна и ако не съм на работа. Дано и времето да е хубаво  :D

Днес денят изглежда прекрасен. Слънчев, усмихнат  :sunshine: само за разходки. Пожелавам ви един наистина релаксираш уикенд.
Мен оная с метлата ме посети, доста по-рано от очакваното. Радвам се защото миналия цикъл ми беше много откачен. И фулекули нямаше  :(. От понеделник тръгвам наново на ФМ, стискайте ми палци всичко да е наред, че миналият път доки малко ме уплаши.
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #141 -: Март 13, 2010, 09:12:40 am »
....но май ще минавам на чай!Е не устисках, а и вие ме насърчихте да го направя - теста положителен! :oops:Дано всичко да е наред!Приятен почивен ден на всички!
Браво, браво!!! Тихичко честито, всичко да върви по мед и масло!!  :goodluck:
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #142 -: Март 13, 2010, 09:25:47 am »
Раде,браво,честито.
А на"Златната ябълка" в петък,значи може да се засечем с някоя от вас. :)


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #143 -: Март 13, 2010, 09:32:42 am »
Добро утро момичета  :) хубав ден и хубави новини.
Радеее,честито и безпроблемна бременност до края а на финала един здрав  :babyflips:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #144 -: Март 13, 2010, 09:40:25 am »
А на"Златната ябълка" в петък,значи може да се засечем с някоя от вас. :)
Ники, празника е в събота на 20.03.2010г., освен ако не искаш да отидеш в петък и да преспиш в храма.
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #145 -: Март 13, 2010, 09:42:07 am »
Добро утро! Тази сутрин се пооспах малко, но пък ми се полага след натоварената работна седмица. Раде -голямо честито и от мен, а по Коледа - да гушкаш вече сладкото бебенце!
Денят се очертава прекрасен с това слънчице от сутринта и хубавите новини!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #146 -: Март 13, 2010, 09:44:39 am »
Привет, момичета!
Прекрасен ден, вече душата ми се беше свила за слънчице  :sunshine:
И кафенцето е толкова свежарско, мерси!

Раде-е-е-е, Честито, мила, лека бременност и най-сладък финал :babyflips:
Айде и другите да се отчитат. Ама темичка се заформи - браво, браво :D

Чоки, хайде новото броене да е успешно!
Пете, много хубави новини :)

Като гледам се заформя уикенд на масовия лов :lol:
Успех на всички!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #147 -: Март 13, 2010, 09:45:43 am »
Раде, май ще трябва да се самоцитирам от вчера  :D

Раде, графиката ти е чудесна, повече от обещаваща :D

Стискам палци и не чакай още много дълго, ами тия дни направи един тест :D, аз знам вече какъв ще е резултата :wink:


Тихичко честито  stork-girl

Маринка и Петя, май уцелиха деня :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #148 -: Март 13, 2010, 10:02:06 am »
Добро утро и от мен, милички!
А бе влизам и гледам много сте изписали, тук ми мирише на новинка, е даааа- Радеее, честито мила, пази се и лека и безпроблемна до финала! :D
Много се зарадвах. :D :D :D
Йоли, с теб какво става?
Е, Маринче, как беше - убави сме си беее :D :D :D
А Вивка, за теб направо изключих, че и ти си фаталче  :wink:
Хайде да ни е честита прекрасната събота! Всички на разходка!
Приятен уикенд, милички!
ПП: Чоки, и аз в четвъртък съм при док на Фуликулометрия, дано се видим.
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #149 -: Март 13, 2010, 10:29:24 am »
Благодаря ви момичета! Аз още не мога да повярвам - а може би е съвпадение, но първото ми дете стана горе-долу по същото време на годината!Но сега - с ваша помощ - доста по-бързо! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #150 -: Март 13, 2010, 11:44:24 am »
Привет от мен!Не ми дърпайте ушичките.Много си мисля за вас ,но нямаме нет у дома и пиша само от нашите като ходя.Последно в петък с плода беше вс.наред-направи ми прегнил и пия дуфастон.По- цял ден лежа и ми е мн.притеснено-дано това кървене спре най-после-ще се побъркам момичета.Благодаря за това,че ме мислите :bighug:в понеделник съм на преглед и  се надявам да е наред всичко и бебо да си седи при нас osi_1Благодаря  ви за положителните  мисли и аз ви мисля да знаете :bighug:Стискам палци на всички ловуващи и очакващи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Ради честито!

Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #151 -: Март 13, 2010, 11:51:42 am »
Раде, честито, много се радвам  :balk_16:!!! Леко и безпроблемно бременеене и най-хубавото и здраво бебче на финала  :babyflips:!!! А, Петето е права, Йоли къде се губи? Само ни държи в напрежение  :balk_62:!!! Чоки, Ники и аз си мислех да отскочим до Асеновград? Сега ще тъся в интернет повече информация!!! Хайде лек ден на всички и успешен лов!!!
Мони, миличко, много се радвам, сега само се успокой и се пази! Всичко ще се оправи и бебо ще е добре.

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #152 -: Март 13, 2010, 12:01:20 pm »
Здравейте сладурани-мацурани. Раде, знаех си, знаех си, знаех си- честитоооооооо. Хич даже не ти го казвам тихичко, защото толкова много се радвам, че...Да ти е сладко чайчето-свиквай с него. Браво, че ни послуша и днес направи тестчето-напрежението беше голямо-сега и ти вече ще си по-спокойна и слънчицето днес е заради теб-нали знаеш Е, и заради тези, чийто ден е днес :P Мони, радвам се, че се появи мила, всичко ще е наред, лежи си, мисли си само хубави неща и в понеделник след доки право у вашите на интернета.Ще те чакаме. Маринка кафето е супер и аз явно още време ще си му се наслаждавам и няма да го замествам с чай.Моето тестче -  :bfn: Нищо-другият път. Хубав и мноого слънчев ден от мен засега .Целувам ви и ... хайде някой да се погрижи и за банята ни- днес още нямаме вирусчета. :(
« Последна редакция: Март 13, 2010, 12:04:58 pm от ioly »


Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #153 -: Март 13, 2010, 12:07:06 pm »
Боже, какви хубави новини виждам тук.

Раде, честито! Много много много се радвам. Всичко да е наред, да си почиваш много и след 9 месеца едно прекрасно бебе да се гушне в мамините прегръдки. Леле много е хубаво това!!!  :balk_46:

И за Моникс същото - всичко ще е наред, само положителни мисли и почивка. :-)
На всички други пращам пожелание да прихванем бързо бързо :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:

« Последна редакция: Март 13, 2010, 12:09:38 pm от cdrandarova »


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #154 -: Март 13, 2010, 12:54:43 pm »


Маринка и Петя, май уцелиха деня :wink:[/color]
Ам чи `къ я мислиш ти тая работа,`убави хора,`убаво времето,не може и да се съмнявате в нас.Пък ей на и Вики е от фаталните,родени на 13-ти.Ама хайде наистина бременелките да пуснат известно количество вируси,че опашката от чакащи все още си е дългичка.Дръндарова,чудесни са ти пожеланията,ама бременелките са се изпокрили и не плюят нещо.Хайде бе,аз откривам лова,имам крещяща нужда от вас :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #155 -: Март 13, 2010, 12:58:29 pm »
Хайде  :) малко вирусчета от едно голямо томбаче  :wink:
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #156 -: Март 13, 2010, 13:06:02 pm »
Мерси Бубе, хайде мацки на баняяяяя.Цоп, пльос, гмур  :a_cat_06:


Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #157 -: Март 13, 2010, 13:06:53 pm »
Добър ден и от мен!
За сега само ви шпионирам и виждам, че има само хубави новини  :D При мен за сега няма нищо интересно, затова не пиша често.
Раде, браво честито, лека и безпроблемна бременност  preggo yahoo_17
Мони, на теб също много успех стискам палци всичко да е наред  :crossfingers: yahoo_17
На останалите момичета приятен уикенд  :sunshine:
 
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #158 -: Март 13, 2010, 13:09:24 pm »
Привет момичета!Аз тези дни нещо все време нямам,а иначе нищо конкретно не правя!
Честито на Радка!Пожелавма лека бременност и много сладко бебче на финал,а може и две! :wink:
Моля,да преместите в очакващи на 17.03.
Гледам,че обсъждате за "Златната ябълка".Аз също съм чувала за тази ябълка и е имало ефект.Аз пък да ви споделя преди да забременея ходих в Ресилово в този манастир.Забравих точно как се казва,но там си е един.Та там като бях и споделих,че имам проблем със забременяването и една от жените ми каза да отида при чешмата с вода.Там имало един бор и от него да си взема шишарка,то има паднали.Да си напълня вода от тази чешма,казват,че е светена и да сложа шишарката в нея.В продължение на 40 дни да отпиваме сутрин на гладно с мъжа ми и чудото ще стане.Също така закупихме 40 свещи и ги оставихме всяка сутрен да се чете молитва за бебе.И чудото стана при нас.Вярно,че правих и инсе и сега незнам точно кое се получи.Дали от молитвите или от инсето,но важен е резултата.
Мисля,че имаше момичета от Дупница и околията и ако не сте чували може да отидете и да прабвате.Нищо не се губи според мен.
Хайде пускам този пост,че май стана доста дълъг.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #159 -: Март 13, 2010, 13:12:27 pm »
Тина нищо, че няма нищо ново около теб, тук е весело и скоро това се коментира, че само влизаме, отбелязваме новите неща, ами... дългите, забавни разговори на мацки липсват.Така, че се надявам по-често да пишеш и с добро настроение и надеждите и очакването ще са по-леки. Чоки вярно, че се позабавих ама кво да правя като съм поспаланка и то гоооляма. Стинче в графата "видели ++++ за Март мисля, че ще има променииииии. Целувкиииииии А и в "ловуващи" също  :P Бичкам ви бе сладурки Гушшшш