0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #100 -: Март 11, 2010, 20:45:29 pm »
Анииии аз искам 3 бебета наведнъж ,споко  :wink: ще има за всичкиии  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #101 -: Март 11, 2010, 20:56:28 pm »
Здравейте момиета!
Скоро не съм се вяскала тук но няма нищо хубаво покрай мен !
А сега да се оплача че направо ще гръмна от нерви и притеснения!
Пак се разболях тоя път съм направила цистит ,който с лекарства бързо овладяхме !
Сега вече не ме боли и нямам кръв в урината !
Паралелно с това обаче имам болки в гърдите и като за капак една две кървави храчки !
Направих снимка на белия дроб док каза че е на ред !
Гледаха ми гърлото и носа и там всичко е ок - и май ще се наложи да направим бронхоскопия!
Покрай тези проблеми незнам кога ще остане време за бебенце да мисля!
Отчаяна съм и съм уплашена !
Съжалявам ,че развалям настроението ,но имах нужда да споделя!
Лека вечер на всички!
Утре се надявам да пиша добри новини!
[/url]
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #102 -: Март 11, 2010, 21:02:04 pm »
Радостинка и аз търсих постове на Мони тук, в които да ни е писала, но още като й гледах графиката преди броени дни вътрешното ми усещане проговори и надникнах в последните й публикации след като се спомена. Много искам да се появи и да ни пише.Моля се всичко да е наред. Виви не се притеснявай, ще мине и това-ще видиш и то много бързичко.Бъди спокойна Уххххх Мони няма ли да се появи вече...


Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #103 -: Март 11, 2010, 21:03:16 pm »
Viviq, хей, спокойно, момиче. Вярвам, че всичко ти е наред :-) Горе главата! Голям гуш от мен!  :bighug:


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #104 -: Март 11, 2010, 21:29:05 pm »
Здравейте отново! :D
Аз малко да се включа и тук - Мони, всичко ще е наред, мила! Честито!
Леки оставащи месеци! :D
Вивка, всичко ще се нареди, миличка! Ще видиш! С теб сме!Гууушшшшш

cdrandarova ами щом е наситина чертичката на Ову теста  :wink: :bed: :bed:, Петя няма да е сама тези дни :lol: :lol: :lol:

Ехааа, имам си и компаниика! Урааа! :D
Ще действаме, пък каквото стане! :D
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #105 -: Март 11, 2010, 22:06:25 pm »
Мдаам  Радостче, тя Монито само в графиката си писа, каза че не е имала нет и затова не е писала, пък и покрай проблемите не й е останало време, ама ние нали се разхождаме от форум в подфорум та така разбрахме.
Ани набързо обяснявам за възстановяването на данъка - сключихме брак през 2007 г., през 2008 куупихме жилище с кредит. Неможеш да се възползваш от изтеглен вече кредит, ако нямаш брак и не трябва да имаш нищо на твое име /друг имот/и то е само облекчение. Та за подробности, ако искаш пиши на лични,че да не пълня темата тук с тия неща.
Днес си купих ову тестчета и ги почвам от събота.
Свекърви, тъщи тука направоооооо  :D
Фийбчо  :bighug:
Абе Надето, Рашито нещо съвсем ги няма, а Гарджето я чакаме утре  :D Какво става с вас бе мацкиииии 
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #106 -: Март 12, 2010, 05:48:09 am »
Добро утро, мацки! :D
Спинкате ли, ааа??? :D
Аз днес съм ранобудна, но утрееее ще си се наспинкам :D
Така, да сервирам закуска и кафенце, че път ме чака,а като се върна от Софето ще пиша!

Лек и слънчев петък!
Гарджеееее, честит петък, мила!
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #107 -: Март 12, 2010, 07:14:55 am »
Добро утро и от мен
Пепино успех днес!
Честит петък на всички!
[/url]
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #108 -: Март 12, 2010, 07:18:12 am »
Добро утро сладурки.Пете кафето е чудесно а закуската...нямам думи.Благодаря ти мила.Как е времето в зарата? Уххх нямам търпение да забременяваме и да се местиме там.
 И аз вече трябва да съм ранобудна, а тоооолкова ми е трудно. Поспаланкииии...Ставайтеееееее, хайде да изпием по едно шумно кафенце и днес. :coke: :cheerleader: :flower:


*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #109 -: Март 12, 2010, 09:20:55 am »
Добро утро момичета Пете закуската и кафето са просто страхотни  :D
Вивче :oops: аз снощи съм пропуснала да прочета поста ти, съжалявам миличка, вярвам че всичко ще се нареди,сега гледай да оправите това,а бебето после ще стане, спокойно  :bighug:
Йоли, а с теб какво става миличка, доколкото се сещам беше казала, че ти закъснява  :crossfingers:
Лек ден и Гардже честит ти петък  :D
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #110 -: Март 12, 2010, 09:33:09 am »
 :coffee:
Пете закуската и кафенцето са невероятни :)
Виви спокойно,сигурна съм ,че всичко ще се оправи,не се притеснявай. :hug2:
Честит петък  и от мен  :D
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #111 -: Март 12, 2010, 09:37:40 am »
Добро утро, момичета!

Ох, умирам за кафенце, мерсаж, че тази сутрин не пих, защото ходих да пусна ТСХ, да видим до къде сме го докарали...
Закуската май трябва да я пропусна. Не знам как сте вие, но тази зима добре се представих и сега трябва да връщаме в изходна позиция, обаче един глад...

Вив, цистита е нещо ужасно, пази се много, че хване ли те веднъж, все напомня за себе си.

Хубав петък на всички!

Аз бегом по задачките...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #112 -: Март 12, 2010, 09:43:44 am »
Добро утроооо  :lol:
 Мерси за кафенцето на Петя,ммм и мн вкусна закусчица гледам сложила чудноооо :)
 Честито да и е на монката,ама малко съм и и ядосанааа,защо не се е отчела още тука питам аз  8)
 Хайде лек ден от мен.
Аз чакам проклетия цикъл да идва та да звъня на док. да казва кога отивам на цветна снимка  :wink: :wink: :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #113 -: Март 12, 2010, 11:11:35 am »
Добро утроооо! ООО тук има ам ам ам за гладни хора, Петенце благодаря (стиснати палци също имаш и на краката даже)! Веднага сядам и ако не побързате не гарантирам, че ще папате  :oops: може само някое кафенце да сварите  :lol: :lol: :lol:
На Моникс ще и дърпаме лекичко ушите, ама най-вече ще й стискаме много силно палци!  :goodluck: Тихичко честито, мила и дано всичко да е перфектно!!!
Исе  :bighug:
Гаргуно, честит ти петък, да не се скатаваш ами да дойдеш да развееш перушина малко!!!
Вивка, всичко ще се нареди  :hug2:
Гуш на всички и ви следя как сте днес да знаете!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #114 -: Март 12, 2010, 12:46:38 pm »
Здравейте момичета! Аз се поизгубих тази седмица - но много работа, пътувах и общо взето напрегнато мина времето ми!Ето ме чак в петък!Аз съм в очакване - на какво  :ask: обаче ще видим!Не бързам с теста!Нека да ме позабави лелката още малко! Имам ПМС - но както вие казвате - докато няма М - има надежда!Приятен уикенд ви желая  -ако не успея да се включа тези дни!
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #115 -: Март 12, 2010, 12:51:38 pm »
Жени незная какво става с мен- днес е втори ден закъснение ако трябва след лапарото да се нормализирам, защото по принцип съм с нередовен МЦ. Ако до утре сутрин не дойде ще си пусна един тест, но наистина незнам ако има нещо възможно ли е чичо ти професор да не го е видял онази вечер.Той каза, че съм направила ОВУ с ДЯ и нищо повече. Уффф незнам. А на Мони наистина ще й дърпаме ушичките...Притеснявам се-никаква я няма дано всичко е наред мацки. Аз пак се поскътах за да пиша и дано скоро не се наложи да изляза, че ако знаете кви са досадници тука...УУУжасни !!! Целувки на всички и много гуш Радееее, успех миличка Йоли ти стиска палчета и смята, че графиката ти е супееееееееееер и говори самичка.Хайде кога ще направиш теста??? Как още не си- мен едва ме свърта. Нормално ли е да ти закъснява толкова много ??? Kiss от мен
« Последна редакция: Март 12, 2010, 13:07:52 pm от ioly »


Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #116 -: Март 12, 2010, 13:29:11 pm »
Раде, графиката ти е чудесна, повече от обещаваща :D

Стискам палци и не чакай още много дълго, ами тия дни направи един тест :D, аз знам вече какъв ще е резултата :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #117 -: Март 12, 2010, 13:33:44 pm »
Раде, графиката ти е чудесна, повече от обещаваща :D

Стискам палци и не чакай още много дълго, ами тия дни направи един тест :D, аз знам вече какъв ще е резултата :wink:

Дано си права, искренно се надявам, а и нали първо с вас ще споделя! :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #118 -: Март 12, 2010, 13:47:00 pm »
Здравейте,тая сутрин голямо нещастие,нямах нет,та чак сега се добрах до комп.Малееее Радееееее,каква графика имаш,за чудо и приказ,а дано.
Викенце,ама че гадост,споко ще се оправиш,неприятно е ,но какво да се прави.
Искра-припряната,пак няма търпение милата.Ей куку за къде си се разбързала пак,може пък да не ти дойде бе,жена.
Йоли,мисля че и да има нещо е доста рано да се види от док.,тъй че утре смело препишкай едно тестче,пък аз ще стискам палци.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Осмо-мартенска седмична тема (08.03-14.03.2010)
« Отговор #119 -: Март 12, 2010, 14:01:49 pm »
Раде, според мен си готова  stork-boy пу-пу, дано :crossfingers: