0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #160 -: Март 05, 2010, 17:15:59 pm »
ollivia И аз така го разчетох, че е доста отгоре. Прерових нета за тези референции - ами едно с едно няма :( От горна 3, до горна 11,5 е това нещо на различни места...според моята възраст. Не ми се вързва просто, понеже всичко друго ми е в перфектни граници, ама каквото-такова. Като ги види Даскалов - ще каже, което няма да е скоро  :lol:. Мерси за съдействието!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #161 -: Март 05, 2010, 18:15:10 pm »
Браво Надеж!Сега трябва да стискаме двойно повече  :crossfingers:,за да стане чудото! :hug2:

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #162 -: Март 05, 2010, 18:34:29 pm »
Добър вечер, милички!
Ето ,че и аз се завърнах от преглед!  :D
Днес, на 7-ми ден имам си две фоликули /до сега е бил само един/  :D
Ендометриум, много добър за дните  :D
Е, как да не съм и аз добре :D
Другата седмица на 12ден отново :D
Наде, честито ти ново аватарче, дано ти е на късмет и от днес нататък оная пущина да не те настига поне за 9 мес. :crossfingers:
Петя, жива, здрава и бременна да си за таз закуска  :wink:
Ха дано всички да сме :D
Лека и приятна вечер!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #163 -: Март 05, 2010, 19:04:40 pm »
Пете, браво, хайде дано разстът заедно фоликулите  :crossfingers: :goodluck:

Мерси, че забелязахте аватарчето - аз си го сменям сезонно  :lol: :lol: Макар че днес си е зима в Сф, а не пролет както ми се иска   :lol: :lol:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #164 -: Март 06, 2010, 00:01:15 am »
Здравейтеееее!  :balk_64:
Пете, страхотни новини! Дано всичко върви така по вода!
Наде  :bighug: започваме много да стискаме всички налични палци   :goodluck: много се надявам да има ефект и за по-сигурно хайде едни  :green_dust_1: :green_dust_1:
Фибссссс утре  osi_11 :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #165 -: Март 06, 2010, 05:37:04 am »
Снощи последния пост моя, днес първия....... голямо съм ку-ку.



Не можах да намаля голямото кафенце  :oops: ама Стинката ще помага!
Хубав ден момичета! :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #166 -: Март 06, 2010, 07:21:39 am »
Добро утро,не мога да не пийна от кафето на Анизка,сервирано е с много любов и пълно с вирусчета.Благодаря ,Ани,ще ти правя компания още малко и отивам да бачкам,отново.Ние с теб така и не можем да се засечем на скайпа,поне тук да си пием заедно кафенцето.Лек ден на всички ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #167 -: Март 06, 2010, 07:26:36 am »
Ранобудничке, добро утро и благодаря за кафето мммм страхотно е и с кеф ще си го изпия.Петееееее, ставаааай да те гушна  :bighug: Браво мила, много хубави новини.Много се радвам и това дето хората казват да не се радваме предварително, хич не го обичам.Трябва да се радваш и само хубави мисли да имаш. Целувам ви. Хайде поспаланки на кафе и на закуска http://i219.photobucket.com/albums/cc166/recado/glimboo/para_ti/0026.jpg


*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #168 -: Март 06, 2010, 08:02:17 am »
Добро утро !
Ани мерси за кафенцето !
Присъединявам се за компанията!
Лека работа на работещите като мен !
Приятна почивка на всички поспаланки !
Да спинкате и заради нас!
[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #169 -: Март 06, 2010, 08:13:45 am »
Добро утро момичета!Благодаря за кафенцата и закуската!
Откакто помня Вив,Маринка и моя милост сме в събота на работа-ама винаги и на всеки празник.Милички желая ви лек работен ден.Че той при нас е даже снежен и зимен.
Моя ден от месец март беше вчера.И като го видях какъв беше почти се разочаровах,но днешния пък съвсем ми скри топката.
Хайде успешен ден на всички.
  <br />
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #170 -: Март 06, 2010, 09:01:04 am »
Добро утро, момичета,
Анизка, мерси за вурусчетата и кафенцето - страхотно е  :D
Маринка,Виви, Тити, приятна работа и дано бързо ви мине деня  :wink:
На почиващите да си починат хубаво  :)

Приятна събота на всички  :wink:

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #171 -: Март 06, 2010, 10:04:33 am »
Хоп, Добро утро и от мен!
Ехаа, Ани, ама ти наистина си много ранобудна! 8O
Що не спиш бе душо???
Благодаря за заразеното с вируси кайве, веднага си пийвам, е , то може и за е изстинало от 5ч. :wink:, ноооо нищо - против бръчки! :D
Благодаря ва нсички за пожеланията - дано ви се връщат!  :D
На работните- спорна работа, а на почиващите- приятна почивка!
ПП: Йоли, благодаря за прекрасната закуска!
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #172 -: Март 06, 2010, 10:27:01 am »
Добро утро, момичета!

Днес наистина се наспах, че тази седмица ми беше кошмарна, то така се очертава и до края на март де ...

Мерси за кафенцето и закуската :)
Ани, ми ти не спинкаш хич, някои сини гащи май не ти дават мира, мерси за вирусчетата.
Тази нощ сънувах, че си имам момченце, беше толкова реален и цветен сън, като се събудих така се наревах.

Някои от вас сигурно са изкарали половин работен ден вече, хайде после приятна събота и неделя и на всички други също. И кой каквито задачки си има - ловуване, мътене, люпене и т.н. - много успех  :crossfingers: yahoo_17

Аз да ви кажа вчера си взех изследванията АМХ  0,93 ( 1 - 8 )
Инхибин Б   63 ( 10 - 200 )  и май нещата хич не са добре  :(
 
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #173 -: Март 06, 2010, 13:49:41 pm »
Здравейте и от мен! На всички почиващи като мен - да се разтоварите ползотворно, а за работещите - по леко да мине работния ден! Момичета да се оплача - за пръв път от 5 поредни теста за Ову - нямам положителен, дали съм с късна О този месец или не съм я засякла  :oops:
Снежи - прегръщам те силно - дано сънят ти скоро да стане реалност!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #174 -: Март 06, 2010, 15:06:39 pm »
Здравейте момичета!Аз пиша рядко,защото няма нищо ново около мен,но поне ви чета да не изпускам новините.
Честити фоликулчета на момичетата и дано да успеят!
Наде,стискам палци всичко да е наред!
Ние ще продължим още малко с опитите и ако не стане нищо пак ще тръгнем по лекари!Само като се сетя през какво съм минала и косата ми настръхва.Но поне пък знам къде съм сбъркала и този път няма да допусна същите грешки!
Приятен ден ви желая!
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #175 -: Март 06, 2010, 15:13:19 pm »
Здравейте момичета
Наденце  :crossfingers: :bighug:
Снежи, дано всичко се оправи миличка, ти при кой лекар ходиш и къде си правиш изследванията, ако е удобно да споделиш моля и ако не нарушавам с въпроса си темата  :oops:
Ани благодаря ти за кафенцето миличка
Приятна работа на работещите мацки, а на останалите приятна почивка
Петенце  :D :drunk: супер новини миличка
Лек ден момичета
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #176 -: Март 06, 2010, 15:18:23 pm »
Моят лекар е Бойчев.
Конкретно тези изследвания ги пращахме до Германия.
Все още не съм коментирала с док. тези резултати, наистина дано не е необратимо...
*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #177 -: Март 06, 2010, 18:14:08 pm »
Снежи ,дано не нещо сериозно  :crossfingers:Евейшън ,успех и на теб :hug2:На всички щъркелчета приятна вечер :grouphug2:

*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #178 -: Март 06, 2010, 21:33:49 pm »
Здравейте,на мен снощи ми дойде,и този месец не беше нашия.Клостилбегита и др.лекарства вече не трябва да приемам,ще се надяваме до 6 месеца да стане без нищо,ако не стане тогава да съм ходила при доктора ,каза да съм си починела.Нямало причина да не стане,най интерсното е ,че ми каза и фолиева киселина да не приемам,какво мислите вие за това?
Аз вече и температура мисля да не меря,колкото мога ще се отпусна и отдам на божата работа,успех на всички.


*
Re: Седмицата на мартенските тестчета! (01.03 - 07.03)
« Отговор #179 -: Март 06, 2010, 21:54:06 pm »
Снежи, благодаря ти за отговора, аз бях срещнала някъде из форума, че си от Русе и аз съм от там и исках да разбера дали си се допитала до някой доктор тук или ходиш в специализирана клиника, защото и мен от по-друия месец това ме чака, защото това съм си поставила за срок, преди да си направя всички изследвания и да се консултирам с лекар. Дано наистина всичко да се оправи и да бъде наред
Ники миличка,почини си, дано е за хубаво и да не се налага да стигате до докторска намеса, за да имате бебенци. А относно фолиевата киселина незнам какво да те посъветвам, навсякъде се пише и говори, че тя спомага развитието на организма на бебето и го предпазва до около 70% от малформации. Щом док. така ти е казал, значи така трябва, споед мен не би ти навредила, но... ти си решаваш миличка. Успех и стискам палци