0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Графика на misskapriss
« -: Февруари 24, 2010, 15:53:00 pm »
Мили момичета, моля погледнете графиката и кажете какво мислите! Предварително ви благодаря! :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
*
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2010, 16:02:21 pm »
Каприсче, трябва да ни позволиш да надникваме в графиката ти - има една отметка в профила ти, която ще ни позволи това.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2010, 16:17:58 pm »
Оливия, благодаря! Мисля че сега трябва да може да се види. Извинявам се за преди малко  :oops:
*
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2010, 16:42:34 pm »
Здравей миличка и добре дошла при нас!
А може ли малко повече инфо примерно с какъв термометър мериш, къде и по колко го държиш?
Тия ниски стойности незнам, Денис ни помага с разчитането на графиките и съсъ съвети, тя ще изрази компетентно мнение, но поне да си ориентираме и ние да ни отговориш на въпросите
Успех
*
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2010, 16:46:46 pm »
Да, всичко, което Жени те е питала вече и колко дни ти е цикъла.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2010, 16:58:29 pm »
Ами цъкала ми е доста нередовен, откриха ми нисък прогестерон преди около 2 месеца и от тогава пия Фертилайд. Миналата година ми идваше горе долу през месец. Предишния ми цикъл(декември-яснуари) беше 35 дни, надявам се и този да е толкова, а не да прескочи отново. Денис вече ми писа, че според нея нещо не меря както трябва. Сигурно е права, аз за първи път пробвам, сигурно нещо не правя като хората. Иначе меря с дигитален(нали така се казва) термометър в устата, но не по много. А Денис писа че трябва няколко минути, аз меря не повече от 10 сек.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #6 -: Февруари 24, 2010, 17:06:16 pm »
Права е Денис,още повече оралното мерене е доооста неточно!Първо трябва да си сигурна че в момента на измерването си била поне 10мин със затворена уста,2ро термометъра се държи няколко минути след сигнала(поне 4-5).Което значи че през това време трябва да си държиш устата плътно затворена...Аз бих те посъветвала да мериш ректално.Най-точно,най-лесно! Навиваш алармата на тел/чесовника- муш темометъра и засичаш 5минутки... :wink: Не е страшно,свиква се...та после трудно се отвиква :lol: Това шегичка :wink: При този нисък прогестерон,е още по-важно да виждаме правилно разликата в двете фази.
Успех и дано скоро се похвалиш :D

Мили момичета, моля погледнете графиката и кажете какво мислите! Предварително ви благодаря! :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:

Да,няма смисъл...изчакай си МЦ...пък дано не се наложи да мериш повече :wink:
пп АА,и бележките ти не се четат...понякога е важно какво си записваш като забележи...По-рано или късно измерена БТ,приети лекарства,неразположения,настинки и тн...тези неща вляят на БТ,и на коментара по графиката съответно :wink:
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 17:32:18 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #7 -: Февруари 24, 2010, 17:17:34 pm »
Благодаря момичета. Мисля че сега няма смисъл да започвам ректално, нали? По-добре да изчакам следващия цикъл. Но ще го направя задължително. Благодаря отново! :grouphug2:
*
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2010, 05:34:24 am »
misskapriss, добре дошла и дано не се задържиш дълго във темата с графиките :)
Много странна БТ, стъпаловидно покачване на няколко пъти... хмм
И аз меря орално този месец и се ритам по д-то защо не си мерих както преди - ректално.. Надявам се поне да успея да засега деня на Ову.
Успех от мен :)

Re: Графика на misskapriss
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2010, 15:12:12 pm »
Да,няма смисъл...изчакай си МЦ...пък дано не се наложи да мериш повече :wink:
пп АА,и бележките ти не се четат...понякога е важно какво си записваш като забележи...По-рано или късно измерена БТ,приети лекарства,неразположения,настинки и тн...тези неща вляят на БТ,и на коментара по графиката съответно :wink:

Във всичките ми бележки пише че имам напрежение в гърдите, което все още не е спряло, предполагам че ще продължи така до идването на МЦ. Лекарства не съм пила. По принцип пия Фертилайд заради прогестерона, но сега ми свърши и все още чакам да ми донесат новата опаковка.

galiondi благодаря за пожеланието, да ти се връща! :) Кое е странното според теб, покачването на температурата във втората част или това че има спадове и покачвания в първата. Мисля че се дължи на неправилното мерене.

А да питам още нещо: Ако меренето на температурата е приблизително вярно, то нали тогава би трябвало да съм била в овулация в 22-23 ден, защото след това температурта започва да се покачва и нямам цервикална слуз?
*
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2010, 15:20:31 pm »
... Ако меренето на температурата е приблизително вярно, то нали тогава би трябвало да съм била в овулация в 22-23 ден, защото след това температурта започва да се покачва и нямам цервикална слуз?
Да, ако се прибави 0.5 градуса(каквато е приблизително разликата) и преустановяването на фертилната цервикална слуз, според ме ову трябва да е била на 23 ден.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Графика на misskapriss
« Отговор #11 -: Март 02, 2010, 14:43:08 pm »
Здравейте момичета, моята първа графика завърши с цикъл, съпътстван с ужасни болки в коремна, нещо, което не ми беше случвало от години. Положителната страна на въпроса е че имам цикъл 3 поредни месеца, което е голям напредък за мен. Така че не се оплаквам. Малко съм разочарована, че не се получи бебчето, но и това ще стане. Другия месец ще следя още по-стриктно температурата и се надявам на добри резултати.