0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
На 27.02.ми се обадиха.Защо не звъннеш ти да питаш?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Звъннах,наистена имат вече договори,по скоро мякакви анекси,но започват полека,лека да работят.С тази промяна всичко било пълен хаус,но като цяло започваме с иследванията и най-верочтно на следващия цикъл процедурата.
Марина как се движат при теб нещата?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Аз чакам да ми дойде и мятаме изследванията.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Супер,и ние така метнахме иследванията,надявам се всичко да е о.к.
Моми4ета стискам ви палци и аз сам имала инвитро опити в маъ4ин дом,но не се полу4и,сега си имам един прекрасен син.Много добре знам какво изпитвате особено Марина от сьрце искам да си имате беб4ета,ние си имаме след 6 години.След толкова мьки забременях по нормален на4ин.Желая ви успех.
Маринче, Стела как сте момичета?
Ние приключихме с иследванията в петък бях на преглед.Всичко е о.к ,като изключим ТСХ леко високичко 2.65,но ще го нормализираме,в четвъртък ми е сондажа,просто сме на крачка от старта.
Да си призная честно доста се вълнувам!
Аз тепърва запо4вам изследванията.О4аквам да ми дойде :) на 30-ти,.......и да запо4ваме!
Браво Стела,значи съвсем скоро и Вие ще стартирате,ние започнахме вече със стимулацията.
Надявам се всичко да е о.к!
Маринче ти как си ?
М дам,дано този опит е с положителен резултат за вси4ки! preggo
Как сте момичета?
Стели наистена това трябва да е нашият опит и всички да сме  preggo!!
Марина днес ти ли беше сутринта в лабораторията за кръвни иследвания?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Как сте момичета?
Стели наистена това трябва да е нашият опит и всички да сме  preggo!!
Марина днес ти ли беше сутринта в лабораторията за кръвни иследвания?
Привет,бях сутринта в лабораторията,но като не се познаваме.........,обади се ако се засечем,аз все бързам и много много не се оглеждам.Ти как си?Кой ден ти е стимулацията?Аз не можех да вляза в сайта доста време и за това не съм писала.Излизам сутрин от работа за хормоните,после на обяд пак излизам за прегледа и ей тъй все на бегом.Ама щом нашата темичка се е пораздвижила,ще следя с интерес как вървят нещата при вас.
« Последна редакция: Април 16, 2013, 08:13:28 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Моми4ета стискам ви палци и аз сам имала инвитро опити в маъ4ин дом,но не се полу4и,сега си имам един прекрасен син.Много добре знам какво изпитвате особено Марина от сьрце искам да си имате беб4ета,ние си имаме след 6 години.След толкова мьки забременях по нормален на4ин.Желая ви успех.
От твоите уста в Божиите уши,както се казва.Благодаря от сърце че ни подкрепяш.Да ти е живо и здраво детенцето и само радости да ви носи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Привет,бях сутринта в лабораторията,но като не се познаваме.........,обади се ако се засечем,аз все бързам и много много не се оглеждам.Ти как си?Кой ден ти е стимулацията?Аз не можех да вляза в сайта доста време и за това не съм писала.Излизам сутрин от работа за хормоните,после на обяд пак излизам за прегледа и ей тъй все на бегом.Ама щом нашата темичка се е пораздвижила,ще следя с интерес как вървят нещата при вас.

Аз просто бях след теб и чух че ти казаха Маричне,а и говорихте нещо за Капка Атанасова и просто си помислих ,че може да си ти.
Ами аз днес съм 10-ти ден вече днес ще слагаме овитрела и в четвъртък пункцията.
А ти? До къде стигнахте?
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Виж ти как си ме пипнала :wink:.Аз днес съм 7-ми ден на стимул.,утре сутринта съм на хормони,на обяд на преглед.От теб ще чакам добри новини.Пиши как е минала пункцията.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Дааа пипнала съм те без да искам :)
Задължително ще пиша как е минала пункцията.дано всичко е о.к и си имам хубави яйцеклетки.
Следващия път като се азсечем ще се обадя,може и да е след време чакайки с коремите пред някой от кабинетите!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Привет,вчера мина и моя трансфер,четвърти вече.Върнаха ми 2 ембриончета,разделени на по 8.Сега активна почивка,мъжът ми се грижи за всичко в къщи,и най-вече за мен де :wink:.Пазене и чакане сега.
anelino,как си?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Привет,вчера мина и моя трансфер,четвърти вече.Върнаха ми 2 ембриончета,разделени на по 8.Сега активна почивка,мъжът ми се грижи за всичко в къщи,и най-вече за мен де :wink:.Пазене и чакане сега.
anelino,как си?

Маринка, две години не съм влизала и прочитам това. От все сърце ви желая чудо и много късмет! :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Благодаря,Бубе.Често си мисля за вас и влизам тук,хоп писала си.Много се зарадвах,благодаря ти.Големи надежди имаме за тоя опит,та да видим.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Маринче стискам силно палци това да е твоят успешен опит! и след девет месеца :bori_007: :bori_004:
Аз съм добре пазя си бебочетата и се надявам да сме успяли.Днес ми е 8-ми ден след трансфер. :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Маринче стискам силно палци това да е твоят успешен опит! и след девет месеца :bori_007: :bori_004:
Аз съм добре пазя си бебочетата и се надявам да сме успяли.Днес ми е 8-ми ден след трансфер. :)
Благодаря ти,успех и на теб,дай Боже това да е нашия опит.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"