0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Пускам тема и за Майчин дом,аз там ще правя опита си по фонда,нека момичетата които сме там да си споделяме тук.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравей,
Знам че от давна си пуснала темата, но на дамите не им се говори. Аз сега попадам на темата и съм пациетка на док. Капка Атанасова от Майчин дом. На мен в момента мие 8 ден след трансфер. Ти до къде  стигна. Стискам палци и ти желая успех.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Гюлчи,и аз съм при нея.Другия мес.започвам стимул.Първия ми опит беше самофинансиран пак при Капка Атанасова.
Ми дано да се престрашат и други да пишат тук,било то хубаво или лошо,все ще е полезно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Дано да има.
Но незнам тук трудно се заговаря някой аз от 8 дни само във форума се ровя, то на никой не му се говори. Вече си мисля, че е заради името. Но изобщо не ми пука. Все пак ти благодаря,че ми писа. Ти доволна ли си от д-р Атанасова? Готин човек сякаш. Каза ми много да се пазя и моят съпруг до вчера не ми да даваше да изляза от вкъщи. Живеем в къща с голям двор вчера едва отидох до портите и това. Но днес наваксах. Днес времето е страхотно и се правих на моята майка на свекърва,това направи онова направи. Много съм приказлива нали.  Ти от Варна ли си? И моето инвитро е по фонда. Но честно казано съжалявам, че го чаках този фонд да заработи. Той не покрива всичко. Но каквото и дае дано сега си викам да стигна от първия път до положителен тест.
Ако нещо те интересува питай. Стискам палци.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Гюлчи,аз съм много доволна от лекарката.Имам 3 инсемин.,е неуспешни са,но отношението й е супер.Оперира ме,маха ми миомен възел.От април 2008г.ходя при нея.Пък на теб от сърце желая да е успешен опита.Пази се.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
 И аз мисля, че  отношението е супер  и е много внимателна. На мен ми харесва :) . Просто исках да разбера и твоето мнение.
В началото Майчин дом не работеше с фонда и ходих в Олимед при Монастирска. Този човек няма да я наричам доктор нито жена, направо ме разби и с отношението и с професионализъм. Аз съм от Добрич Ревала съм от Варна до Добрич. Но бях пациентка на доц. Маркова в Майчин дом като започнаха да работят с фонда ме представи на д-р. Атанасова и още при подготовката на документите за фонда тя се държа много добре. В крайна сметка сме жени с проблеми и кой по добре да ни разбере от жена лекар но това не гласи в никакъв случай за Монастирска.
zdraveyte momiceta i az imam dva opita v maycin dom.Pirviya neuspe6en,vtoriya zavir6i s mised.Pacientka sim na Sariev.Sega pak 4akam obajdane ot fonda.
Здравей
На мен Сариев ми прави ИКСИ-то. Сега още чакам теста.
Не съм в отбора на ин витро в Майчин дом но изказвам мнението си от д-р Капка Атанасова за да вдъхна кураж. На пръв поглед изглежда строга но е зашото е много заета. Добър професионалист и много добри разбира нашите проблеми и ни кара да се борим ! Мисля че тази клиника набира вече опит .
Успех на всички чакаши тестове !
Здравей swetlina,
Много точно си описала д-р Атанасова. Благодаря за подкрепата
Хей на никой не му се пише тук.
При мен този път нищо не стана не съм бременна. Но ще продължим нека сега малко да си починем а и фонда пак да одобри.
*
Момичета, какво ще кажете за доктор Халачева? Препоръчват ми я за добър специалист ИКСИ, но честно казано по форумите не срещнах нищо добро за нея и съответно за Майчин дом. Ако може споделете, колебая се коя клиника да избера за втори опит и не ми се иска да сгреша в избора си! Наистина ако имах финансова възможност, бих отишла при Александров, но засега ще разчитам на фонда.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Е аз вече започнах опита по фонда,5-ти ден ми е стимул.,днес ще ходя на преглед,надявам се всичко да върви добре.Страх ме е като че ли ми е първи път.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Маринче, много силно ти стискам палци! Дано това е твоят опит! Ако имаш желание, пиши с какво е стимулацията ти и на колко време са прегледите?

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Душе,с Пурегон ми е стимул.,днес ми е 5-ти ден и ми е първия преглед.Предния път прегледите ми бяха през ден,за сега не знам.Утре ще пускам и хормони,че нали бяха поч.дни.Това за сега,благодаря ти за подкрепата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравей Марина,
Надявам се,че стимулацията върви добре. Но тук на нашето местенце на никого не му се пише. Къде останаха тези дами,които са в Майчин дом. Но ти отвреме навреме пиши как са нещата при теб аз редовно проверявам. Стискам палци и успех.
Зравейте и от мен, аз не съм в Майчин дом от вас разбрах че и те са по фонда,с 2 ри опит съм в Олимед и съм си доволна от клиниката искрено се надявам да успеете  :)
Марина75 здравей, как си как вървят нещата при теб. Нищо повече не си писала.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Утре ми е пункцията,да видим какви съм ги сътворила.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"