0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет и от мен в най-любимия ми ден от седмицата! :drunk: :cheerleader: Времето тихо, приятно, лова свърши - ще видим какво сме хванали! Петя благодаря за трапезата, аз не разбирам много от графики - но твоята определено ми харесва и ти стискам всички палци :crossfingers: :crossfingers: , които имам!На всички момичета успех в процедурите, които очаквате или сте в момента!Лек и спокоен последен работен ден!
*
Здравейте милички аз днес имах ревизия от ЦУ и много бях ядосана на шефа, ама сега като ви чета ми се пооправи настроението.
Исее честито ти одобрение миличка, вярвам че ще има за какво да черпиш след него, а и лентичка си си сложила за цигарките, поздравления.
Люба успех с инсето миличка
Раде дано сте хванали яйцето
На всички много стискам палци Пете супер графика дано още дълго се задържи така  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Вивка съжалявам миличка  :bighug:
*
Ехааа, Добър вечер, милички! :D
Не сте много активни днес, дано да е заради хубавото време :wink:
Благодаря на всички за палците и пожеланията, нооооо тая гад кажи - речи вече ме навести  :(
Продължаваме нататък :D
Лека и спокойна вечер!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте момичета!
Мънки честито одобрение мила  :D
Радостинче можеш да ме махнеш от списъка, днес ме навести лелката  :witch:
Мисля да си почина малко, един два месеца от БТ и тестове, и без това няма да стане докато не си оправя хормоните. Опитвам се да си повдигна настроението като се записах на едни курсове.
Успех на всички  :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро на всички :)
Виждам, че във Варна май се кани да пекне слънце и това ще направи уикенда ми още по-хубав  :P
 
Успешен лов и късмет в очакването на двете чертички.
Пожелавам ви хубав уикенд, а после се изреждат едни хубави празници ... Вярвам, че това ще накара усмивките ви да са още по-широки.
По този повод се сетих как преди два дни в автобуса една кондукторка ми се усмихна и каза, че няма нужда да плащам щом съм за една спирка. Това ми направи страхотно впечатление и дълго няма да забравя тази мила женица. Има добри хора и те спомагат за ведрото ни настроение. Пожелавам ви по-често да ги срещате.
Целувки от мен !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро!
Еха, аз докато търсех трапеза, гарджето ме изпреварила - Супер си Гардженце! :D
Благодаря ти!
Радосттинче, можеш и мен да махнеш от първият списък - вещицата вече е със силна пара тук! :(
Ще я държа при мен, че другите момичета не я канят, нали? Чакаме само +++++ тестчета!
Аз малко ще попътувам от юга до севера, но ще ви наглеждам! :D
Слънчев уикенд!
Добро утро и от Балкана! Тук за разлика от Варна дъжда вали та се къса, :rain: мрачно, абе време само за спане! Но ето ме къде съм кукнала и си пийвам от кафенцето на Гарджето - благодаря ти! Петя много съжалявам, попътувай си та се разтовари - това е хубава терапия! На другите, които още спинкат - спокоен уикенд, а на работещите - спорен ден!
Добро утро,  :D
Ама какво е това пиене на кафе в 6 часа  8O - то е още сред нощ, бе момичета  :lol:
Гардже, мерси за кафенцето, радвам се че намина  :wink:
Сонче, хубаво си го решила това с курса - ми така де, я вкарай в главата други мисли  :lol:
Пете:(
Раче, щом вали стой си в къщи и си почвай, нали знаеш какво се прави в такова време  :wink:
У Софето грее слъчнце и смятам да изчистя терасата  :)

Приятна събота на всички

*
Добро утро, слънца :)

И аз днес станах доста рано, покрай мъжо. Сготвих, изчистих, изпрах и вече съм труп.
Сега сядам да почивам и после малко навън по женски :) Жалко, че и тук заваля дъжд.


Хубав и усмихнат ден, момичета! :)




 


Здравейте, тук също времето започна да се разваля. Сутринта беше приятно  :sunshine:, а сега  :rain: Прекъсна ми хубавата разходка  :balk_136: Е, няма как ще се скучае и днес  :balk_127:
На всички приятни почивни дни!
 
*
Здравейте мацки много пусто тука тази седмица....
Рашкооооооооо миличка искрено се надявам тая втората черта да не ти се привижда само, а да е реалност, ха дано завършим поне с 1 ++ тестче  :drunk: :crossfingers: :crossfingers:
Целувки на всички
*
Раши,стискам  палци мила! :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте милички!
Момичета понякога много трудно влизам в сайта, при вас така ли е?
Наде :balk_21: дори нямам свободно време, така се чувствам по-добре и по-бързо ще дойде юни  :D
Одобриха ми дипломата, сега остава и да си намеря по-хубава работа  :wink:
Раши, Мони Женя сега сте вие за +++ тестчета  :crossfingers:
Пете мила  :hug2:
На всички много целувки

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Добро утро момичета!Ето и кафето със лека закуска...
Сонче,мерси за палчетата :bighug:Лек ден на всички
 
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 09:01:28 am от moniks_s »

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Моникс,благодаря за кафето и закуската!
Сонче,браво щом ти е одобрена дипломата,стискам палци за по-хубава работа!
Приятен неделен ден!
*
Мерси за хубавото кафенце Мони! Пийвам си с удоволствие :D  Пожелавам ви много хубав и усмихнат почивен ден!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,момичета.Най-сетне дойде неделята,единствения ми почивен ден.Мони,благодаря за кафето,закуската ще я пропусна,че никак не е лека.Аз през седмицата нямам време да пиша,но ви чета,не пропускам нищо.Но в понеделник задържитолно намирам време да се запиша в новата тема,та по тоя повод,кой ще пуска утре темата,хем нова седмица,хем нов месец,че и женския.Хайде моля някоя бременелка да ни направи това добро и да пусне една заразна тема.МОООООООЛЯ.Може и някоя мацка,която съвсем скоро ще си гушне мъника/ай да видим ще се познае ли коя е :wink:/.Хайде лек ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро, сладурки
Мони, мерси за кафенцето и кроасаните - точно това искам  :eat: :flower:
Раши, какво чета, душичка  :D :D :D, мнооого стскам палци да се похвалиш  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: (ех, че се радвам)
Сонче, пожелавам ти да си намериш работа, такава която теб да те удовлетворява  :goodluck:

приятна неделя на всички

*
Добро утро момичета .
Мони  мерси за кафенцето .
Ращи дано  :bfp: :crossfingers:,чакаме хубавите новини .
Лек и ползотворен ден на всички .И дано от другата седмица има много положителни емоции.
*
Привет и от мен! Ако искате, ще пусна нова силно заразна  :wink: темичка?