0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте момичета и от мен!
Благодаря ти Дианка за темичката дано успеем всички
Мамче, миличка напълно те разбирам, аз съм в същото състояние а трябва и да чакам няколко месеца докато започне лечението ми, на частно не мога и да си помисля много е скъпо тук. Изнервих се още повече от това чакане и като знам че не може да стане докато не сваля ТСХ /4.72/. Ще се радвам много по-бързо да се оправят нещата при теб мила  :hug2:
Женя искрено се надявам да е познала  :D
Раши теб кога да те чакаме с +++ тестче, нали сме заедно  :wink:
Наденце много успех с процедурите дано всичко мине леко
Лек ден на всички    :bighug:
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 19:43:07 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Здравейте и от мен !
Честита нова седмична темичка!
Дано я напълним с +++ тестчета!
Роузинка привет и тук мила наминавай по-често !
Пепино да не ни забравиш ей!
Наде успех !
Лека вечер на всички!
[/url]
*
Благодаря ви на всички за хубавите думи и пожелания
Мамче твойто синче е маалко по-голямо от мойта щерка какво ще кажеш да ми го дадеш за зет, че с такава майка сигерно и той е много добър младеж  :D Неискам да се отчайваш - Оли много хубаво е написала, че си по-силна отколкото предполагаш и тези страдания всички нас правят по-силни и по-уверени в утрешния ден.
Надеее[/b ами то дошло миличка, малко остана оххх  :drunk: :crossfingers: :crossfingers:
Абе Маймуната ми се губи нещо, какво става с нея???
Сонче всичко ще се нареди мила, бързо ще го оправиш тоя хоромн
 Малвинка цункай от нас сладкото бебоче по дупето
Лека вечер момичета
*
Ха, добра ви вечер!
Как сте милички - май май не се вясвате в темата често! :(
Женя, дано сънят на мама да се сбъдне!
Люб, естествено, че си на прав път! Дано всичко е ОК!
Мамче, с теб сме, мила!
Наде, стискам палци за прегледа!
Пепино да не ни забравиш ей!
Ееее, това приказки ли са???
Я виж кое време е станало, аз не спя и ви пиша - ха ма ха, как можеш да си го помислиш??? :wink:
Айде, лека ви нощ, милички!
На всички - едно голямо - гууууушшш
*
Добро утро момичета! С пожелания за един слънчев и усмихнат ден!Опитвам се да сложа снимка с топло кафе - дано съм успяла  :D
*
Добро утро Йоанче хайде ще сложа и кафенцето !
Лек ден на всички!

[/url]
Добро утро  :D
 Първо честита нова темичка,само +++++ да има в нея  :D :D :D
 Вивк мерси за кафето  :D ,Йоана другия път ще пийнем от твоето  :wink:
 Аз не пиша защото за сега няма никакво раздвижване около мен,
та главно ще си ви чета,ама ще съм си около вас де  :lol: :lol: :lol:
 Хайде лек и успешен ден  :lol:
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 09:38:07 am от radosttinka »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро, момичета!
Може би това е последната седмична тема, в която ще имам възможност да ви пусна бременни вируси ;) Надявам се да ви донесат много положителни емоции свързани с положителни тестове за бременност :)
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:


Лелелелее Джиджиии то всеки момент ще дойде бебчетоо  :lol: :lol: :lol: суперрррр  :lol:
 Благодаря за вирусчетата  :D
« Последна редакция: Февруари 23, 2010, 09:54:14 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро на най-готината банда!
Дълбоко съм трогната от вниманието на всички ви и ви благодаря от сърце! :bighug:
Джиджи,вземам си от твоите вирусчета и ти желая леко раждане! osi_9
Наде,Бог няма да забрави добрите хора като теб.Успешно инсе и този път да ни зарадваш с  :bfp:.
Женя,викаш да се сватосаме.няма лошо. :lol:
Пийвам си от кафенцето на Вивка и ви желая страхотен слънчев ден,какъвто  направихте моят!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Ха така Мамче, усещам че вече духът ти е малко повдигнат и се радвам, че сме допринесли поне и малко за това, ами ще се сватосаме я лошо няма.
Вивка благодаря ти за кафенцето
Исе  :bighug:
Джиджка миличка благодаря за вирусчетата и стискам палци раждането да миненормално и безболезнено, няма да усетиш кога ще мине всичко и ще гушкаш скалък бебчо  :crossfingers: :goodluck:
Лек ден милички и много целувки на всички
*
Джиджи, леко раждане мила!!! Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло!
Мамче, радвам се за доброто настроение - нека е така и занапред  :bighug:
Женя, аз много вярвам в сънища, дано и този на майка ти се сбъдне  :crossfingers:

Добро утро!
Виви, благодаря за кафенцето.
Днес дойде лошата вещица :witch: Моля, да ме махнете от очакващи.
Желая ви лека и ползотворна седмица.
 
Мамче,дано позитивизма ти се е възвърнал! Джиджи,леко и безпроблемно раждане ,миличка!Наде,желая ти успех на Инсето!Момичета имам един тъп въпрос ,но ще се радвам да ми отговорите. Взимате ли си болнични от джи пи-то когато пътувате макар и за консултация? Утре ще пътуваме с мъжа ми до Сф (имам час за доц. Балтаджиева на обед) което значи ,че по-голямата си част от деня ще прекараме там и в път.Как да си оправдаем тези дни -дали да поискаме болнични от нашата си лекарка тя все пак е наясно с проблема ни.
*
Раши теб кога да те чакаме с +++ тестче, нали сме заедно  :wink:

Здравейте милички :)

Соничка, аз не чакам ++ тестче, ама още я няма гадта. Ама усещам, че ще ме връхлети със страшна сила. Хайде ти да докладваш едно ++ днес утре ;) Хехехе

Джиджо, какс е радвам за теб! :) Хехе. Кога писа, че си бременна, кога дойде време бебо да се появи, хехе! Късмет мила.


Хубав ден, душички!


Благодаря ви, милички за пожеланията  :bighug:
Вярвам, че всичко ще мине благополучно, а също вярвам, че това щастие скоро ще достигне до всяка една от вас.


Добро утро, момичета
Виви, мерси на кафенцето, душичка  :)
Благодаря ви за пожеланията и стиснатите палци, ще се наложи да ги стискате до първа пролет  :lol: :lol: :bighug: :bighug: :bighug:
Мамче, така те обичаме повече  :hug2: :kiss:
Джиджи, леко раждане, миличка и незабравима среща с малчо  :goodluck:
Рашинка, лека работа, душка  :balk_121:
Тина, съжалявам за вещицата  :? , дано през женския месец тази гадина никоя да не навести  yahoo_17 :goodluck:

На всички мнооого късметлийски ден  yahoo_17 yahoo_17

*
Здравейте банда! :D
Да се запиша в новата, много късметлийска тема!!!
Пожелава ви много усмивки и слънце в душите ви!
Джиджи, леко раждане мила!
Малвинка, да нацелуваш бебока!
*
Добро утро момичета!Джиджи, успех с бебо и мерси за вирусите!На всички останали щъркелчета една голяма прегръдка ,няма да ви изброявам ,че да не изпусна някой   :crossfingers: :bighug:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Ха здравейте и от мен!Благодаря на Виви за кафето.
Тина другият месец с нови сили напред!Той вече ще е нашият.
Наде ще ги стискаме разбира се палците и до пролет и до лято и една по една вече да вземем да изчезваме от тази тема.
Приятен ден момичета.
  <br />