0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря!!!
« -: Февруари 21, 2010, 07:17:25 am »
Здравейте на всички!Дълго време не съм писала по ред причини ..
Незнам от къде да започна..и се страхувам дали ще подредя правилно думите си,за да успея да изкажа всичко,което чуствам..признателността си към всички,които по-един или друг начин са допринесли да сбъдна мечтата си-да бъда майка.Отдавна искам да пусна тази тема,за да Благодаря!
Забременях на 29.10.2008/тогава беше успешния трансфер/..дълго време крих от суеверие..от страх да не се обърка нещо..беше тежка бременност от 7 седмица с контракции и по болници,с кървене,със съмнения за синдром на даун и прочие..няма да навлизам в подробности,защото темата е за друго.родих на 22.06.09-Това определено беше най-щастливия ден в живота ми..,който дължа на хората които са ме подкрепяли и са били до мен в трудните моменти.
Благодаря д-р Стаменов,че ни подари тази радост-без вас и вашия екип може би никога нямаше да успеем  :bighug: Спомням си,когато доведохме близнаците за пръв път в клиниката да ви ги покажем..бях толкова щастлива че ми се искаше да ви прегърна,но винаги пред вас съм загубвала ума и дума от уважение!
Благодаря д-р Сигридов,че бяхте до нас отделяйки ни цялото си внимание,без вас тази бременност вероятно нямаше да я изкарам..Без вас и вашата всеотдайност,грижи човечност и пр..думите няма да ми стигнат..Вие намирахте време за нас /бременните/ по всяко време на денонощието,обяснявахте ни подробно за всичко ,което ни пристесняваше.Лично аз съм била изпитание за всеки лекар с паниката и въпросите си,вие и д-р Стаменов сте лекарите,които винаги несамо са ми обяснявали как стоят нещата,но сте ми давали и надежда,казвали сте точните думи,за да ме успокоите..незнам откъде черпите тези сили и енергия и смятам ,че сте за пример..Ще сме ви задължени докато сме живи.
Благодаря и на всички в този форум,които ми отговаряха  и успокояваха,когато съм имала нужда,без вашата подкрепа нямаше да издържа може би..Благодаря ,че ми позволихте да черпя от вашия опит..мога само да се надявам,че някога ще успея да съм полезна на някое момиче и аз и да и помогна,както са се отзовавали за мен..
Това са само някои от хората на които дължа всичко..:
Благодаря ти kassi/ти беше първият човек във форума с който писах и на който бях обещала първо да кажа като забременея,благодарение на теб открих своя лекар/,white,denis,evro,perdeto,miusli,liuba_boiko,evrithing_possible,eagle,*vera,жабче,tinam,fatalwoman,заленоочка,rouzi-anna,raia_123 /някои от вас може даме знаят като katia13,други да не се сетят за мен,но това няма значение/. Всички вие и още много други - Благодаря ви,че сте били до мен и сте ме подкрепяли!
Искам също да кажа на тези,които все още се борят-вярвайте, не губете надежда и се борете за щастието си..мечтите се сбъдват,желая го от цялото си сърце на всички
Катя
« Последна редакция: Февруари 21, 2010, 07:41:30 am от любопитка »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2010, 07:39:20 am »
Честита двойна радост, любопитка! Много здраве, щастие и любов на цялото ви голямо семейство пожелавам :)  :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2010, 09:00:23 am »
Честито и от мен  :D бъдете живи, здрави и много щастливи!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2010, 09:31:50 am »
Честито, мила! Да са ти живи и здрави дечицата и много да ви радват
Хубаво е когато хора като теб успеят. Дано се случва по-често.


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #4 -: Февруари 21, 2010, 10:30:10 am »
Ех, Кате!  :kiss:
Да сте живи и здрави и много щастливи всички у дома!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2010, 11:16:44 am »
Честито!Бъдете здрави!
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2010, 12:10:28 pm »
Честити ти близначета :DДа са ти живи и здрави!
Малеее Кате,толкова много се радвам за тебе :DНапоследък все се питах защо не влизаш,какво става и ето че е било за хубаво :DБраво на тебе :D
Сега се радвай на всяка прекрасна минута с дечицата си,ти го заслужаваш след всичко през което премина през тези години!
Прегръщам те сииилно и да да нацелуваш бебчетата от мен :bighug:
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2010, 12:14:14 pm »
Честита двойна радост!
Бъдете здрави и щастливи!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2010, 17:23:04 pm »
Бъдете живи и здрави и много, много щастливи!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2010, 18:20:32 pm »
Честита двойна радост! Да са ви живи и здрави дечицата, да растат весели и умни и много да ви радват! :) :babyflips: :babyflips:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #10 -: Февруари 21, 2010, 18:52:24 pm »
Eх че хубава новина, Любопитка. Живи и здрави да са близнаците! И само с радости да ви даряват!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Благодаря!!!
« Отговор #11 -: Февруари 21, 2010, 19:25:48 pm »
Честито Любопитке:)
Пожелавам здраве, усмивки, щастие и щури детски игри на дечицата ви:)
Бъдете все така щастливи в семейството:)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Благодаря!!!
« Отговор #12 -: Февруари 21, 2010, 20:02:41 pm »
Радвам се, че най-накрая се престраши и че те "урочасах" да имаш и ти двама юнаци като мен! Бъдете здрави и щастливи! Слава богу, така сме устроени хората, да забравяме болката и да помним хубавите неща. Дай боже в живота ви да има само хубави моменти и поводи да се гордееш, че си двойна мъжка майка!!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Благодаря!!!
« Отговор #13 -: Февруари 21, 2010, 20:33:48 pm »
4естита радост, и здрави рожби!!!
6тастие на цялото ви семейство!



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #14 -: Февруари 21, 2010, 22:35:09 pm »
любопитке, честита ти двойна радост! От тук нататък нека има само сълзи от щастие!


*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2010, 22:46:20 pm »
Честито двойно щастие,Любопитка! :D
Да са ви здрави дечицата,много радост и усмивки да ви даряват!
И както една моя приятелка ми бе написала - Прекрасно е да си мама,но е невероятно да си мама на двама!Бъдете много,много щастливи!!!
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2010, 23:50:42 pm »
Честито, много здраве и късмет на цялото семейство!
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #17 -: Февруари 22, 2010, 01:24:52 am »
Честито, Любопитка!  :D
Бъдете здрави и много щастливи! :) :balk_16:
*
Re: Благодаря!!!
« Отговор #18 -: Февруари 22, 2010, 08:13:15 am »
Честито на порасналото ви семейство!Здраве и много щастие желаем!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Благодаря!!!
« Отговор #19 -: Февруари 22, 2010, 10:00:41 am »
Честита двойна радости от мен! Желая ви много радост, много щастие и късмет на всички ви!!!