0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #80 -: Февруари 18, 2010, 08:51:58 am »
Добро утро и от мен!
Цвете, Благодаря за прекрасната трапеза! :D
Айде и аз - на очакващи и ловуващи - :crossfingers:
Кете, Благодарности за вирусчетата! Хооооп, цоооп  :D
Лек и усмихнат ден!
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #81 -: Февруари 18, 2010, 09:00:00 am »
Момичета имам един въпрос,кога мога да се похваля с новината  :D ,освен вие ,мъжо и майка ми никой незнае.Мъжо всеки ден ме пита кога ще може да се похвали,милия няма търпение  :( .Казах му ,че трябва да минат 3 месеца.Според вас нали съм права?
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #82 -: Февруари 18, 2010, 09:07:56 am »
Добро утро  :D
 Кете честита точица,аз мисля че е достатъчно да се чуе сърчице  :lol: :lol: :lol:
 На всички хубав и приятен ден  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #83 -: Февруари 18, 2010, 09:16:22 am »
kate, за себе си мога д кажа че няма да кажа до 3 месец. Първия път казах само на много близките хора и след миседа не ми се налагаше да обяснявам на почти никой. Втория път само на една приятелка. Попитай в темата на бременните кога са казали те  :wink:

Ама голям съм заплес днес  :oops: - Цвете, мерси за кафенцето и закуската,миличка

Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #84 -: Февруари 18, 2010, 09:38:22 am »
Момичета имам един въпрос,кога мога да се похваля с новината  :D ,освен вие ,мъжо и майка ми никой незнае.Мъжо всеки ден ме пита кога ще може да се похвали,милия няма търпение  :( .Казах му ,че трябва да минат 3 месеца.Според вас нали съм права?

Кете, въпроса ти не е уместен за тази тема. Момичетата са много толерантни и обичливи и се радват на бременните момичета, но и ние трябва да им отвръщаме със същото :wink:

Въпроса ти е за темата на бременните, там ще получиш много отговори и то от момичета, които вече са минали по този път.

А на Щъркеловата банда може да пожелаем само много скоро и те да се вълнуват от подобни въпроси  :) yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #85 -: Февруари 18, 2010, 09:45:11 am »
Радостче, тактична и мила както винаги, Кете честита ти точица, аз мога да кажа, че с първата си бременностказах във втория месец, просто малко по-късно разбрах за събитието , пък и моята рода много не се зарадваха, както и да е мои минали проблеми.Сега пък постоянно ме питат айде няма ли да имате бебе... :( ама такъв е живота. Исе малко май те шашнах без да искам, ама майка ми все ми казва, че при цикъл когато имам силни болки и голямо течение, че е възможно да немога да задържа бебето, но при теб е съвсем различно, Вики ти е обяснила, пък и на мен  :oops:, съжалявам миличка.
Ловуващите продължавайте и чакаме отчет с много  :bfp: :goodluck:
Няма ли някоя мадама тая седмица да се похвали с + тстче :D
Лек ден милички и  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #86 -: Февруари 18, 2010, 09:45:23 am »
Радостче  :flower:

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #87 -: Февруари 18, 2010, 09:56:21 am »
Привет дами!
Добро утро и топъл и слънчев ден от мен!
Хайде някой да ни зарадва, за да ни стане още по-топло на душата!
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #88 -: Февруари 18, 2010, 10:03:59 am »
Добро утро и от мен! Сигурна съм, че този кратък месец ще донесе много +++  :wink:
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: и много късмет  :crossfingers: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #89 -: Февруари 18, 2010, 10:17:46 am »
Тук съм Сонче,чета но не пиша засега .Радвам се ,че си се сетила за мен душко.Стискам палчета за 24  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
И аз така,Соничка.Нещо ми е едно унило и апатично.Желая късмет на всички ви,но предпочитам да не развалям темичката с настроението си.
Честито на Дианка за  :heartbeat: и на Кете за точицата.Успешна до края,момичета!
Радостче,винаги казваш нещата точно на място и по тактичен начин.Благодаря ти! :flower: И можеш да ме сложиш в Ловуващи вече.
Цветенце,пийнах си и от вчерашното ти  и от днешното ти чудесно кафенце. :)
Хубава сряда на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #90 -: Февруари 18, 2010, 10:30:53 am »
Мамче,успешен лов!Честито на всички видяли заветните  :bfp:!
ПП Полих ти дървото,Мамче!Хареса ми и аз си засадих :D :bighug:

*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #91 -: Февруари 18, 2010, 10:44:11 am »
Здравейте, слънца!  :D

Вчера нямаше сайт цял ден, много неприятно, едвам издържах.

Кетенце, аз лично нямам против да питаш каквото решиш. Аз не бих казала, че съм бременна преди да дойде третия месец. Просто ей така от суеверие.
Хайде дано, както е писала Ради, и ние всичко скоро да питаме такива въпроси. :)

Надеж, как си слънце, дойде ли гадината?

Момичета, хубав ден на всички ви!


*
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #92 -: Февруари 18, 2010, 12:38:34 pm »
Извинявам се на всички ,незнаех ,че въпроса е неуместен
Успех и още веднъж се извинявам  :?
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #93 -: Февруари 18, 2010, 12:48:11 pm »
колко много сте изписали докато отново се включа :Dи аз се нодявам следващата бременност да ми е успешна и видя :bfp1:пак толкова барзо но все още чакам да мине 3-тия последен цикъл за да подновим опитите.искренно ви се родвам на подкрепата която си давате една на друга.дано скоро всяка от вас види :bfp1:
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #94 -: Февруари 18, 2010, 20:09:38 pm »
Здравейте, сладурки,
Мамче, и мен ме е подгонило едно такова настроение... вчера направо щях да се разплача... толкова ми беше тъжно...  :(
Раши, още я няма вещицата, но днес леко ми зацапа... :?
Радостче, махни ме от очакващи... ще започвам инсе-то...

Приятна вечер на всички  :)

Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #95 -: Февруари 18, 2010, 20:11:13 pm »
Наде  :D ,нищо мила аз ти пожелавам това инсе да ти е последноооо,дано ти донесе едно сладко бебоченце  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #96 -: Февруари 18, 2010, 20:18:24 pm »
Мънки, благодаря ти за пожеланието, дано и ти скоро видиш ++ ...и повече никой да няма разочарования  :bighug:

Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #97 -: Февруари 18, 2010, 21:56:45 pm »
Здравейте ,милички! Чета ви ама ми е едно тъпо -излезнаха ми генетичните и имунологичните изследвания  :? ще има какво да обсъждаме с доктора и това е . Кете,честита ти точица! Лека вечер ви желая .
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #98 -: Февруари 18, 2010, 22:01:45 pm »
Здравейте ,милички! Чета ви ама ми е едно тъпо -излезнаха ми генетичните и имунологичните изследвания  :? ще има какво да обсъждаме с доктора и това е .
Liubomira* , какви са резултатите? Сподели ако искаш...

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Снежна февруарска успешна седмичка 15.02-21.02
« Отговор #99 -: Февруари 19, 2010, 07:17:48 am »
Добро утро,момичета! :D
Най-после дойде петък, Гардженце не наминаваш много през тук и все пак честит Петък. :D
Наде,не унивай миличка,я бързо започни да мислиш позитивно,това също е много важно за успеха на инсето,ние сме с теб.  :hug2:
Liubomira, щом сте открили пречки заедно с док ще ги преодолеете. :crossfingers:
Мамче  :bighug:
Хайде,момичета вдигнете малко настроението, идва пролетта, нали това е сезона, когато всичко се събужда за нов живот и при нас ще е така,всяка от нас ще създаде нов живот. :grouphug2:
Айде, сега на кафе и закуска  :D

« Последна редакция: Февруари 19, 2010, 07:21:06 am от Цвете »