0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ей,Мънки без да мислиш в глупости дишай спокойно,всичко ще е наред!Петенце късмет ,мила! :crossfingers: :bighug:

*
Здравейте и от мен !
Днес не ми тръгна добре деня дано поне да завърши добре!
Ей маймунке стига с тия филми душо спокич бе недей така се юрка !
Ако много те боли обади се на доки пък ,че ме притесни и мен ся!
Пепино хайде добри новини да носиш от ПД!
Лек ден момичета!
[/url]
*
Re: Първа февруарска много късметлийска тем&#
« Отговор #102 -: Февруари 05, 2010, 17:56:31 pm »
Ехааа, че пусто тук! :(
Къде сте????? Нещо май времето се пооправи и всички сте по разходки, а  :lol:
Аз се прибрах от доки. Прегледа ми отново всички документи и каза ОК. Имам си доминантно фоликулче и др. седмица ще го проследим дали се е спукало.  :D
Ще пуснем и микробиология, микоплазма и хламидия  :D
А също си имам и две миомни възелчета, които според док. не са проблем, дано! :wink:
Благодаря ви за подкрепата!  :D
ПП: Сттинче, мила, пиши ме в лова, моля! Започва се!
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 18:19:03 pm от petqst »
Здравейте, при мен от днес е  :witch:, вчерашния спад на БТ явно не бил грешка! Жалко, но продължаваме напред, следващия цикъл! Стискам палци на Вас, вие сте на ред - без значение коя ще се похвали първа! :crossfingers: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Мерси на Марина за кафенцетооо,ама еййй момее аз какво да пийна бреее аааааааа,дискриминация гледа ейййй ,ще насъскам маймунките ми   
Абе аз нещо се шашкам,нали съм куку руку та се във филми се вкарвам.Много ме боли ниско долу се едно ще ми дойде ама яко силноо,егаси знамче боли ама пък почти постоянно ??? 
Малееееееее Исе,направо ми стана съвестно,как не съм сложила и топла напитка за моята приятелка,лелеееее.Обещавам да си искупя вината.Ама за туй с филмите ще ти се карам да знаеш.Ако не ти помага но шпа,нали имаш исписан при болки да пиеш 3 пъти по 1,тогава звънкай на док.,само без да мислиш глупости.След трансфера си наболява,какво да се прави.Споко бе,душа,няма да притесняваш трио МЪнкита,щотооооооооо...........
Айде лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ееееееее снощи последна,днес първа,каква е тая пустош тук.Ха добро утро,ще сложа кафе и тъй като гледам май пак сама ще си го пия,поспаланки такива.Ами приятен уикенд ви желая.На работещите лека работа,на почиващите им завиждам и им желая прекрасна почивка.И специално за Исинка и всички бременелки има горещ шоколад Да ви е сладко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
 Маринче мерсаж за кафенцето !
И аз съм от работещите днес  :( :(
Лек ден на всички!
[/url]
*
Добро утро!
Маринка, пак най-ранобудна и сложила кафето, мерсаж за което!
С удоволствие ще ви правя компаниика!
Лек и усмихнат ден!
*
Пепинооо браво за документите !
Кога ще ходиш пак в Пд
Аз днес съм на работа!
Трябва да се видим скоро !
[/url]
*
Добро утро и от мен момичета.Ама че богата трапеза си сложила Маринка!Пийвам си веднага едно кафе :wink:

*
Добро утро момичета,почивате ли си днес?
На мен снощи ми дойде,така че пак на ново ще се борим,само ме опасява,че това ще ми е последния цикъл стимулиран с Клостил и вероятно Прегнил,това ще ми е 6 цикълна стимулация,без резутат,мисля вече да се обрущам към специалисти в друг град,моля давайте съвет къде,при кого,Мерси предварително.
А може да ме махнете от очакващи,и защо не си направим и раздел "посрещащи" (тоест лелката)  :)


*
Никид а ти от къде си точно!
[/url]
*
Вивка, на 10,02,2010г. в сряда съм пак там  :D
Спорна работа на работещите!
Никид, не чакай а отпътувай при специалисти!
аЗдравеййте банда  :D
 Ох млата ми Маринка каква софра е спретнала,ама мн благодаря днеска ще си пийвам цяллл ден топло шоколадчее  :cheerleader:
 Никид аз препоръчвам Алекндров  :wink: съжалявам че така се получава гушшш  :D
 Петя успех при док. във Сряда  :lol:
 Лек и спорен ден,ооо и на варненки ама честит сняггггггггггг урааааааааа само дето немога да се овъргалям в него  :( ама нищо  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Аз съм от Ямбол,колебая се между
Варна- Александров
Пловдив-Даскалов
Плевен-Конова ???


*
Аз съм от Ямбол,колебая се между
Варна- Александров
Пловдив-Даскалов
Плевен-Конова ???

Прецени до къде ще ти е най-удобно да пътуваш. И тримата лекари са специалисти, но ако се наложи ин витро, до което не ти пожелавам да стигаш - прочети още мнения за посочените лекари. До колкото знам д-р Конова е имунолог.
Вярвам, че терапията от 6 месеца на Клостилбегит си направила след ЦС и спермограма. Успех!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Добро утро, милички! Нареждам се за кафенце, току що се излюпих  :oops:
Първо да се похваля и се връщам да ви чета -
Вчера бях на преглед - имаме си сърчице! Милото също влезе с мен да види нашата точица, много сме щастливи, пожелавам ви скоро да изпитате същите вълнения!
Затова - пу пу пу пу пу - вирусчета за всички!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Ооо взимам вана с вируси. :bubblebath:Мерси Номине,много се радвам за вас ,дано всичко е като по ноти :goodluck: :bighug:

*
Хоп, цоп и аз под вирусчетата!  :D
Благодаря ти Номи и честито ти тупкащо сърчице!
nomine, мерси за вирусчетата, тъкмо ми трябват  цооп :bubblebath:
Момичета, желая ви приятни почивни дни а на работещите лека и спокойна работа!