0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Маринка, аз веднага се присъединявам към вас!  :D
Ноо, нещо много малка компания сме - ехоооо, всички ли спите?????
Анмарче, мила, радвам се че те виждам!
Успех на всички, ще стискам палци за вас!
Лек и слънчев ден!
Привет, отбивам се само да кажа, че посрещнах лелището с гръм и трясък, отпишете ме от очакващи /МОЛЯ/. Приех я даже с добре дошла и никъде не я пускам тая пущина, така че спокойно се отчитайте тук само с  :bfp:
Стискам ви много палци!!!
*
Здравейте момичета!
Нещо напоследък ми е адски нервно,яко ме перат сачмите.(затова не пиша много) :?
Ами то седенето вкъщи май дотам води.Но днес сутринта се видях с приятелки,пихме кафенце и ми повдигнаха духа. :)
Олив,поздрави за "Поясът на Богородица"!Дано ти е на късмет,но аз определено си мисля,че е знак! yahoo_33
Наде,съжалявам,че така се е получило.Но и аз ти желая още следващият месец да се отчетеш с  :bfp: :bighug:
Мънки,радвам се,и за теб.Пази малките маймунчета и дано се отчетеш и с тричките! :crossfingers: yahoo_17
Радостче,може да ме пишеш за 10.02. при Очакващите.
Лек и усмихнат ден ви желая!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Здравейте мили момичета,аз всеки ден съм тук с васи ви чета.При мен неканената гостенка всеки ммомент ще почука на вратата,температурата си падна доста вече и няма шанс.Хайде някоя друга да се отчете с нещо весело.


*
Мунооооо успех миличка всички ти стискаме палчета, няма как да не стане и да се похвалиш на 16.02.2010 нали 2010-та ще е твойта, пък и наша де  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Оливче  :crossfingers: :goodluck:
Наде ще успееш миличка  :crossfingers:
Вики, Мамче, Криска,Раде   :goodluck: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:
и на всички останали естествено . Успешен и лек ден милички
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Здравейте милички мои!
Моето лапаро мина вчера и днес с 300 избягах от мизерията в тая скапана болница пълна с хлебарки и недружалюбни сестри!

Резултата ме удари по главата - ендометриоза 4 степен, сраствания и колена в тръбите (споенаха и за някакъв сак, но не разбрах точно какво)
От тук нататък незнам на къде. Това е нещо ново за мен  :(
Ще се надявам на спешно инвитро, но това ще го реши д-р Владимиров в понеделник.

*
Криска  :hug2:  Колкото и да ти е тежко, знаеш какво следва сега - по средата на пътя сте към вашето чудо :) Довери се изцяло на доки и действайте! Кураж, мила!
*
Здравейте от мен!
Пепино станала съм рано аз ама не можах да се включа за кафето сутринта !
Крисеее мила не знам какво да кажа душко наистина док ще даде най правилния съвет!
Ох а тая ендометриоза не се ли вижда на УЗ момичета ?
Анмарче как си душичке ?
Успешен ден на всички!
П.П да се похваля вече 2 седмици не съм пушила - това е голям успех за мен дано да удържа все така ,сега и милото ми се мъчи да ги спре ,но той е на 2 дена още!
[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден момичета!Благодаря за кафенцето и чайчето.Аз взимам от двете-без кафе не виждам,а в момента съм и на чай защото вече цяла седмица ме е хванал някакъв остър цистит и не ме пуска.
Олив- :crossfingers: и  :goodluck: Тези божи знаци дано са предвесници на твоя успех!
Криска много съжалявам за този резултат :hug2:,но така поне ще знаеш с какво ще се бориш и ще успееш. :crossfingers:
Мънки-щастливо бременеене и +++ тест.
Милички желая ви лек и успешен ден!
  <br />
*
Добро утро милички :)

Криска, много съжалявам за лошите резултати. Дано по-бързо да се излекува тази гадна ендометриоза. Кога започваш лечението? Дано да може да се направи ин-витро веднага!

Вив, ендометриозата емного коварна, не се открива лесно.
Аз също не пуша от вече почти месец, и мъжо също. Много съм доволна и се чувствам добре :)


*
Пепино станала съм рано аз ама не можах да се включа за кафето сутринта !
Станала си ти, ама много бавно действаш тогава, щом и кафе не си пила  :lol: :lol: :lol:
Крисе, съжалявам, мила! Дано да се разберете с док. и да започнете час по-скоро с процедурата!
Олив, с тези знаци и на мен ми се струва, че успехът е близо! :D
Лек следобед, милички!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Благодаря ви момичета!

Раши незнам дали веднага може да се започне или първо трябва да се лекува  :?
Но аз си мисля че след като сега са горили огнищата е подходящо веднага да започнем, но все пак последната дума ще я каже док. Още в понеделник ще отида при док Владимиров да си каже тежката дума.
За ендометриозата пише че най-големия й враг е бременноста, така че колкото по-бързо се забременее толкова по добре.
*
Крисче, стискам ти палци. Ха дано започнете веднага тогава. Дръж ни в течение. :)


Криска, съжалявам за лошия резултат, уви минала съм през това - на мен ми назначиха първо лечение 6 месеца със диферилин /май беше/, после докато ми се възстанови МЦ минаха още 2 месеца /гадно/, много бавно минава времето, дано ти разрешат спешно ин-витро!
Маймунче, къткай маймунчетата и лежи кротичко, а ние ще чакаме общия ви успех!!!
Олив,  :crossfingers:
Вики, Мамче, Раде  yahoo_17
На всички останали  :balk_5:
« Последна редакция: Февруари 04, 2010, 16:34:03 pm от biserche »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мили приятелки.Криска,много съжалявам за резултата,дано лечението не трае дълго,бъди силна,всичко ще се оправи.Хайде слагам кафе и ще се приготвям за работа.Лек и усмихнат ден ви желая.
П.П.Радостинче,май напълно ни изостави,липсваш ми,изобщо не наминаваш при нас.Не мога да те открия бе.
« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 06:30:11 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Не съм ви забравила, винаги чета какво става с нашата бандичка, Маринка супер кафенце - стискам палчета на всички! А, да и ми липсвате, но покрай рабоатата ми...

:bighug: :balk_24: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :crossfingers:

<br />[/url][img]http://ticker
*
Добро утро и от кликата на домакините!Мерси за кафенцето,а за пресните вируси.....мноооооого благодаря!Пльоскам се в тях :bubblebath:

*
Добро утро, милички!
Маринка, благодаря за кафенцето! Хмммм, вкусно  :D
Ще си изпия кафенцето, ще поработя малко и изчезвам към Пловдив на преглед!
Стискайте палчета всичко да е ОК!
Хоп, пльос и аз под вирусчетата на Стерчи, благодаря! :D
Лек и спорен ден!
Гарджеееееее, честит петък!
Крискааа милааа така ми стана мъчно за теб ,оффф и това рябва да изтърпиш  :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: ,дано док. каже че можете веднага да започнете процедура .Цункиииии мн ще те мисля ейй  :? :D
 Мерси на Марина за кафенцетооо,ама еййй момее аз какво да пийна бреее аааааааа,дискриминация гледа ейййй ,ще насъскам маймунките ми  :D :D :D
Абе аз нещо се шашкам,нали съм куку руку та се във филми се вкарвам.Много ме боли ниско долу се едно ще ми дойде ама яко силноо,егаси знамче боли ама пък почти постоянно ???  :? :? :? :(
 Петя успех днеска на доки  :crossfingers:
 Стерчччч мнооогооо обичам вирусчета брееее еее супер мерсажжж  :lol: :lol: :lol:
 Oбичкам вии !!!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, сладурки :sunshine:
Да посрещнем петъка с усмивка и вкусно кафенце :coffee:, благодаря Маринка!
Благодаря ви на всички за палчетата и надеждата  :balk_21:
Звездичке, приятелко любима, къде се губиш по тъча?!  :balk_104:

Петя, дано прегледа е ок!
Криска, миличка, стискам палци в понеделник Владимиров да намери най-правилното решение за вас!  :crossfingers: :hug2:

Вив, браво на теб! Стискай още малко и после вече няма да ти се пуши :smokin2: и аз съм бивш пушач, но ги отказах през 2001 :wink:
Мънки, хвърли едно оченце на графиката на Стерчи - и тя е с болки през цялото време. Не го мисли и най-вече - филмите ги гледай, а не ги играй  :wink: Всичко ще е наред  :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:

Хубава почивка, милички!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho