0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Олив,честит рожден ден на племенника!
Да расте живо и здраво дете,много късмет и щастливо детство! :balk_5:

Добре дошла,katiABV! :welcome: Има и други като теб,които искат второ детенце,а не се получава. :? Успех ти пожелавам,и приятни мигове в темичката ни!

Ники,съжалявам,но тривиалната фраза-"Докато няма вещица,има надежда" си я знаеш. yahoo_33 :crossfingers:


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Здравейте, честита ви февруарска темичка.
Честит Трифонзарезан на всички именници и на тези, които обичат виното като мен  :lol:
Тук във Враца времето е ужасно. Вали сняг на парцали  :green_dust_1:
Много късмет и повече положителни тестчета  :bfp:
 
Здравейте на всички!!! И аз да се включа тук, дано вирусчетата на Ани хвръкнат и заразят всички ни. :pink_dust_1: :bubblebath: Благодаря че ви има. Мони, Оли, да са ви живи и здрави рожденниците, много да ви слушат и да ви радват. Желая ви много хубава, спокойна и пълна с положителни емоции и  :bfp: седмица!!!

ЧЕСТИТ ИМАН ДЕН на всички, които празнуват днес!!! :balk_5:

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Добър ден момичета! Честита нова темичка и дано се изпълни само с положителни емоции!
Честит празник на всички!
Честит рожден ден на рожденниците! Пожелавам много здраве и късмет!
Ники, недей да се отчайваш, но и повече не се доверявай на използван тест! Все пак в листоваката пише,че след 10 минути резултатите са невалидни! Но надежда има още все пак ти още нямаш закъснение, което ти го пожелавам от сърце и да видиш двете чертички-истинските!
Мънки, с теб сме и стискаме палци!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,мацките.Бързо и аз да се запиша в темичката на Ани.Благодаря ти душко,знам че ти е лека ръчичката.
Ники,аз вече ще падна с тебе,въпреки кофтито резултат се шегуваш.Съжалявам ,мила,но само така,горе главата.
Кати,добре дошла при нас,тук е голям кеф,но все пак ти желая да се омиташ бързо от тук и да се запишеш в темата на бременните.Не че те гоня разбира се,но по-добре да наминаваш от тук,но бременна.
Исинка,ти си знаеш,милата ми,чакам с нетърпение добри новини.
Да честитя и на празнуващите днес и да бягам да поработя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте,момичета!
Темичката е страхотна,а и почерпката също :bighug:и мога само да кажа чул Ви Господ и късмет на всички  :crossfingers:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте и от мен!Наработих се най-накрая за днес и стигнах да ви видя и вас.
Мерси за темичката.Дано е късметлийска!
Олив и Моникс -да са ви живи и здрави рожденниците!
Честит имен ден на празнуващите и весел за почитателите на винцето.
Приятен остатък от деня нилички!
  <br />
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ей ме на и мене.
Днес откарах половин ден в Майчин дом докато ме регистрират (голяма бюрокращина, голямо нещо...)
Лапароскопията ми я насрочиха за сряда.
ще имам нужда от вашите вълшебни стиснати палци!

Някакви новини от мамуната има ли?
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Благодаря за стиснатите палчета - за сега всичко е наред обичкам си ви. Оли, Моникс - честити рожденици, да са ви живи и здрави и много щастливи. :balk_5:
Криска - успех с лапарато! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Честит ни Трифон зарезан. :D Мънки? :wink:
Сега бягам, че момчетат чакат да им готвя...
Много успешна седмичка ви пожелавам! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
<br />[/url][img]http://ticker
Ето мееееее  :jump12: :jump12: :jump12: :jump12: :jump12: :jump12: имаме си 8 ембриончета,едничкото малко изостажа ,ама ще навакса то е боец  :lol: :lol: :lol: :lol:
 Утре мили мой е трансфера,във 11.00 трябва да съм там казаха че ще ми върнат 3 бр. бебочетааа опссс маймунчетаааа.
 Благодаря за стиснатите палчета както винаги действат  :bighug: :thankyousign:

 Да честитя на всички за празниците който какъв има да са живи и здрави всички.Крисикааа мила успех в сряда ,ще съм духом с теббббб  :wink:
 Днеска се запознах с гарчето голям шемет е  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Браво,Исинка,утре пак ще се моля за теб.Айде дано и тричките,които ще ти върнат след 9 мес.да са 3 ревливи Мънкита.Радвам се много,че нещата се нареждат.
Стерчи,честито и тук.Бъди внимателна и много се пази.
Криска,и за теб ще се молим разбира се.Дано всичко е ок.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
monkey, с теб съм, стискаааам   :crossfingers: дано и трите се хванат късмет  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 
*
Охооооо момичета тука голямо оживление аз съм изтървала !
Честита ни нова темичка !
Крисеее милата стискам ти палчета за сряда за хубав резултат !
Исее душата едно голямо гушшшш от мен !
Всичко ще е на ред!
Честито на Номин леки 9 месеца и най-здравото бебе на финала!
Добре започваме !
Лека вечер на всички
[/url]
Здравейте, момичета,
Мънки, браво, миличка, хайде дано и трите се хванат  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Олив, Моникс, да са ви живи и здрави рожденниците  :party:
Криска, много стиснати палци за хубав резултат за сряда  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Успех на очакващите сладурки  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Стерчи, браво,миличка, дано всичко е наред докрая  :cloud9: :babyflips: :goodluck:
За всички които не съм споменала  :crossfingers: :bighug:

*
Ама че хубави новини си имаме днес! Браво много се радвам за Стерчи и за веселата ни Маймунка - стискам ти силно палци - да имаш резултата поне на Стерчи..., а защо не и на Лиско  :lol: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Стискам палци и на Криска. На всички пожелавам хубава и усмихната седмица - дано и месецът да завърши както започва  :bighug:
Браво Маймунке!Аз сега успявам да се включа- нета ми е супер гаден - и толкова хубави новини виждам! Охххх,  радвам се за всички вас, а колко много  :balk_21: :balk_21: :balk_21:маймунки /дай дай боже / ще има по-нататък - като си помисля - супер е! :drunk:Хайде повличайте крака, че ние чакаме!
*
Re: Първа февруарска много късметлийска тем&#
« Отговор #36 -: Февруари 01, 2010, 22:16:32 pm »
Добър вечер и от мен!
Маймунчееее, с теб сме - стискам палци, ха дано !!! :crossfingers:  :crossfingers: yahoo_17
:crossfingers:
Стерчи, мила, честито хубавки новинки! А къде са ни заразните вирусчета, аааа??? :wink: Дано всичко е наред и до края! yahoo_17   yahoo_17 yahoo_17
На всички   :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Лека вечер!
« Последна редакция: Февруари 01, 2010, 22:27:20 pm от petqst »
*
Браво ,браво !Супер новини сте ни донесли дами!Лека вечер-започвам да се обнадеждавам! :swing:

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет момичета!!!
Много се радвам какво настроение има тук, и колко хубави новини  :D, само така
Мънки, добре свършена работа, дано  :crossfingers:  :balk_602:
Криска и от мен много палчета и успех  :crossfingers: :hug2:
Стерчи само така  yahoo_17
Олив, Мони да са ви живи и здрави рождениците  :balk_2:
Аз утре отивам да си взема резултатите от изследванията

Лека вечер на всички  :bighug:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Привет милички, тук кипи оживление от хубави новини - браво!
Искаме още ...
Криска и аз ти стискам палчета за сряда за хубав резултат !
Честито на Номине леки 9 месеца и най-здравото бебе на финала!
Маймунче, дано имаш поне моя успех!!!
Олив, Моник, ЧРД на рожденниците -да са живи и здрави!!!

Моето малко момченце вчера стана на 1 годинка - това е най-светлия ден в живота ми, дошъл след 5 години чакане и надежди, чудото се случва, пожелавам и на вас да ви се случи!!!  :balk_12:
Аз вчера си направих тест, но беше "-" :(, няма и МЦ, но нали още кърмя, та ...