0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Извинявам се!

Доста съм афектирана!
*
Психически дерайлирах!
Моля модераторите да редактират поста!
Не искам да обидя никого.
BlackG, нещо не разбирам...как така ти е подписана заповедта, а няма изходящ номер?

Когато документите пристигнат в София те получават номер, когато му дойде реда и се одобри, се получава заповедта. Чак тогава можеш да я разпишеш. Няма как да е разпишеш, а тя да е все още в София.
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 15:02:00 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Разписах си заповедта в клиниката на 10.10 и те я върнаха в София за изходящ номер. Такава била практиката. От момента на получаване на този изходящ номер започвали да текат 6-те месеца за усвояване на парите.Дойде ми,определиха ми 21 ден (11.11) и днес ми звъннаха да ми кажат,че от София няма да я върнат а трябва да отида да си я взема сама. Реших,че в Понеделник отивам и всичко ще е наред. Звъннах в Сф и ми казаха,че те ще я върнат,но не се знае точно кога. Когато дойде ред на моя номер и разговора приключи!
Сега не знам какво да правя???
Стоя си и си плача и това е!
А кой номер си (под кой номер ти приеха документите за разглеждане), щом казват че не са стигнали до твоя?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
7276
Според мен проблема не е в номера на заповедта, а в това, че вече явно няма де се разписва в клиниката, а както е при всички останали - ще трябва да се отиде лично в ФАР в София.
Не знам как беше уредено това пациентите на Олимед да си подписват заповедта в клиниката, но е факт че в другите клиники не става така.

Аз също имам одобрена заповед, от Март месец (но по други причини не я разписвам) и ми се обадиха от Олимед да ми кажат, че ми я връщат в София и като реша да я разписвам ще трябва да отида до там, но това ми се струва съвсем правилно и не го смятам за неудобство или проблем.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
ДА! Но на мен ми казаха да не отивам до Сф. Така или иначе няма да ми я дадат. Нито тук нито там. Не знам защо? Трябвало да чакам да ми дойде номера.  Ами той нали вече дойде и я разписах?
Не разбирам какво става?
Имам едно бързо въпросче- на 29.10 ми сложиха лукрин депо и тази сряда ми беше последното хапче марвелон казаха да си ги доизпия, но дали отново след два или три дни след като съм спряла противозачатачните ще ми дойде цикалът или от лукрина се забавя. Трябва на втори ден да си пусна LH, но дали ще е в неделя или понеделник newsm78?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Здравейте момичета! Аз също съм пациентка на Олимед! Трябваше да започна първият си опит по фонда на 11.11 с инжекция Лукрин. Днес разбрах,че няма да стане!
Тия госпожички дето все се оплакват от бързото движение на одобрените в нашата клиника най накрая постигнаха своето! Заповедта ми е задържана в София и макар,че вече е подписана (на 10.10.2010г) няма изходящ номер. Ще получа номер като дойде моят ред (сега са на 7050),което ще е незнайно кога. Изпих един куп лекарства,направих 1000 изследвания и....... всичко отиде в канала! Не мога да повярвам,че има толкова завистливи и злобни хора! Направиха всичко възможно да ни забавят!

Помолих в клиниката да ги "понапънат" за да ми я върнат до 11.11,но да видим какво ще стане!

Не мога да спра да плача! Мразя ги тия завистници!

Считам коментара ти за много грозен и неуместен.
Не бих казала грозен просто момичето има нужда от една доза приятелство и се надявам да го получи тук
*
Здравейте момичета! Аз също съм пациентка на Олимед! Трябваше да започна първият си опит по фонда на 11.11 с инжекция Лукрин. Днес разбрах,че няма да стане!
Тия госпожички дето все се оплакват от бързото движение на одобрените в нашата клиника най накрая постигнаха своето! Заповедта ми е задържана в София и макар,че вече е подписана (на 10.10.2010г) няма изходящ номер. Ще получа номер като дойде моят ред (сега са на 7050),което ще е незнайно кога. Изпих един куп лекарства,направих 1000 изследвания и....... всичко отиде в канала! Не мога да повярвам,че има толкова завистливи и злобни хора! Направиха всичко възможно да ни забавят!

Помолих в клиниката да ги "понапънат" за да ми я върнат до 11.11,но да видим какво ще стане!

Не мога да спра да плача! Мразя ги тия завистници!
Слушай ме сега добре миличка. :D..Аз съм една от тия"госпожички",които бяха против привилегиите на Олимед.И не,защото съм злобна и завистлива,а защото съм справедлива.. 8)Не може да се делят хората така,всеки си чака реда...това е..Гледам си на 25г.,аз като съм на 40 какво да кажа...чакам...въпреки че не се знае и при мене дали всичко няма да приключи още преди да е започнало... :(Колкото до вече направените ти изследвания...Смятам,че след като занесеш заповедта в клиниката,тогава се  стартира с изследвания,манипулации и т.н....а не предварително..
Всички имаме една обща цел...и не може да се обиждаме и нагрубяваме така...помисли си над това..
Съжалявам за това че ти се объркват нещата,но за това вина нямаме ние тук,а твоята клиника....на тях се сърди..
Успех ти желая и по-спокойно я давай :wink:
*
Имам едно бързо въпросче- на 29.10 ми сложиха лукрин депо и тази сряда ми беше последното хапче марвелон казаха да си ги доизпия, но дали отново след два или три дни след като съм спряла противозачатачните ще ми дойде цикалът или от лукрина се забавя. Трябва на втори ден да си пусна LH, но дали ще е в неделя или понеделник newsm78?
Sneji^,не се притеснявай за цикъла.От Лкрина може и да се забави ден или два,но ще ти дойде,не се тревожи.Успех!!!
*




Вече се извиних за написаното!
Ще го направя пак!
ИЗВИНЯВАЙ ТЕ!
Бях доста афектирана,което е обяснимо.
И да - знам че ропотите ви са справедливи,но е гадно,че ние нямаме никаква вина ,а понасяме последствията!
И според мен не само клиниката има вина(както казвате вие) ,а и фонда! Защо там позволяват заповеди с толкова големи номера да се изнасят? Ясно е че като е взета заповедта и е одобрена тя ще биде връчена на съответната пациентка.
BlackG  :), как си?
Дано вече си по-спокойна, хайде толкова почака може още мъничко :wink:
Гадно е това като си се настроила за старт, а така ти попарят надеждите :?

От клиниката някакво обяснение дадоха ли ти?
Много куцо така, поне те да бяха дали малко инфо...

Снежи хайде, чакаме да кажеш кога е деня на блокажа :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
По-добре съм Радостинка! Благодаря!
Във Вторник ще имам някаква по-ясна представа как ще се развият нещата.
Дори и да не започна сега все някой ден ще стане.
Може пък да е за добро!


 :bighug:
Днес ми дойде цикъла и утре пътуваме за Варна, ще изследваме LH и ако всичко е ок ще почнем стимулацията и ще ми дадат 6 дни да си слагам дозите, а после ще трябва да отседнем някъде за една седмица там, докато всичко приключи. Дай Боже с бебка на финала :bori_015:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
*
Успех мила!
И дано се включиш скоро с най-хубавата новина!
Снежи, очакваме като се прибереш от Варна да кажеш, че вече сте в процедура и сте сложили първата инжекция :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Върнахме се, ще си боцкам Пурегон може и да бъркам името, но така нещо взе да ме цепи главата малко след като ми сложиха първата доза- може би е нормално. Три дни аз ше си ги слагам и петък ни викат да видят как тръгват нещата. Рапорт даден след няколко дни още.
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Рапорт приет!
Успех Мила  :)