0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fireive, успешен старт  :)

Доддо, лека и безпроблемна манипулацийка утре :wink: и хубав брой и качествени яйцеклетчици  :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Благодаря много. Ще докладвам утре пак. Ще се видим на кафе тези дни, нали? Аз ще спирам да работя от другата седмица.
Най-накрая МЦ. Утре следва LH и Prolactin   и следбед - старт на стимулацията. Стискайте палци.
Браво,миличка!Успех ти пожелавам и много късмет :bighug:
Дойде и моят ред :cheerleader: Утре отивам да ме пунктират,чакам с нетърпение вече,че ме наболява и тежи от няколко дена.
Хубава вечер на всички и много усмивки

Доддо, стискам палци, много силно. Дано всичко мине като по вода, или боза, или водка..... каквото предпочиташ. Ще чакаме добри новини.
*
Ели,Радостинка,Иве,благодаря ви много момичета.Дано всичко мине леко и без проблем
Да тази снимка определено стои по-добре Доддо  :D :D :D
Здравейте момичета утре ми е пункцията а от три дена много ме болят гърдите на какво ли се дължи това а междудругото ние правихме секс по време на самата стимулация и сега ми е малко притеснено да не сме направили някоя беля понеже док. каза че сме спукали някой фуликул. Моля ако някой е имал същите симптоми по време на самата стимулация да ми пише
Момичета да ви почерпя, днес съм именнчка!
*
Ели,Чести Имен Ден,мила!Пожелавам ти много щастиеи късмет  :bighug:
Мина и мойта пункция.Всичко е наред,извадиха 7 хубави яйцеклетки.Дано сега всичко да е наред и да се оплодят и да се развиват чудесно.
Пожелавам много късмет на всички,а Гери на теб ще стискам много палци утре.Нали знаеш,че ще съм с теб :balk_21:
Хубав ден на всички и много усмивки...
Доддо, числото 7 винаги ми е носело късмет, вярвам че ще донесе и на теб!
*
Доддо, числото 7 винаги ми е носело късмет, вярвам че ще донесе и на теб!
Чул(прочел)те Господ,миличка!Дано и аз имам късмет.Радвам се,че всичко се случва на такива хубави празници.Дано и Кирил и Методи ми донесат късмет в понеделник и за още 8,9 месеца на пред.
Сега да ви споделя,че мойта колежка,която е след ИКСИ в Олимед днес направи тест и е положителен.Много се радвам за нея :cheerleader: :dance2:
Хей благодаря ти, че го сподели с нас! Винаги когато чуя, че някой е успял в Олимед започвам да вярвам повече, че ще успея и аз
Здравейте момичета утре ми е пункцията а от три дена много ме болят гърдите на какво ли се дължи това а междудругото ние правихме секс по време на самата стимулация и сега ми е малко притеснено да не сме направили някоя беля понеже док. каза че сме спукали някой фуликул. Моля ако някой е имал същите симптоми по време на самата стимулация да ми пише


Стискам палци, много силно, за манипулацията утре. Дано всичко е наред, вярвам, че всичко ще е наред. С теб сме, мила.
Хубаво число, Доддо. Дано се “хванат“ всичките.
На Ели - Честит имен ден и дано всички дни за теб да са добри.
Аз днес ходих в клиниката и ми боднаха коремчето. Пурегон 200 на ден.  Ще си ги слагам сама. Във Вторник ще ходя пак. Сутринта - изследване на LH  и после преглед. Има ли желаещи за кафе?
Хей благодаря ти, че го сподели с нас! Винаги когато чуя, че някой е успял в Олимед започвам да вярвам повече, че ще успея и аз
Вярвай наистина... Моя тест от тази сутрин е положителен, ЧХГ - 652. Желая много успехи и бебета на всички Вас. Поздрави!
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #454 -: Май 21, 2010, 18:22:39 pm »
Момичета,много се радвам за вас.Сега пожелавам и безпроблемни девет месеца.И силно вярвам ,че и тези които сега са в процедура ще успеят.Ние сме с вас момичета и ви стискаме силно палци.
« Последна редакция: Май 21, 2010, 18:25:02 pm от Димашки »
  
Ей че хубави новини имало днес  :D

van4itaa, лека и безпроблемнна бременност :)
Само от хубави по-хубави моменти, наслади се с цяло сърце и душа на тези месеци, изпълнени с трепетно очакване, много вълнения и щастие, които ти предстоят :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Хей момичета, познайте какво?! Боднах си Пурегон-а самичка. Мислех, че няма да мога, но се оказа, че мога. Браво на мен.  :D    :witch:
Здравейте момичета днес мина и моята пункция правими я док. Монастирска извади ми 19 бр. яйциклетки. Сега ми е леко замаяно но утре ще съм пушка.
Аз какво да споделя бях на пункцията на Додо и на Гери сега на моята ще съм само дано поне Додо е с мен да ми държи ръката :D
Тенеза, ако не физически, то умствено сме с теб. Стискаме ти палци и чакаме новини. Успех, драга.