0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На 19 свършвам всичките,включително и белите.Както дойде.Вече се настроих,че никаква няма да я свърша.

  
Да сега звъннах и миказаха да звънна рано сутрин че тогава тя вдигала телефона и че тези от олимед ги преглеждала с предимство.Да се разбера направо с нея
Ох Дими аз не съм те разбрала извини ме но пък може и да ти свърши дотогава.
*
Да сега звъннах и миказаха да звънна рано сутрин че тогава тя вдигала телефона и че тези от олимед ги преглеждала с предимство.Да се разбера направо с нея
А такаа,ако искаш й кажи,че аз съм за 14.04 от 12,20ч. може да влезем двете примерно.Доротея Пешева съм аз.Ако няма нищо против Сарджева и аз нямам.
А какви анти тела са ти завишени?
Ами като звънна в понеденик сутринта ще я питам. Така и не разбрах мисля че A- TPO в понеделник като отида при Симеонова ще питам за какво иска да ме праща на ендокринолог
*
В понеделник за какво ще ходиш при Симеонова?Да ти даде изследванията да покажеш на Сарджева.
Да ми даде да си направя едни други които се правят и от двамата ни и мисля че едните изследвания са при нея
Неприятно.Очертава се за деня на прегледа да съм все още в цикъл. :(А,Дори ти защо ще ходиш при Сарджева?
Това няма значение, и мен са ме гледали като съм била в последни дни, така че не се притеснявай толкова
Здравейте момичета.Получих резултатите и на генетичните си изследвания и съм много объркана.Ако на някоя от вас вече са обяснявали за какво става въпрос да помага.Та значи:носителство на хаплотип А2-аз съм хомозиготен носител на А1.Носителство на генотип 4G/5G-аз съм 5G/5G.След всичко,което излезе от тези изследвания вече съм с постоянно настръхнала коса. 8O
  
Здравейте дами, дойде ред и аз да се разпиша в тази тема. Аз си разписах заповедта на 7 Април и минах преглед при доктор Мурад. Изписа ми фолиева киселина, антиоксидант и аспирин протект. Чакам си МЦ -  след около 2 седмици, на 3тия ден от МЦ ще правя изследвания и започвам да пия Регулон. На 21вия ден - Лукрин и т.н. ....... надявам се да мине всичко без проблеми. Успех на всички.
*
носителство на хаплотип А2-аз съм хомозиготен носител на А1.

Това, както аз го разбрах, е че нямаш носителство на хаплотип А2, което е добре, защото е А1. И моето е така и никой не го коментира като лош резултат.
За другото незнам.
А ако си носител на халотип А2 какво означава? Аз съм хетерозиготен носител на халотип А2.
*
Здравейте дами, дойде ред и аз да се разпиша в тази тема. Аз си разписах заповедта на 7 Април и минах преглед при доктор Мурад. Изписа ми фолиева киселина, антиоксидант и аспирин протект. Чакам си МЦ -  след около 2 седмици, на 3тия ден от МЦ ще правя изследвания и започвам да пия Регулон. На 21вия ден - Лукрин и т.н. ....... надявам се да мине всичко без проблеми. Успех на всички.
Пожелавам ти успех,мила!Дано започнат вече да валят положителните тестчета и тук... :bfp1:
Чакам с нетърпение да дойде петък и да се похвали Гери,а после и Ани...
О, аз с нетърпение очаквам да започне сериозната част и определено следя какво се пише тук, дори и аз да не пиша често. Но ми олеква като знам, че не съм сама. Благодаря ви че ви има, момичета.
Хей момичета лека полека напредвам днес пуснах изследвания после ще правя пълна кръвна картина и после лукрина
О, много добре, пиши после да знаем какво следва и как се развиват нещата. Ще ти стискаме палци.
Здравейте момичета изследванията които се пускат от двама за преносими болести и хламидия са отрицателни засега всичко е наред да видим същинската част
*
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Момичета влизам с гръм и трясък за да ви съобщя една прекрасна новина...
Нащо Гери е с пложителен тест на 11-я ден от трансфера - 66. и нещо.Не мога да си намеря място от щастие  :dance2: :cheerleader: :dance2: :jump12:
Ето отпушва се и наща темичка и започват да валят положителните тестчетааа... :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Каза да предам поздрави на всички и че започва да си влачи краката за всички нас...
Много съм щастлива за Гери пожелавам и лека бременост и щастливи девет месеца  :bighug:
Ураааа! Благодаря ти Господи! Боже колко се радвам, вече вярвам, че не съм сбъркала и че всички ще успеем! Честито Гери и успешна бременност!