0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хайде момичета и аз да се отчета.
Днес ми казаха, че заповета е в Олимед и да отида да си я подпиша.
В клиниката ще съм на 01.04 към 12 ч.  :D .Дано е последния ми опит .Така се надявах да стане по естествен начи доката чаках зоповета но..............Пак трябва започна всичко отначало.Дано този път завърши с положителен резултат .
Приятен ден !
Здрасти Деси пожелавам ти това да е последно и на всички нас късме
megi_nd ще стискам палци..тоава да ти е последниа  опит -успешен  и не едно или две -3 бр. ти пожелавам за мъките които си преживяла. :bori_007: :bori_004: :bori_005:
И за това че не си се похвалила на  добрата си приятелка :)  :cul2:
1 положитлене тест с три тупкащи сърчица....Стискам палци. :bighug:
« Последна редакция: Март 19, 2010, 22:17:12 pm от 505150 »
*
Добре дошли на новичките :welcome_1:Пожелавам ви само  :bfp:

Да се отчета,че така се вълнувам :garden: днес ми е втори ден пуснах ЛХ и чакам резултат :roll:,почна сееее!!!!
 Браво гери стискам ти палци всичко да свърши с положителен резултат и после леки девет месеца.
*
Успех Гери лека стимулация и успешен финал :sbabygirl: :babyboy:
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Успех на всички  :bori_007: :bori_004:
На кой ден от цикъла ви биха лукрина и до кога пихте противозачатъчните (докато свършат или до деня с лукрин)?
*
Здрвей Писе, лукрина го биха на 20-ти ден и доколкото си спомням си изпих до последното хапче противозачатъчните.
Успех  :crossfingers:
*
Много ви благодаря момичета  :bighug: да ви се връщааа :babyflips: :babyflips:

Писе ,при мен лукрина беше на 21 ден а противозачатъчните ги пих до последно! Успех :goodluck:
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Благодаря много за бързите отговори  :bighug:
При мен ще е на 21-вия ден.
*
Момичета, ще правя втори опит по фонда, сменям клиниката и ще избера Олимед, имам въпрос, дали не е редно първо да се обадя в клиниката и да си запиша час за преглед и да информирам лекарите, че ще избирам тяхната клиника. Аз поне мисля, че трябва, но поне ме насочете за кой доктор да поискам час. Благодаря.
Честита първа пролет на всички и да ни донесе много хубави моменти :bighug:
*
Геринце,честито за старта,миличка!Пожелавам ти и тук много спокойствие,усмивки и настроение за да има накрая този финал  :bori_007: :bori_004:Пожелавам ти го от сърце :bighug:
Писе,виждам,че са ти отговорили вече момичетата и на мен Лукрина ще ми го слагат на 21-я ден.Кога е твойта дата?
Момичета, ще правя втори опит по фонда, сменям клиниката и ще избера Олимед, имам въпрос, дали не е редно първо да се обадя в клиниката и да си запиша час за преглед и да информирам лекарите, че ще избирам тяхната клиника. Аз поне мисля, че трябва, но поне ме насочете за кой доктор да поискам час. Благодаря.
Миличка,да редно е да се обадиш в Олимед да им кажеш,че искаш да се приместиш при тях.Те ще ти обяснят,какво трябва да направиш след като си вземеш заповедта.Лично аз ти препоръчвам да си запишеш час при д-р Симеонова.Пожелавам ти много успех...
Благодаря на вси4ки моми4ета които ми отговориха.4естита пролет!Искам да се ви се извиня,4е не сте ме разбрали правилно.Не ми е за парите които давам,а да не би тези изследвания да не се заплащат,но ве4е разбрах какво поема фонда.Пожелажам на вси4ки щъркела да ни донесе :bori_002:УСПЕХ!!!!
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
doddo един ден преди теб съм с лукрина  :wink:
*
doddo един ден преди теб съм с лукрина  :wink:
Ооооо суперр,Писе,ще се засичаме значи.Ще си правим компания за стимулацията...И ти ли си при д-р Симеонова?
*
Здравейте мацки, надявам се сте добре, усмихнати и позитивно настроени за предстоящите ви процедури  :D
Аз съм добре и все още чакам да настане време за теста и ви пиша с цел покана за среща на Благовещение /25.03/ във Формулата- кафето до нашата любима клиника Олимед.
С doddo вече се уговорихме за 8.00 ч.- тя ще си пуска едни изследвания, а аз ще чакам благата вест. Така, че на по кафе и сладки приказки може да се видим и запознаем....който може, разбира се.
Та...това е от мен- поканата е отправена,а който може да се появи- ще му се зарадваме много.
Целувки, усмивки и много и САМО положителни мисли
« Последна редакция: Март 22, 2010, 13:00:09 pm от 999 »
Здраво малки зайчета да се отчета и аз днес си пуснах иследванията и си пих Регулона сега ще чакам другия месец да ми определят 21 ден на всички почнали от мен късссмет и много положителни тестчета
*
Привет и от мен :bighug:

Да се отчета на бързо 7 фоликула,надявам се да стигнат :ask:

Стискам палци на всички!

Щом срещата е за 8 сутринта може и аз да намина :balk_602:!
Привет и от мен :bighug:

Да се отчета на бързо 7 фоликула,надявам се да стигнат :ask:

Стискам палци на всички!

Щом срещата е за 8 сутринта може и аз да намина :balk_602:!
Браво на Гери да и е честито
Стискам палци и се надявам скоро някой да се похвали.Крайно време е !!!