0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #920 -: Октомври 14, 2011, 16:04:57 pm »
Първите няколко са половите хормони. Правят се на определени дни от цикъла(написала съм ти в скоби кога), ТСХ, ТАТ и МАТ са свързани с щитовидната жлеза, а хламидията е инфекция, която заедно с още няколко такива може да нанесе доста поражения. Всички те са пряко свързани със зачеването и износването. Правят се в коя да е лаборатория.
Поне се ориентира горе-долу какво те очаква като за начало. Щом се притесняваш да си ги пуснеш предварително, остави на доктора да го направи(то по принцип това е редното де, но аз нали съм си припряна и я свърших предварително тази работа :lol:).
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #921 -: Октомври 14, 2011, 18:10:08 pm »
здравейте ,микробиологичните ми изследвания излязоха перфектни,всичко върви по план на 25 октомври стартираме с блокиращата инжекция
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #922 -: Октомври 15, 2011, 11:38:59 am »
Успех shoni_s! :00001754:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #923 -: Октомври 16, 2011, 13:11:17 pm »
Момичета искам да попитам дали в клиниката се правят биопсии? Имам 2 неуспешни ИКСИ процедури в др. клиника, всички хормони, имунологични изследвания, ембрионите се развиват много добре и тези които оставихме до стадий бластоцист бяха повече от чудешни, но ......... не се имплантират. Незнам какво да правя, не знам какво да искам от доктора и къде да търсим проблема. 
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #924 -: Октомври 17, 2011, 13:06:12 pm »
Миличка направихте ли си генетични изследвания?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #925 -: Октомври 17, 2011, 16:28:28 pm »
благодаря disi22,пожелавам на всички  :bori_007: :bori_004:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #926 -: Октомври 17, 2011, 16:32:07 pm »
Благодаря ти, Гергана. Дано всичко мине благополучно. Много се страхувам от това, какво ще ми каже доктора.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #927 -: Октомври 17, 2011, 18:03:01 pm »
kumba мисля, че биопсии правят единствено в клиника Малинов. Но ако си пациентка на д-р Бойчев, и ако той те прати за биопсия, мисля че няма да има проблем да ти я направят в Малинов. Не съм напълно сигурна, но поне си заслужава да опиташ :wink:.

[/url]
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #928 -: Октомври 17, 2011, 22:38:38 pm »
Миличка направихте ли си генетични изследвания?
не само генетични не сме правили, но това е един от въпросите, който ще поставя на доктора

kumba мисля, че биопсии правят единствено в клиника Малинов. Но ако си пациентка на д-р Бойчев, и ако той те прати за биопсия, мисля че няма да има проблем да ти я направят в Малинов. Не съм напълно сигурна, но поне си заслужава да опиташ :wink:.
благодаря за отговора.

Това ще ми е трети опит и силно се надявам да е положителене, но....... нещо пак съм се спекла, мисля, че е нормално, но този път искам да огледаме нещата доста по-обстойно :)
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #929 -: Октомври 18, 2011, 10:22:02 am »
Здравейте,момичета аз не съм писала от доста време - само ви чета и си чакам номера да излезе.Сега обаче при последният преглед се оказа,че ми се е появил полип на матката и д-ра каза,че трябва да направем хистероскопия.Молбата ми е да споделите как протича процедурата и това,което силно ме вълнува дали ще ме пуснат да си ходя още същият ден - като при цветната снимка?Благодаря предварително на всички,които ще ми помогнат и успех на всички по трънливия път yahoo_33
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #930 -: Октомври 18, 2011, 13:43:01 pm »
Тук добре е обяснено: http://www.invitro-bg.com/display.php?page=m6
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #931 -: Октомври 18, 2011, 15:27:53 pm »
Това е доста изчерпателен отговор на моите въпроси благодаря.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #932 -: Октомври 18, 2011, 15:39:01 pm »
Фиона, аз имах полип и правих оперативна хистероскопия в Тутракан. Прави ми я д-р Богомил Бойчев. Сутринта отиваш задължително гладна и жадна, вземат ти кръв за изследвания, и после като са готови резултатите те вкарват в операционната. Под пълна упойка се прави, после те връщат обратно в стаята, където ще те настанят преди да те качат за операционната. Няколко часа ще поспиш, полежиш, докато ти мине упойката и ако всичко е ОК, ще те пуснат да си ходиш още същия ден. Моя съвет е да бъдеш с придружител. Аз бях поспала около 2-3 часа след хистерото и упойката, но после по път за Русе ми беше доста замаяно. Мъжа ми беше с мен и той шофираше. Именно по тази причина е добре да си с придружител.Пожевалам ти успех. :crossfingers:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #933 -: Октомври 18, 2011, 15:44:07 pm »
Petjam78, няма ли да се престрашиш вече с 1 тестче :wink:? Ей, много сте изпълнителни. С нетърпение чакам да се похвали някой!
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #934 -: Октомври 18, 2011, 15:57:49 pm »
Petjam78 със сигурност съпруга ми ще бъде с мен,защото трудно излизам от упойките.На 3-я ета ли се прави?А и доплаща ли нещо?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #935 -: Октомври 18, 2011, 16:33:51 pm »
Фиона, настаниха ме в патологична бременност, мисля, че беше на 3тия етаж, на долния беше родилното. А операцията я правих на горния етаж, май идва 4тия етаж. Нищо не съм доплащала. Аз бях по здравна каса с направление и си платих само един ден задължителен престой в болницата - нещо от порядъка на 5 лв беше. Не се притеснявай, всичко ще мине добре.
gergana :-), изкушавам се много за едно тестче, но ме е и изстрах много. Утре е деня на теста, така каза доктора, а и утре не е случай ден, а е празника на Св.Иван Рилски, клиниката има 5 годишен юбилей. Мисля, че късмета ми е на тази дата - 19ти октомври. yahoo_17 Стискайте ми палчета за едно хубаво ЧХГ. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #936 -: Октомври 18, 2011, 16:35:47 pm »
ще стискаме палци :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #937 -: Октомври 18, 2011, 16:36:54 pm »
 :crossfingers: :bfp:
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #938 -: Октомври 18, 2011, 17:12:39 pm »
И от мен имаш стиснати палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #939 -: Октомври 18, 2011, 17:48:43 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug: