0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #880 -: Септември 27, 2011, 09:33:49 am »
аз така бях при инсеминацията ,но продължих до последно,нямаше смисъл но все пак направих всичко възможно,не се отказвай
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #881 -: Септември 27, 2011, 15:46:00 pm »
Утре ще направя кръвен тест, но при това обилно кръвотечение вече съм отписала опита. Ще трябва да помислим какво ще правим оттук нататък. Много се надявах, че този път нещата ще се получат. Чувствах се много добре и бях сравнително спокойна. Всички изследвания бяха много добри и обещаваха щастливо развитие на нещата. Просто нямам обяснение за това, а и доктора казва, че също е много изненадан от резултата. Буквално ми заяви, че няма как да ми е дошъл МЦ. Ембрионите са били много хубави, лигавицата, хормоните...Ембриоложката също беше учудена, още повече, че ми идва сравнително рано. Притесняват ме и многото празни фоликули, защото не съм много млада. Опитвам се да си давам надежда, но признавам, че не винаги успявам. А и като знам, че отново ще се сблъскам с бездушието и неразбирането на колегите си, които окачествяват опитите ми да имам дете, като "номера", за да избегна дежурствата и многото дела, просто не знам как ще си осигуря прозорец при следващ опит. Давах 24 часови дежурства в периода непосредствено след инсиминациите и не смеех да кажа на никого, защото започваха грозните коментари. Те не са спирали. От старанието си да не натоварвам другите и да бъда изрядна във всичко я докарах дотук. Все не успявах да отделя време за себе си. А и нашите русенски доктори все ме успокояваха, че всичко се дължи на стреса от работата ми и като се успокоя ще забременея без проблеми. Но как да съм спокойна, като времето лети неусетно и годинките ми се трупат... :(
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 15:52:16 pm от disi22 »
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #882 -: Септември 27, 2011, 17:19:29 pm »
Момичета, тези които са правили ин-витро в Тутракан могат да ме ориентират за цената му?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #883 -: Септември 27, 2011, 18:40:47 pm »
Много се надявах, че този път нещата ще се получат. Всички изследвания бяха много добри и обещаваха щастливо развитие на нещата. Просто нямам обяснение за това, а и доктора казва, че също е много изненадан от резултата. Буквално ми заяви, че няма как да ми е дошъл МЦ. Ембрионите са били много хубави, лигавицата, хормоните...Ембриоложката също беше учудена, още повече, че ми идва сравнително рано. Притесняват ме и многото празни фоликули, защото не съм много млада.

Опитвам се да си давам надежда, но признавам, че не винаги успявам. А и като знам, че отново ще се сблъскам с бездушието и неразбирането на колегите си, които окачествяват опитите ми да имам дете, като "номера", за да избегна дежурствата и многото дела, просто не знам как ще си осигуря прозорец при следващ опит. 

disi22, не зная на колко години си, но възрастта ти не е повод да се отчайваш и да се чувстваш в безизходица. Щом си вече в клиника по стерилитет и опитваш асистирана репродукция, останалото се нарежда с допълнителни изследвания и нови опити. И празните фоликули се преодоляват с различна стимулация.

Дори при перфектно протекла процедура, шансът за бременност не е 100%. Слаба утеха е това точно след неуспех, но не го забравяй.

Колкото до колегите ти, вече ги познаваш и няма да ги промениш. В подфорума "Емоционални..." има много теми и разкази по въпроса - може да са ти от полза.

Пожелавам ти скоро да превъзмогнеш разочарованието и да събереш сили да продължиш!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #884 -: Септември 28, 2011, 19:37:31 pm »
Благодаря за подкрепата! Изключително много ми помагате, тъй като хората, с които мога да говоря по този въпрос, са изключително малко. А само, който е минал по този път, може да разбере болкта и тревогата. Днес направих кръвен тест и както и очаквах резултата е отрицателен. Сега ще трябва да починем и да изберем нова стратегия на действие. Стискам палци на всички момичета, на което предстои процедура или са в процедура. osi_9 osi_9 osi_9
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #885 -: Септември 28, 2011, 20:31:01 pm »
disi22, следващият път мисли по-позитивно и ще очакваме хубави новини.
Сега почини, прихиката ти ще има нужда, ако трябва отидете за няколко дни някъде с мъжа ти да се разсееш.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #886 -: Септември 29, 2011, 12:36:24 pm »
Благодаря Аничка. Аз също мисля да починем, като през този период доктора отново ще помисли върху нашия случай и вероятно ще се наложи да направим някои допълнителни изследвания преди следващия опит. Аз вярвам, че рано или късно и на нас ще ни се усмихне щастието и ще гушна пухкаво бебенце. Просто не съм от най - търпеливите. Но какво да се прави, така ни било писано!?! :?   
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #887 -: Септември 29, 2011, 19:21:56 pm »
disi22, много съжалявам за този резултат. Както казва Аничка, почини си, разведри се и с нови сили напред. Следващия път ще е успешен.  osi_9
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #888 -: Октомври 06, 2011, 13:21:30 pm »
Момичета,защо никой не пише?Има ли някой,който в момента прави инвитро в клиниката?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #889 -: Октомври 06, 2011, 16:05:11 pm »
Здравейте. Има няколко момичета които са в стимулация. Аз като отличничка, приключих моята стимулация за 7 дни. В понеделника ми беше пункцията,а вчера ми беше ембриотрансфера. Прибрах си 4те човечета на топло. Сега си почиваме и се гледаме.
Късмет на всички момичета в стимулация, и на тези които чакат тестчета. На бременните успешен финал. С вяра и надежда всичко се постига. Аз вярвам, че ще успеем.
 :bighug:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #890 -: Октомври 06, 2011, 16:30:35 pm »
аз все още не съм започнала не ми сложиха блокиращата инжекция,защотото искат микробиологичните изследвания предварително,сега ще чакам до 25 октомври тогава ми е 21-я ден ,но дано микробиологичните излязат добре в понеделник ще ги пусна но незнам за колко дена ще са готови
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #891 -: Октомври 06, 2011, 16:47:45 pm »
Резултатите излизат на 3-ия ден.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #892 -: Октомври 06, 2011, 18:11:43 pm »
благодаря Гери за бързия отговор
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #893 -: Октомври 06, 2011, 23:02:30 pm »
Дано да ти излязат за 3 дни. На мен ми излязоха за една седмица. Но явно за всяка лаборатория е различно. Дано да са добри резултатите и да почнете опита си. Стискам ти палци.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #894 -: Октомври 07, 2011, 08:26:26 am »
А защо в клиниката не правят микробиология?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #895 -: Октомври 07, 2011, 10:23:08 am »
и в клиниката правят но доктора ми каза да си ги направя кадето на мен ще ми е по удобно,днес ще отида да питам в лабораторията да видя как стоят нещата и ще пиша после
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #896 -: Октомври 07, 2011, 10:33:51 am »
shoni_s,ти самофинансираш ли се или си по фонда?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #897 -: Октомври 07, 2011, 11:54:08 am »
САМОФИНАНСИРАМ СЕ НО ЩЕ ПУСНА ДОКУМЕНТИ И ЗА ФОНДА НЕ МИ Е ГОТОВО ЕКСПЕРТНОТО РЕШЕНИЕ.ХОДИХ В ЛАБОРАТОРИЯТА КАЗАХА МИ ЧЕ ЗА 3 ДЕНА ИЗЛИЗА МИКРОБИОЛОГИЯТА В ПОНЕДЕЛНИК ОТИВАМ ДА ГИ ПУСНА
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #898 -: Октомври 08, 2011, 12:21:34 pm »
Успех Петя и от мен.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - втора част
« Отговор #899 -: Октомври 08, 2011, 12:40:44 pm »
Мерси disi22   :bighug:
Аз вярвам, че всички ще успеем.  osi_9 osi_9 osi_9